Mon Platin - obman vsego

Razvodjat ljudej na kredit dorogoj kosmetiki,hotja cena ejo v 10 raz dewevle.ona ochenj,govorjat gippoallergennaja,chuwj!Ljudjam zadajut cpecialnie voprosi i u rabotnikov na vse absoljutno vozrazenija klientov estj otveti.Bednie pensionerki zenwini na wto oni popali kosmetiki hvatit ot sili nu na 4-6 mesjacev a platit dva ili tri goda,zavisit na kakoj srok kredit vzjat.akademija razvoda

Nandia 07.11.2013

Kur iespējams apskatīt produkcijas licenses, ārstu, dermotologu utt. asociāciju atbalstu, vai ieteikumus par jūsu produkciju un atbilstību visiem ES standartiem, kā arī uz dzīvnieku testēšanu utt. ????

Nandia 12.11.2013

Njam, jums laikam ar jautājuma izprašanu ir galīgi čābīgi. :))))
Nu labi. Es vēlos kļūt par jūsu klientu, bet man ir svarīgi daži jautājumi:
1. Vai jūsu produkcija tiek testēta uz dzīvniekiem?!
2. Vai jūsu produkcijai ir kādas ārstu vai dermatologu asociācijas ieteikumi, atbalsts?!
3. Kāda ir konkrētā Latvijas saita adrese, jo monplatin.lv nav...?

Nandia 12.11.2013

Jūs šeit esat sevi nosaucis kā Mon Platin Latvija, tātad firmas pārstāvis un kā tikāt klāstījis visās sūdzībās - produkcija ir laba un profesionāla, tātad, jūs to pārzinat. Tad, lūdzu, atbildiet uz jautājumiem, kurus uzdevu iepriekšējā komentārā, saprotu, ka saits vēl tikai top, bet produkcija tak tiek piedāvāta klientiem un dzīvnieku testēšana, vai netestēšana, ieteikumi un atbalsts tātad ja ir tad ir... kur ir problēma uzrakstīt - jā/nē un kādas ir dermotologu / ārstu attieksmes pret jūsu līdzekļiem, vai arī vienkārši norādīt, ka to nav.
Man tas ir svarīgi, kā topošajam klientam, lai ir reāla informācija par produktu.
- Ja esat profesionāls firmas pārstāvis, tad protiet arī profesionāli pārstāvēt savu profesionāļu firmu un sniegt konkrētas atbildes, kas skar produkciju, ko paši piedāvājat. Šajos jautājumos ir vienkārša informācija, kas vai nu ir vai nu nav. Kāpēc profesionāl8s sūta sazin kur, kāpēc man šobrīd tērēt laiku un braukt pie jums?! Es vēlos parastas elementāras atbildes par produkciju un tālāk jau ir mana darīšana braukt pie jums tagad vai sev ērtākā laikā.
Profesionālis nepasūta topošo klientu trīs mājas tālāk vai uz citu iestādi, bet gan sniedz visu info, ko klients lūdz un brīvi spēj komunicēt, nevis bakstīt kā sū*u uz citu pusi.

Nandia 12.11.2013

Es vēlos kļūt par jūsu klientu, bet man ir svarīgi daži jautājumi:
1. Vai jūsu produkcija tiek testēta uz dzīvniekiem?!

Nandia 14.11.2013

Ko? Jūs tur smejaties, vai arī tik tiešām esat galīgi nesaprotoši?!?
Citējot šeit rakstīto no jūsu komenta : " Что касается цены, то в нее входит не только сама косметика, но и сопутствующие процедуры: регулярные консультации со специалистом и проведение дополнительных процедур без дополнительных доплат. Таким образом Mon Platin следит за тем, как косметика действует на каждого конкретного клиента, и при необходимости дополняет положительный эффект необходимыми процедурами. Косметика действительно не вызывает аллергии. " - ŠO VAR UZSKATĪT KĀ ĪSTU REKLĀMU!!! KO TAD ĀTRĀK PAR SEVIS neREKLAMĒŠANU NEPADOMĀJĀT?!?!

ja jau esat tik labas produkcijas pārstāvji - tad atbildat uz jautājumiem un miers. Ja nevēlaties reklamēties, tad dzēsiet tulīt pat savu kontu, jo rakstot sev niku kā MonPlatinLatvija jūs jau veicat reklāmu.

Nevajag te iedomātis, ka mēs saita lasītāji visi esam muļķi!!! Pēc jūsu 2 svarīgu jautājumu nezkāpēc slēpšanas sāk rasties šaubas ...

T Tre 14.11.2013

ee klau a kas tad ietilpst tajā brīnukomplektā? cik gadiem pietiek?

par ārkārtīgi vērtīgajām dakteru un kosmetologu konsultācijām varat mokoronus nekarināt, par tādu naudu kosmetologam kateu vakaru jāatskrien uz mājāk klientam kremu uz ģīmja uzziest...

K Komentētāja 31.01.2014

Nu cilvēki mīļie, kāpēc jūs to visu te izklāstat? Lasu un brīnos... sudzāties, ka jums tur pārlieku uzbāzās, bet izrādās, ka jums tik daudz jautājumi palikuši. KĀPĒC nevarēja uz vietas prasīt kas un kā? Man piemēram ir zināms par manām iespējamām alerģijām, attiecīgi uzreiz prasīju, vai ir sastāva tie iespējamie alergēni un kāda ir iedarbība, un arī par ārstiem, kas man interesēja. Pie viņu speciālista arī mierīgi tiku, minējot par savu problēmatisko ādu un visiem apstākļiem. Ar cilvēkiem vienkārši ir jārunā un tie nāks tev pretī, tas ir fakts.

K KJanis 24.03.2014

Vispār es ieteiktu savus iespaidus un atsauksmes likt iekšā viņu FaceBook lapā! :) Lai tur atbild un pastāsta. :) Varbūt tur būs lielāks efekts, nekā no sūdzības .lv.

M MonPlatin 03.04.2014

Cenšamies komunicēt ar cilvēkiem visos kanālos, kur pie mums vēršas.

X x_factor 03.04.2014

Tas ir bizness. Vienkārši bizness. Par alerģijām - nu ko te lejiet - ļoti bieži no EKO kosmētikas ir alerģijas, tā, ka tas arguments ir galīgi aplam. Nemaz nerunājot par DIOR.
Mon Platin vienīgā šaize ir cena. Jā, tā ir augsta priekš LV sievietes. Bet ja tev nepatīk, nepeerc. Un savu viedokli izskai sejaa, nevis tuksi pluuti interneta videe.

K krejvin2 23.04.2014

Что за бред вы несете косметика очень хорошая, у меня много знакомых девушек и женщин которые приобрели себе косметику у Mon Platin и очень довольны!!!

K krejvin2 23.04.2014

Если вас что то не устраивает пожалуйста оставляйте свои эмоции при себе ! наслушались своих дурных подружек я навязывают себе в голову вот типа плохая косметика!!! Бред полнейший !!! косметика качественная !!! отличный результат.

У меня много знакомых девушек и женщин которые приобрели себе косметику у Mon Platin и очень довольны!!! Прежде чем оставлять коментарии пойдите и проверьте на себе а не слушайте своих дурных подружек .

K krejvin2 23.04.2014

Уважаемые женщины и девушки не нада себе навязывать в голову те отзывы которые содержат нигатив к Mon Platin ! попробуйте на себе ни кто вас не соберается обманывать !

У меня много подружек которые часто посещяют этот салон и уж поверьте они довольны качеством по сей день.

K krejvin2 23.04.2014

Народ не слушайте этих дурачков!!! Mon Platin предлагают бесплатные працедуры а почему бы и не сходить ! вы хотите быть вечной уродиной ? Я думаю что нет!!! Многие женщины девушки пользуются косметикой которая им не свойственна! В Mon Platin вам от сердца подскажут что лудше вам падойдет и это не развод как тут все пишут . Нет это не развод и ни какие ни психологические атаки!!! все негативные высказывание опублекованые здесь содержат зависть и нацизм против русских.

L Lepnā Lavīze 23.04.2014

Ну и дуры твои подружки, лучше бы эти деньги больным детям пожертвовали, а если еще крокодилы по природы, то никакой "Мон -Плати" не поможет, плати - не плати.
А что же не расскажешь людям, что деятельность Мон Платина в России как раз признали незаконным?
Вот: http://vk.com/mon_platin_stop
И еще: http://www.1tv.ru/news/crime/248790

M MonPlatin 25.04.2014

Пускай каждый сам решает как и куда ему/ей инвестировать свои деньги. Кто-то предпочтет инвестировать в гамбургеры и целлюлит, кто-то в одежки, а кому-то по душе косметика для ухода за собственной красотой.
Кстати, копировать по всюду линки, которые, кстати содержат весьма спорную информацию смысла особого нет. У людей есть своя голова на плечах.