www.sudzibas.lv Kolonna nesamērīgi dārgas preces

Kolonna - nesamērīgi dārgas preces

Nesaprotu no kurienes šim veikalam rodas cenas par smaržām. Paskatījos internetā cik ārzemēs šie paši brendi maksā un ieraudzīju, ka cenas ir krietni zemākas. Nesaprotu no kā rodas šim veikala uzcenojumi tik nesamērīgi dārgi, ja viņs iepērk vairumā? Gribas teikt kā nav kauna. Kā pircēja jūtos aizskarta.

T

donna b 22.09.2012

cenas rodas no nenormāla uzcienojuma un arī papildus izmaksām. i-netā vienmēr lētāk, jo nevajag maksāt ne par veikala telpu, ne par personālu (daudz mazāk jāmaksa noliktavas darbiniekiem, kas tikai atlasa preces, nevis stāv visu laiku veikalā). salīdzini cenas 220.lv un kolonnā veikāla. nevaru iedomāties, kā tur vispar vēl veikali pastāv un ar ko pelna.

EllaEl 22.09.2012

Donna pareizi pateica, darbiniekiem maksat ari vajag u t.t., bet ta un ta ne visi var iepirkties interneta, daziem vienkaršak iet uz veikalu un uz vietas nopirk un negaidit.
Bet butiba liels uzcenojums musu valsts visos veikalos.

Z zaptesburka 22.09.2012

Piekritīšu smīkņai. Titija, neviens Tevi nekādā veidā nemāna un neapčakarē ar šīm cenām. (Nav jau vairs tie laiki, kad valsts noteica, kādu uzcenojumu drīkst produktiem likt.. tagad tā ir katra tirgotāja paša darīšana, - veikals piedāvā Tev iegādāties smaržas ar to uzcenojumu, un tā ir Tava kā patērētāja brīva izvēle, vai pirkt pie viņiem, vai nē). Tāpēc nesaredzu nekādu pamatu, kāpēc lai Tu justos aizskarta par tām cenām.