Oriflame direktore Renāte Kaspare - Izplata melīgu info

Renāte Kaspare Oriflame direktore sūta cilvēkiem spamu un izplata melīgū info par iespēju nopelnīt 2000 $. Man tur strādā paziņas un meitenes ar pūlēm nopelna 100 dolārus.

Galvenais ir iemānīt savā piramīdā ar solijumiem par skaistu dzīvi.

Y YoYo 01.09.2012

To Migors:
Nu nu nemuldi te pilnīgas muļķības!
Īstenībā kā darbs tas ir tikai dažām meitenem, kas reāli veic biroja funkcijas.
Pārējie Oriflame izmanto kā iespēju papildus nopelnīt nesliktu naudiņu (ja pie tā piestrādā kārtīgi).
Un nopelnīt te var... tikai tāds sīkums IR JĀSTRĀDĀ!!!
Atšķirībā no krāpnieku piramīdfirmām, šis ir reāls uzņēmums ar 45 gadu vēsturi.
Pirmā un lielākā aplamība ir doma, ka līdz ar iesaistīšanos JUMS kaut kas pienākas un IR jāsaņem samaksa!!!
Te viss ir tieši pakārtots apgrozījumam un tāpēc arī ir nepieciešami šie cilvēki, kas vērš šo biznesu plašumā.
Te neviens netirgo tukšu gaisu vai kaut ko neesošu, ko varēsi saņemt kaut kad nākotnē.
Viss ir reāls un produkcija ir kvalitatīva par patiešām labām cenām.
Kā piemēru varu minēt, ka Rīgas "Dinamo" hokeja komanda veiksmīgi sadarbojas ar Oriflame un lieto Wellness (vitamīnu komplekss) produktu līniju.
Ja domā, ka Kaspares kundze tevi māna nu izdzēs to e-pastu, neviens ar varu tak nespiež strādāt Oriflame labā, ej uz McDonalds vai Čilli Piccu un nēsā paplātes pa 100 Ls menesī!