Attirance - krāpšana

LŪDZU, NEKAD NEKAD NEKAD NEIZVĒLATIES ŠO KOMPĀNIJU KĀ DARBA VIETU VAI SADARBĪBAS PARTNERI!!!

SIA "ATTIRANCE" valdes priekšsēdētājs Atis Liepiņš neizmaksā darbiniekiem algas un izturas ar necieņu lietojot necenzētus, personas aizkarošus vārdus, vienmēr plānojot un domājot kā apkrāpt, "apčakarēt" un aizvainot cilvēkus!
Nolēmu pieredzes iegūšanas nolūkos pastrādāt kādu īsu laiku SIA "ATTIRANCE" un neklausīt negatīvajām atsauksmēm. Tomēr tā bija mana kļūda!!! Jau pirmajās nedēļās sapratu, ka nespēju samierināties ar kolēģu pazemošanām, mūžīgiem lamu vārdiem un presingu, zvaniem vakaros un brīvdienās!
Paziņojot par aiziešanu, darba devējs neizmaksāja algu par 1.5mēnesi! Lieki piebilst, ka šajā "kantorī" algu masksā 30% oficiāli, 70% neoficiāli!
Kosmētika un piedāvātais biznesa modelis sadarbības partneriem ir blefs un naudas izzagšanas shēmas! Kosmētika ir ļoti zemā kvalitātē un ir daudz sūdzību!

Lūdzu, izvērtējiet vai patiešām Jūsu stāvoklis ir tik bezcerīgs, lai ietu tur strādāt!!!

Komentāri (1)

F Fidzina 19.11.2012

Par to nekrietneli bija dzirdēts daudz, šķiet viņam liekas, ka gozējas saulītē šitā krāpdams cilvēkus, bet domāju, tas ir laika jautajums jeb laika bumba ar aizdegtu degli! Vai tk tas nav tas Liepiņš, kuram dzīves vezumā slepkavība līdzi velkas... It ka neuzmanības dēļ nosita cilvēku...Nebrīnos, ka darbinieki arī tiek iekaustīti, jo cik ir redzēts un dzirdēts, darbinieki ir iebaidīti. atsevišķs stāsts, kā Liepiņš pret sadarbības partneriem izturas, visus grib apkrāpt un nozākā aiz muguras. Piestādītos rēķ9nus principali nemaksā, ta vietā izvēlas mazgadīgas meitenes pavedināt. Lietas patieskumu pierāda tas, ka nemitīgi tiek mekleti jauni darbinieki uzņēmumā, pat www.cv.lv portālā Attirance cenšas noslēpt savu firmas nosaukumu, bet diezgan neveiksmīgi. Nezinu nevienu personu un uzņēmumu, kas kaut vienu labu vārdu varētu pateikt par Liepiņu un attirance. Informācijai, frančīzes bizness, uz kura it kā balstās viņa bizness, ir tukša gaisa pārdošana, seguma nekāda, un visi tie uzņēmumi pasaules valstīs, kuri ir uzķērušies un nopirkuši frančīzes, pēc neilga laika nonāk bankrotā.
Tērbatas ielā Liepiņš ir atvēris savu SPA, ko gan grūti nosaukt par SPA, lai varetu savas mazgadīgās draudzenes (piegulētajas) vest izklaidēs un ietaupītu uz viesnīcu numuru rēķiniem. Neiesaku apmeklēt šo spa jeb skaistumkopšanas salonu, jo neziniet, ar kādām seksuāli transmisīvajām slimībām aplipsiet! Procedūras arī šmaucās ar laiku un tie nedaudzie klienti, kas ir bijuši tur, ir iesnieguši vairākkārtējas sūdzības par adas un vispārējo veselības stāvokli. Liepiņš piekopj vergturu valsts politiku, nodarbina praktikantus, jo tiem jau nav jamaksā!!! Tuvojas svētki, un Dieva dēļ tos nesabojajiet sev un saviem tuvajiem!!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes