www.sudzibas.lv Dzintars Šausmīga pārdevēja attieksme

Dzintars AS - Šausmīga pārdevēja attieksme

Vakar es piedzīvoju ārkārtīgi nepatīkamu gadījumu dzintars veikalā Marijas 1. Kad es iegāju veikalā, es ieraudzīju divus stendus ar bukletiem, es uzreiz piegāju pie stenda ar informāciju pa jauno līniju Future Formula priekš problemātiskās ādas (jo ar to es cīnos jau kopš pusaudžu gadiem, no dzintars kosmētikas lietoju Hit Sos) . Tā kā man vēl bija jāgaida 5 minūtes līdz transportam mājās, es paliku veikalā un nolēmu pameklēt vairāk informācijas par šo līniju internetā telefonā.
Šajā brīdi man sāka rupji piesieties veikala pārdevējs, apvainojot mani, ka es nedrīkstu palikt veikalā. Kad es mierīgi mēģināju saprast, ko tieši pēc viņa viedokļa es izdarīju nepareizu, viņš sāka apvainot mani, ka ja te palieku, es varu kaut ko nozagt. Uz jautājumu, ko tieši (jo tajā stūrī, kur es stāvēju, un vēl vairākus metrus apkārt, t. I. Šī veikala pirmajā stāvā, nebija neviens dzintars produkts) , atbildēja, ka bukletus. Uz jautājumu, vai tad bukleti nav domāti ņemšanai (es paņēmu vienu) , pārdevējs mani sāka apvainot citā, piem. , ka mēs visi (kas mēs un visi?) nākam iekšā-ārā, durvis virinās un viņam esot auksti (durvis bija ciet un veikalā nebija neviena cita pircēja ne pirms, ne pēc es iegāju) . Kad es mēģināju pateikt, ka man patīk dzintars zīmols un ka man ir interesanti palasīt par jauno līniju, mani rupji pārtrauca un uzstāja, lai es eju ārā. Šis pārdevējs (vārdā atis) man ne piedāvāja pats kaut ko pastāstīt, ne palīdzēt atrast produktu, toties mani praktiski izdzina no veikala.
Es esmu šokā par šādu attieksmi. Nevienā veikalā nevienā pasaules stūrī es vēl neesmu piedzīvojusi kaut ko tādu. Tik zemu apkalpošanas līmeni un profesionalitāti es gan nebiju gaidījusi no dzintars zīmola. Es esmu izdarījusi attiecīgus secinājumus un darīšu tos zināmus arī pārējiem.

R

Komentāri (5)

K KKaķis 16.01.2018

Moš Tev paskats kā zaglim?

A AnvoyT 16.01.2018

Lai kāds arī nebūtu paskats, pārdevējam nav tiesību lūgt atstāt veikala telpas, ja klients vai potenciālais klients nepārkāpj ētikas normas vai kādus drošības standartus, nevienu neapdraud. Tas vispār ir pretrunā ar veselo saprātu. Ja veikala personālam ir aizdomas par zādzību (tam ir domātas arī videonovērošanas kameras un apsardzes dienests), tad vispirms par šo faktu pēc instrukcijas ir jāpārliecinās un jārīkojas atbilstoši. Cilvēks, kas ienācis veikalā, lai iegūtu informāciju par produktu, ir jānodrošina ar šo informāciju, nevis jāmet ārā. Nesmuki.

A AnvoyT 17.01.2018

Arī bomžus, ja viņi nepārkāpj ētikas vai likuma normas, netraucē citiem apmeklētājiem un personālam. Klients ir klients arī bez patstāvīgas dzīvesvietas.

A AnvoyT 17.01.2018

Lai nāk sildīties! Arī pieturvietā stāvošie nāk sildīties, tāpat mammas ar maziem bērniem ienāk paskatīties, lai sasildītos. Nu un? Tā, protams, nav mērķauditorija, bet nav nekāda iemesla dzīt ārā cilvēku tikai tāpēc, ka Tev viņš nepatīk!

M micumacu 17.01.2018

Arī man bija gadījums Dzintara veikalā Kr. Barona ielā pretī Vērmanītim - gribēju iegādāties kā suvenīrus vešanai uz ārzemēm "Rīgas ceriņu" mazās smaržu pudelītes. Pati gan nelietoju šo produkciju,tāpēc nezinu,kāds dizains tagad pudelītēm ,tāpēc uzmanīgi attaisīju kastīti(kura nav ne aizlīmēta,ne kā citādi noslēgta), lai paskatītos, bet pārdevēja pienāca un rupji man izrāva no rokām ar piebildi,ka tas nav testeris. Es atbildēju,ka labi to zinu,jo plauktā ir testeris (lielā pudele),gribēju redzēt mazās pudeles dizainu. Atbilde nesekoja.
Protams, ka pagriezos un gāju prom. Sev vēlamo iegādājos citā Dzintara veikalā,kur pārdevēja laipni atvēra kastīti un parādīja pudelīti.Bet šīm,ar savu dzīvi neapmierinātajām tantēm,ieteiktu neizgāzt savas negācijas uz citiem,jo pašam vien tas nāks atpakaļ...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes