www.sudzibas.lv Attirance ņirgājas par cilvēkiem

Attirance - ņirgājas par cilvēkiem

LŪDZU, NEKAD NEKAD NEKAD NEIZVĒLATIES ŠO KOMPĀNIJU KĀ DARBA VIETU VAI SADARBĪBAS PARTNERI!!!

SIA "ATTIRANCE" valdes priekšsēdētājs Atis Liepiņš neizmaksā darbiniekiem algas un izturas ar necieņu lietojot necenzētus, personas aizkarošus vārdus, vienmēr plānojot un domājot kā apkrāpt, "apčakarēt" un aizvainot cilvēkus!
Nolēmu pieredzes iegūšanas nolūkos pastrādāt kādu īsu laiku SIA "ATTIRANCE" un neklausīt negatīvajām atsauksmēm. Tomēr tā bija mana kļūda!!! Jau pirmajās nedēļās sapratu, ka nespēju samierināties ar kolēģu pazemošanām, mūžīgiem lamu vārdiem un presingu, zvaniem vakaros un brīvdienās!
Paziņojot par aiziešanu, darba devējs neizmaksāja algu par 1.5mēnesi! Lieki piebilst, ka šajā "kantorī" algu masksā 30% oficiāli, 70% neoficiāli!
Kosmētika un piedāvātais biznesa modelis sadarbības partneriem ir blefs un naudas izzagšanas shēmas! Kosmētika ir ļoti zemā kvalitātē un ir daudz sūdzību!

Lūdzu, izvērtējiet vai patiešām Jūsu stāvoklis ir tik bezcerīgs, lai ietu tur strādāt!!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes