Tornike Kavtaradze - smaržas

Ja gadījumā portālā draugiem.lv redzat piedāvājumu, kur šī persona piedāvā jums iegādāties smaržas par lētākām cenām? NEUZĶERIETIES- šī persona ir ir krāpnieks, kurš izvilina no jums naudu un pēc tam, protams, netiek atgriezta ne nauda ne arī pasūtītās smaržas.

S saule555 12.02.2013

UZMANIETIES !!! Šīs personas ir krāpnieki, tas ir TORNIKE KAVTARADZE, un Linda, kuri viltus izmāna naudu, piedāvājot smaržas, , rezultātā nav smaržu un nav naudas!!!

7 78kristina 25.02.2014

Šis cilvēks ir strādājis kompānijā kurā bija nostrādājis 3 mēnešus! Un kādā rītā pirms darba dienas sākuma bija iznesis visu datortehniku!video novērošanas kameras ir piefiksējušas šī cilvēka seju!

E Eko3 25.11.2014

NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEPIEŅEMIET DARBĀ TORNIKE KAVTARADZE !!! KRĀPNIEKS!!! ZAGLIS!!! NAUDAS IZSPIEDĒJS UZ 2. VAI 3. GRUPAS INVALIDITĀTES RĒĶINA!!! IESAISTĪJIES DAUDZOS KREDĪTAIZDEVUMOS PAR KO NESPĒJ SAMAKSĀT!!! INTERNETĀ PĀRDOD SMARŽAS - PIEPRASA PRIEKŠSAMAKSU, BET SMARŽAS, NE NAUDA NETIEK ATGRIEZTA!!! NESPĒJ SAMAKSĀT PAR ĪRI UN IR NESKAITĀMAS ADRESES KUR VIŅŠ DZĪVO!!! LŪDZU KOMENTĀROS PIEVIENOJATIES, JA ARĪ JUMS IR BIJUŠAS AR VIŅU KĀDAS DARĪŠANAS UN ESAT PIEKRĀPTS!!!