www.sudzibas.lv Dzintars Darba intervija.Dubultstandarti.

A/S "Dzintars" - Darba intervija.Dubultstandarti.

Šajā uzņēmumā intervijā beigās man bija teicis, ka pēc mana stāsta viņi meklēs ar vēl vairāku izglitību (man ir maģistra grāds). Jautājums - kur tad vēl vairāk? Sludinājums karājās vairāk nekā 2 men. un vēl aktuāls..)
No vienas puses, bezdarbniekam ir jāstastā par sevi, cik vien iespējams vairāk.Savukārt, firmas var izmantot Jūsu pieredzi un zināšanas, bet darbu nedabūsiet.
Tas roda iespaidu, ka tā ir krīzes laika tendence.
Esiet uzmanīgi, bezdarbnieki ar izglītību.Jūs vienkārši baidās ņemt darbā, jo sastādisiet veselīgu konkurenci!

H

M maija 14.08.2009

Zini, Helēna, es arī tevi darbā neņemtu - lai arī tev ir maģistra grāds, bet gramatika tavā tekstā ir vienkārši briesmīga. Ja ar šādu gramatiku tu nosūtīji CV, tad brīnums, ka tevi vispār uz pārrunām uzaicināja.

. ....kl 14.08.2009

Dzintars tak nestrādā... visi palaisti bezalgas atvaļunājumā.

E Energy 14.08.2009

Es domāju, ka vnk ņirgājas par cilvēkiem.

es arī biju uz vienu interviju pie tāda jocīga intervētāja SIA Attirance ofisā Maskačkā un man tikai uzdeva vienu diskriminējošu jautājumu un pasūtīja.

izrādās, ka viņiem nemaz nevajag izglītotu cilvēku. viņi vnk izklaidējas ņirgājoties par cilvēkiem. bet es to neļāvu un viņus nodevu attiecīgajā institūcijā par ko viņi tagad atbildēs.

D Dina 17.08.2009

Nu ko, no comment...Ja tu esi izglitots cilvēks un pie tam normāli izskaties un tev vēl ir pašparliecinājums...tad ir skaidrs, ka tu esi nevajadzīga konkurence...kādreiz pat brīnos, kādas ārprātīgas vecenes firmās strādā, ta ka uz ielas noķērtas.

L Lāsma 29.09.2009

Piekrītu Maijai. Interesanti kā vispār maģistra grādu dabūji ??? Vairāka izglītība :D

š šeherezade 29.09.2009

Maija, saulīt, uz sevi varbūt paskaties iesākumā---personas vietniekvārdu ''Tu'' vienmēr un visur raksta ar lielo burtu, ja gribēji paspīdēt, tad šoreiz nesanāca...:)))Helēnas tekstiņā ir dažas kļūdas, bet tas taču redzams, ka tās ir neuzmanības kļūdas, ne gramatikas, bet Tu gan feini izgāzies ar savu iedomāto pārgudrību...:))))