Mon Platin - mafija

Ar 4-to reizi atsaucos minētajam salonam ierasties uz bezmaksas procedūru sejai,kas ilgst 90 min.
Gaidot elitārajā uzgaidāmajā telpā mani mulsināja administratoru prastais izskats un tas ,ka viena "kosmētiķe" tik sirsnīgi pavadīja savu klienti (sievieti, acīmredzami,no laukiem),ka pati tai izvilka mēteli no skapja un pasniedza,kā arī savāca un izmeta netīrās bakhilas..Profesionālas kosmētiķes ētika to noteikti neatļautu.. Kā to sapratu vēlāk -sieviete noteikti "parakstīja" līgumu..
Visa procedūra ilga tikai 20 min(uzņēmu laiku) ,pārējo laiku nokļuvu zem īsta "pressinga"-neprofesionāls meitēns mēģināja izspiest līguma ! (kāda,kāpēc) parakstīšanu. Teatrālajā izrādē tikai iesaistīta (ekskluzīvi tikai man-izredzētajai) arī mistiskā ādas stāvokļa noteikšanas speciāliste ar datoru.. Kā jau te minēja,apstrādāta tiek tikai viena sejas puse. Otru principā varēja neapstrādāt,jo viņu tīklos neiekritu un noslēguma :) attieksme bija pretīga. Beidzot meitēna saldā,melīgā mute bija aizvērusies un mana seja tika pavirši sabakstīta ar nenosakāmas izcelsmes vielām (jo efekta nekāda tiešām nebija),neievērojot sejas kosm. līnijas. Fonā nepārtraukti dzirdēju vīriešu balsis-mafijas "štelmaņi" ,droši vien,aiz sienas skaitīja "iekritušās" muļķītes un naudu( viena līguma summa tai dienā (13.03.14.)-1200 eiro).
Apbrīnojami,ka tas viss notiek legāli un nesodīti,tomēr-kamēr ir aitas,ir cirpēji!

M MonPlatin 17.03.2014

Mon Platin speciālistes ir laipnas pret visiem apmeklētājiem. Jebkura servisa mērķis ir maksimāli izdabāt klientiem. Padot mēteli tas ir tikai laipnības pazīme, kas tur tik krimināls. Bezmaksas procedūra ļauj cilvēkiem izbaudīt kosmētikas priekšrocības, tiesa, jāatzīst, ka regulāri to lietojot, efekts būs daudz daudz labāks. Apmeklētājiem tiek arī stāstīts par to, kā iegādāties šo kosmētiku, bet jāizvēlās cilvēkam pašam. Ja jums kādu iemeslu dēļ nepatika procedūra vai efekts no kosmētikas, jūs mierīgi varat atteikties no iegādes priekšlikuma. Izvēle vienmēr paliek klienta ziņā.
Procedūra tiek veikta līdz galam jebkurā gadījumā, pat, ja cilvēks nevēlās noslēgt līgumu. Attieksme pret viņu nekādi no tā nemainās.

K krejvin2 23.04.2014

Какая еще мафия что ты несеш идиот! Ты самый настоящий нацист!!! Народ не слушайте этих дурачков!!! Mon Platin предлагают бесплатные працедуры а почему бы и не сходить ! вы хотите быть вечной уродиной ? Я думаю что нет!!! Многие женщины девушки пользуются косметикой которая им не свойственна! В Mon Platin вам от сердца подскажут что лудше вам падойдет и это не развод как тут все пишут . Нет это не развод и ни какие ни психологические атаки!!! все негативные высказывание опублекованые здесь содержат зависть и нацизм против русских.

Уважаемые женщины и девушки не нада себе навязывать в голову те отзывы которые содержат нигатив к Mon Platin ! попробуйте на себе ни кто вас не соберается обманывать !

У меня много подружек которые часто посещяют этот салон и уж поверьте они довольны качеством по сей день.

K krejvin2 23.04.2014

M mja 24.04.2014

Nauda nesmird. Ejiet, aitinas, cip, cip, bee, lai tadi ka krejvin2 var uz jums nopelnit.

L Lepnā Lavīze 24.04.2014

Aha, tāpēc jau visādas kreivinas psiho, ka naudiņa iet gar degunu. Kādai aitai jābūt, lai varētu tik prasti iestāstīt, ka bez super puper dārgās kosmētikas būs mūžīgā krople? Labāk būtu pastudējusi psiholoģijas pamatus, nevis spamojusi. Bet sievietes, kas iet uz bezmaksas procedūrām, arī ir naivas, ka domā, ka viņām ko kāds dos par velti.

M MonPlatin 25.04.2014

Dārgie komentētāji, nestrīdieties. Vai tad nevar iztikt bez savstarpējiem apvainojumiem? Jā, viedokļi ir dalījušies, ir jāpieņem fakts, ka visi cilvēki ir dažādi, attiecīgi arī to viedokļi

U uuu 14.06.2014

Paldies visiem, kas dalījušies pieredzē...arī mans telefons tika iedots šim kantorim, bet, palasot atsauksmes, noteikti neiešu un jau atteicu procedūru matiem...skaidrs, ka man skalos smadzenes...un kāpēc līdzi jāņem tieši personas apliecinošs dokuments? tikai un vienīgi līguma noformēšanai, ne jau cilvēka atpazīšanai...protams, ka tā ir vistīrākā krāpšana un mārketings ir bezjēgā agresīvs...rakstītais šeit sakrīt ar to, kas man tika pastāstīts...man ir žēl visu to nabaga sieviešu, kas uz ko tādu iekrīt un vēl par tādām summām! un vēl - TĀ SAUKTIE MĪĻIE DRAUGI - NU, LŪDZU, NEDODIET SAVU PAZIŅU UN DRAUGU TELEFONA NUMURUS IZPLATĪTĀJIEM - NE ŠIEM, NE CITIEM...JŪS IT KĀ JŪTATIES VAINĪGI, KA NEPĒRKAT, UN TIEKAT CAURI AR CITU CILVĒKU PERSONĪGO DATU ATKLĀŠANU...JUMS NAV PIENĀKUMA DOT CITU CILVĒKU TELEFONUS...TIKAI IEGRŪDĪSIET KĀDU POSTĀ VAI PARĀDA PIEDZINĒJU NAGOS...UN SABOJĀSIET DRAUDZĪBU...

U uuu 14.06.2014

sharon25 18.02.2022

Sveika, mīļā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com