www.sudzibas.lv Attirance TURIETIES PA GABALU NO ŠĪS DARBA VIETAS

Attirance - TURIETIES PA GABALU NO ŠĪS DARBA VIETAS

1. Darba pārrunas notiek ļoti pavirši, īpaši neapskatot CV, bet runājot par ko vispārēju. Pārrunu laikā valdes priekšsēdētājs Atis Liepiņš ieslīgst privātās tēmās Tiek aprunāti bijušie darbinieki un izklāstīti sīkumi, kuras pat pirmajā tikšanās reizē nepazīstamam cilvēkam nestāstītu, kur nu vēl pārrunās.

2. Darba laikā tiec izsaukts uz privātām sarunām, kurās valdes priekšsēdētājs sūdzas par to cik slikti iet uzņēmumam, lai palīdz sameklēt viņam sievieti (prasot vai man nav kāda brīva draudzene?) un ievācot viedokli par saviem kolēģiem.

3. Attirancei neklājas labi, neviens Latvijā nevēlas dzirdēt par šo uzņēmumu, jo visur ir tik ļoti sabojātas attiecības, ka mainīt to parastam pārdošanas un eksporta menedžerim nav iespējams.

4. Algas izmaksā ar ĻOTI lielu aizkavi. Ja atrunātais ir 10. datums, tad pirmā algas daļa ienāk nedaudz pēc 10.datuma, bet pārējā daļa uz 20.datumu.

5. Ja esi izlēmis uzteikt darbu, tad algu izskatās, ka neviens pat netaisās izmaksāt. Kā gāji, tā aizgāji, tāpēc šobrīd ir jācīnās par savu nopelnīto algu.

Viss, kas iepriekš ir rakstīts sūdzībās ir pilnīga taisnība. Lasiet un ņemiet vērā!

Sargājiet savus nervus un cieniet paši sevi! Šī darba vieta sagādās jums tikai liekas raizes, pazemošanu, nekorektu attieksmi un galu galā paliksiet bez nopelnītās naudas.

I

V vizit saks 15.06.2016

Bet smaržas labas .

N Nepaveicas 22.06.2016

Paldies visiem par komentāriem. Sodien biju aizgājusi uz interviju - eksporta menedžera vakancei. Sludinājuma uzrakstīs jau skaisti - komandējumi utt. Intervija norisinājās ka ierasts, Kārlis bija ļoti profesionāls, taču tad man tika paziņots, ka varu satikt priekšnieku. Pecak gan viņa asistente, kura izskatās ka tikko pabeigusi vidusskolu, mani uzrunājot ar "Tu" stāsta man, ka man jau piezvanīs, ja gribēs piedāvāt darbu, vai tad man nav izskaidrots nekas par algu utt. Meitenīte laikam neiedomājas, ka neskatoties uz to, ka izskatos jauna, man ir loti liela un respektabla pieredze. Ļoti neprofesionāla attieksme no asistentes (Kintijas) uzreiz sabojāja jebkādu vēlmi vispār par padomāt par darba piedavājumu. Tagad palasīju atsauksmes - ārprāts. Zel,es speciāli no citas pilsētas braucu, vel biju sagatavojusies, domāju bus jāprezentē pārdošanas stratēģija. Pilnīgi izmests laiks.
Par darbu runājot- nekāds baigais eksporta menedžeris cik sapratu neviens nav - vairāk pārdošanas aģents. Un pamatalga ir zema, pat ja kompānija liktos normāla, tādu iespēju neaptvertu.

4 4876234 24.08.2016

Lielaku psihopatu,kas kaa runaa, ir ari rokas asiniis merceejis,MELI,kuros sapinaas...sausmas!