www.sudzibas.lv Douglas Apkalpošana

Douglas - Apkalpošana

Šodien- 18.11.2013 biju iegājusi Douglas veikalā- principā ar mērķi, gribēju nopirkt acu ēnas..., bet nevarēju īsti izlemt kādas u.tt Stāsts nav par to, ka pati nevarēju izvēlēties, bet par to, ka veikalā vienlaicīgi zālē atrodas četras pārdevējas un neviena neizrādīja nekādu iniciatīvu, kur nu vēl pasveicināt- ja godīgi es biju negatīvi pārsteigta, jo šajā veikalā šad tad iegriežos, bet kautko tādu piedzīvoju pirmo reizi. Ja godīgi- nu negribas vairs šo veikalu apmeklēt- es saprotu, ka svētku dienā vadītāja noteikti nestrādā, bet vai tāpēc ir stulbi jāstāv gandrīz blakus un savā starpā jāčalo, to tak Jūs meitenes visu dienu varat darīt, bet ne jau potenciālā pircēja klātienē. Tā nu paliku bez pirkuma un vilšanās sajūtu:((((

K

M minnka994 19.11.2013

Daudzos veikalos tā, diemžēl, ir. Tāpēc ir jājautā pašai. Es arī, nekautrējos, ja vēlos ko uzzināt, pajautāt... eju un jautāju :)

M muna 19.11.2013

mani personīgi "besī" tā nemitīgā apsveicināšanās un uzbāšanās-vai jums palīdzēt?Ja man ko vajag-jautāju, ja ko nesaprotu-arī pajautāju.

M Murza 26.08.2014

potenciālā pircēja :D