SIA “SAITEG” Reģ.Nr.40103322136 - Skaistumkopšana

Iegādājos www.atlaiders.lv viekārši "unikālu" produktu, kura iegādes, līdz ar to lietošanas rezultātā, mājas apstākļos, viegli un bez sāpēm būs iespējams tikt vaļā no liekā apmatojuma.
Vēl nekad nebija nācies vilties un izbrīnīties par atlaižu un vienkārši portālu sniegtajiem pakalpojumiem/precēm, tādēļ nolēmu, kādēļ gan, lai es ko tādu neiegādātos par nieka 4,20 (Ls), bet nekad nesaki nekad!

Pēc aptuveni nedēļas tika piegādāta gaidītā paciņa/sūtījums! Urā- urā: plēšam vaļā! A' tur iekšā, ļoti "smaržīgi", pēc kapitālākās Ķīnas gumijas, plastikāta tādi kā plakani rokturīši un smilšpapīra plāksnītes, kuras būtu jālīmē virsū uz tam rokturīšu pamatnītēm.

Ta'dā'- un tas ir tas patīkamais veids, kā potenciālajam klientam piedāvāt, "nesāpīgi", mājas apstākļos, atbrīvoties no liekā apmatojuma?!

Nu ļoti jauki, ja reiz www.saiteg.com ir pārdošanas bizness, tad lūdzu visam apakšā parakstīt kaut ar maziem burtiņiem, : "MŪSU PRECES UN PAKALPOJUMI IR PĒDĒJIE MĒSLI!"

L Lucciola 11.06.2012

Varbūt tas arī īr kāds m***s, taču par to m***u saiteg mājaslapā ir viss rakstīts un pat ilustrācijas ir pievienotas. Un tajās ilustrācijās ir attēlots tieši tas, ko Jūs tikko aprakstījāt. Vai tad grūti izlasīt aprakstu pirms pasūtīšanas, lai pēc tam nevilties un nesūdzēties?

S susi 11.06.2012

nja, man ar bija tada lieta, nopirku, atnaca pedejais suds...

L liebling 12.07.2012

Jā, man tā pati nelaime...Apsveicu, SIA "Saiteg" - kārtējā afēra izdevusies!
Smilšpapīru varēju dabūt arī no vectētiņa - viņam šīs mantas ir daudz :D Skumji un smieklīgi vienlaicīgi... 4.20 Ls tomēr arī ir nauda.

H helēna 17.08.2012

Man vienu preci vispār neatsūtīja, kaut gan vairākkārtīgi apgalvoja, ka prece ir izsūtīta. Labums vismaz, ka naudu atgrieza 100%.
Riskēju un pasūtīju vēl vienu preci. Šoreiz atnāca, bet pilnīgs mēsls.
Nepērciet neko no viņiem!