www.sudzibas.lv Dzintars PRODUKTU UN APKAPOSANAS LIMENIS

Dzintars - PRODUKTU UN APKAPOSANAS LIMENIS

Kads briesmigs uznemums!!! Kvalitates nekadas produktiem, un attieksme pret klientu vienkarsi zemiska un rupja. Kad gribeju dabut atpakal naudu par, atvainojiet , pedejo suudu kreemu, par kuru samaksaaju 35 ls, un kurs bija vecs, un ar vecu olu smaku !!! Zvaniju vadibai, bet vaditajs, kura vaards ir mihails, mani parsteidza, sakot kapec es traucejot vinu tik svarigu personu, lai zvanot vina sekretarei. Tacu diemzel sekretare sai uznemuma tapat ka vinas vadiba, rej ka suns, tonis-augstpratibas kalngals, lauziitaa latviesu valodaa. Biju manamaa shokaa, vadiba-izklausas pec komunistu laikiem, kad neviens nevareja iebilst vectetinam leninam. Lieki piebilst,ka apkalposanas kultuura un produkta limenis - zem katras kritikas, aarpus jebkuram normaam. Kartejais izlobeetais krievu uzneemums, kuru vada cilveki-stagnati, kuri nezina, ko nozime vaards klients.

donna b 21.01.2013

Nu protams vai krievi, vai nu leiši ir pie visa vainīgi, vecs stasts :) :) :)

A Alexa 22.01.2013

Vai tajos veikalos nemaz nav kremu paraudziņus, vismaz saozt un uz roku iesmeret? Salidzini pardevejas klatbutne savejo ar "oriģinalu", paskaties uz burciņas vai tubiņas deriguma temiņu (uz kastes neskaties). Citos kosmetiskos kompanijas piem. Oriflame kremiņu var apmainīt pret naudu ja nu ir aļerģiska reakcija, un labi ka to apstiprinas ģimenes arsts.Kada ir Dzintara politika šada situacija ?

M maina 29.01.2013

Ha, lauziita latviesu valoda runa sekretare, labi ka pati raksti pareiza latviesu ;-)))))))))
pati tik negudra ka Dzintars kremus par 35ls perc.
ESMU MANAMAA SHOKAA, iesmerejies ar veco kremu, varbut iedarbosies

sama 08.02.2014

tas nav krievu bet ebreju uznemums toc zinu!