www.sudzibas.lv Mon Platin Agresīvs mārketings

Mon Platin - Agresīvs mārketings

Cien. dāmas, ja ir vēlēšanās izbaudīt liekulības tirgu un pavērot kādas ir jaunākās agresīvās pārdošanas metodes, varat doties uz skaistumkopšanas salonu Rīgā, Tērbatas ielā 30. Izbaudiet bezmaksas procedūru, tikai nepiekrītiet parakstīt līgumu kosmētikas komplekta iegādi, lai arī Jums, kā īpašai klientei par īpašu cenu 1200 EUR to piedāvās finansu direktors - briesmīgi izmālēts skuķis, kurai mamma strādā turpat kur Jums.
Rezumējot, ja tā Izraēlas kosmētika tiešām ir tik superiedarbīga, tad Izraēlā nebūtu nevienas krunkainas sievietes.
Salona darbiniecēm - nezieķējiet tik daudz tonālā krēma uz ģīmja, kas acīmredzot tiek darīts, lai slēptu sejas ādas defektus, bet sākat pašas lietoto savu brīnumaino kosmētiku, ja reiz tā ir tik iedarbīga, tad nebūs tik traki jāšpaktelējas.

G

donna b 25.06.2014

Nu tikai ne atkal par so kantori...

L linda777 07.08.2014

ja tas viniem labi izdodas psihologiski braukt virsu….es ar uzravos pie friziera labi ka pietika dusas atteikt nepirkt tos brinuma lidzeklus, tik tad tie bij 1200 ls!!!