Reitings Izglītība

Rīgas Starptautiskais Mācību Centrs
Turība
Baltijas Starptautiskā Akadēmija
DIJA
Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums
Buts
Pii Pasaka
Modes Mākslas Studija
Rotaļa PII

Restorānu servisa skola - Nekvalitatīva izglītība, rupja attieksme

Ļoti nekvalitatīva izglītība. Pilnīgs haoss un bardaks. Nepatīkama attieksme. Prasta un nepieklājīga komunikācija ar studentiem. Nevēlos neko sliktu teikt par tehnikumiem, bet sajūta kā lauku tehnikumā. Ļoti nekulturāla vadība. Kulinārijas māksla ir pilnīgi vienaldzīga, interesē tikai nauda, ko dažādos veidos izspiest no studentiem. Reklāmas ļoti elegantas, bet izskats šajā gadījumā ir ļoti maldinošs. Ironiski, ka servisa skolā ir tik nepatīkama attieksme pret maksājošiem studentiem. No visas sirds neiesaku tur mācīties.

Inga Krišjāne - Nekompetenta un rupja

Nekompetenta organizatore, kas bazūnē par savu pieredzi pasākumu organizēšanā. Pēdējā organizētā konference bija farss. Pati staigā pa ekskursijām, kamēr citi darbinieki strādā putojošām mutēm. Rupja, pazemojoša un nav uz sadarbību vērsta. Šī sieviete vada mūsu valsts izglītības projektu? Šausminoši.

Rīgas starptautiskais mācību centrs - Krāpšana

Krāpšana Krāpšana! Studiju kursu ir iespējams iesaldēt! Taču ja nokavēsiet iesaldēšanas maksājuma datumu, jūs zaudēsiet iespēju studijas turpināt! Nedabūsiet atpakaļ iemaksāto naudu. Jums atsūtīs epastu, ka studijas varat uzsākt no jauna, par pilni summu protams! Kā jums šķiet meitenes! Kā “jaunā mamiņa”, bez darba, kas vēlējās iegūt profesiju, lai tiek pie taisnības! Turklāt mācības notiek neprofesionāli, neprofesionāli apstākļi un vide.

Codelex - Nepaņēma mācībās

Vēlos informēt par Codelex, viņi reklāmās stāsta ka organizē mācības un varēs mācīties par brīvu un maksāt tikai tad kad atradīsi darbu. Bet pieteicos bezmaksas kursam pirms kura vel bija jāpilda mājasdarbs! Nodarbībās taisīju arī tiktok spēli, bet pēc tam intervijā mani atraidīja bez nekāda iemelsa. Neiesaku nevienam šo skolu! Izskatās ka viņi ņem mācīties tikai profiņus.

Arnis Valters - Uzbāzība un nevajadzīgi pieskārieni

Šis vīrietis strādā pirmsskolas izglītības iestādē par saimniecības vadītāju. Gan man, gan citām meitenēm tika izteikti dažādi intīmi komentāri, kā piemēram, "man ir konfektīte, kuru pasūkāt.. Bet tikai pasūkā" (un tad iedod reālu konfekti) , komentāri bija dažādi, bet kopējo atmosfēru jutām tādu, kādu viņš izstaroja. Bieži (neaicināti!) pieskārieni pie muguras, dibena. To izjutušas daudzas strādājošās. Viņam nevajadzētu strādāt pirmsskolā, noteikti!

Daugavpils dzelsceļu tehnikums - Krāpnieki

Krāpnieki После окончания техникума не куда не устроитесь диспетчера техники компьютерных систем нужны родственники или сразу за границу уезжайте после школы только не железнодорожный техникум не будет роботы выкинете четыре года большой обман а не учёба лучше полицейский колледж в риги или пагранци в Резекне но не техникум депелса нет работ.

AtrisinātaPrivātais bērnudārzs Kamoliņš - Attieksme pret bērniem

Labdien, privātajā bērnudārzā "Kamoliņš" ir divas grupiņas. Saprotu, ka viena ir lielākiem bērniņiem, otra mazākiem. Nu lūk, vēlos izteikt šeit savus novērojumus. Lielākajā grupiņā aukles/audzinātājas ļoti bērnus uzmana. Ja ir izvēlojies kašķis bērnu starpa, visu mierīgi atrisina. Bet.. Mazākās grupiņas bērni izejot ārā raud, krīt no slidkalniņa, audzinātājas sēž, neko nedara. Sajūta tāda ka audzinātāja vai aukle, nezinu kurš ir kurš, šeit vienkārši ir atnākusi pasauļoties, atpūsties🥺bērns ir...

Hello IT - Обман

Обман Дорый день. Мой ребёнок посещал занятия по программированию целый семестр. По окончанию каждого семестра, учебное заведение Helloit, предоставляет диплом об окончании курса. Сколько я не звонила и не писала, мне только говорили, что мы узнаем, надо немного подождать и т. Д. Диплома у нас так и нет, хотя с момента окончания курса прошло уже пол года! Сколько можно ждать?

G Gerda26 10.07.2022

Rsu Sarkanā Krusta Medicīnas Koledža - Zems izglītības līmenis

Neiesaku mācīties šajā iestādē, ja ir domas iet Sarkanā Krusta Medicīnas Koledžā vai citā, jāizvēlas citu iestādi. Pašlaik koledža sevi aktīvi reklamē, jo saprot, ka vienīgais ko viṇi var piedāvāt ir zems izglītības līmenis. Pamanīju, ka koledžas vadību interesē tikai nauda. Piemēram, viņu mājaslapā ir rakstīts atkārtots kontroldarbs, Cena 1 eiro, atkārtota semestra ieskaite vai eksāmens 10 eiro, noslēguma pārbaudījums 20 eiro, kavētas praktiskas nodarbības 7 eiro, prakses atstrādāšana 7 eiro. No kurienes studentiem tik daudz naudas, lai apmaksātu šādu bardaku.

Turība - Uzņēmējdarbības vadības fakultātes attieksme

Uzņēmējdarbības vadības fakultātes attieksme Zvanot uz Turība.lv mājaslapā norādīto vadītajas numuru, paceļ kāds cits darbinieks, kas nestādas priekšā un uz jautājumu par prakses līguma sastādīšanu, ļoti nelaipnā tonī un smīnā atbild “Un ko Jūs no manis gribat?”, tad padod telefonu acīmredzot projektu vadītāja asistentei Evitai Vecgavarei, kas runā vēl bravūrīgākā un nelaipnākā tonī, sniedz asas atbildes un uz pretjautājumiem atbild dzeloši pēc kā nomet klausuli vispār. Šajā augstskolā ir maksas studijas, vadības attieksme ir pilnīgi...

AtrisinātaLatvijas Tālmācības profesionālais centrs - Naudas līdzekļu piesavināšanās

Skolas nosaukumā ir minēta tālmācība, bet aizsūtot maksu par mācībām, atklājas, ka ieskaites ir neklātienē. Liekas aizdomīgi, ka skola naudu neatdod. Neatradu akreditēto skolu sarakstā. Lai uzrakstītu policijai iesniegumu, noskaidroju, ka skolas direktore ir inese erğe. Komunikācija notiek caur daira Auce orkure, kura aicina rakstīt iesniegumu un tad es atgūšot pusi no naudas summas. Nepamatojot kur paliks otra puse. , skolas" tālrunis saziņai: t. 26694694 iesaku cilvēkiem uzmanīties, kam sūta virtuāli naudu. Var gadīties tāpat, kā man. Ar cieņu, Ilze.

Alberta koledža - Neorganizēts personāls

Neorganizēts personāls Nevienam neiesaku šo koledžu. Šobrīt esmu studente un vel turpinu šeit studijas, kā saprotat naudu vējā mest ārā negribās. Pirmkārt, šajā koledžā ir norma, ja pasniedzeji nebridina iepriekš, ka lekcijas nenotiks. Ja jums ir darba grafiks, kuru jūs sastādat uz menesi, varat necerēt, ka spesiet apmeklēt visas lekcijas, jo tās var mainīties pēc nedēļas dažādus iemeslu dēļ- tad pasniedzejam šadi attaisnojumi, tad tādi, bet menesi iepriekš jau to visu zināt viņi protams nevarēja, vieglāk visam...

Sporta skolotāja Gita Pērkone - Rupja, agresīva, apsaukā bērnus

Skolotāja Gita Pērkone - rupja, aroganta, neprofesionāla rupekle, kas atļaujas pazemot bērnus, regulāri tos nosaucos par "psihiski nelīdzsvarotiem". Ignorē bērnu lūgumus palīdzēt sameklēt pāri nepāra klasēs, atbildot, ka "tā nav mana problēma". Aroganta, rīkojas no varas pozīcijas kā Psrs laika "Učene". Lūdzu sekojiet līdzi bērnu psihoemocionālajam stāvoklim, ja jūsu bērns skolojas pie šī pedagoga izstrādājuma. Agresīva, aroganta, neticami, ka šādi cilvēki tiek pielaisti strādāt skolās un skolas vadība to vienkārši ignorē!

Rīgas starptautiskais mācību centrs - Pasniedzēju neprofesionalitāte

Pasniedzēju neprofesionalitāte Pieteicos uz skropstu pieaudzēšanas kursiem un novērtēju draudzīgo pasniedzējas attieksmi, taču ātri vien tas pārvērtās izklaidībā. ● ierodoties uz kursiem durvis bija ciet un laikā, kad jau bija jāsākas apmācībām, uz zvaniem atbildēja tikai pasniedzēja un pateica, ka kavēs. Nu labi, kam negadās. ● apmācību laikā pasniedzēja iepriekšējos mācekļus noniecināja un sauca par stulbiem par kaut kā nemācēšanu. ● no šiem 130€ vērtajiem kursiem es ieguvu mācību materiālu krievu valodā uz pāris lapām...

Rīgas Natālijas Draudziņas Vidusskola - Ķīmijas skolotāja Marija Fjodorova- briesmīga skolotāja

Rīgas Natālijas Draudziņas Vidusskolas ķīmijas skolotāju Marija Fjodorovu nevajadzētu saukt par skolotāju. Skolotāja ir studente, kas nozīmē viņai nav skolotāja izglītibas . Skolotāja stundu laika bieži sēž telefonā, vienreiz vadot stundu, viņa paralēli "klausījās" universitātes lekciju par medicīnu. Ja esi puisis , vari atmest iespējas nokļūt kautcik labās attiecībās ar skolotāju. Skolotāja izpalīdz meitenēm , ļauj tām pildīt darbus ilgāk . Neesmu drošs, bet ir aizdomas, ka pret meitenēm...

W When573 01.04.2022

Vladislavs Upeniks - Nelietis un izvirtulis

Vladislavs upeniks ir mans klasesbiedrs. Uzmākties saviem klasesbiedriem (puišiem) Vladislavam ir pierasta lieta. To viņš ir atstrādājis neskaitāmas reizes. Pats, diemžēl, esmu to piedzīvojis. No pirmās saskarsmes viņš liekas kā sirsnīgs cilvēks, bet ja kādreiz sastapāties ar šo cilvēku un esat viņa vecuma, tad turaties no viņa pa gabalu. Svaigas “gaļas” dēļ viņš var piesolīt jeb ko.

Goethe institūt Rīga - Slikts serviss

Slikts serviss Attieksme pret studentu, kas apmaksāja savu kursu, bet neapmeklēja semestra sākuma dažas stundas ģimenes apstākļu dēļ, ir sliktāk, nekā jebkad. Apmaksāts kurss, attieksme pret izglītojamo ir slikta un vēlme mācīties vācu valodu vispār atkrīt. .

R r7 15.03.2022
Komentāri 2 Izglītība

Rīgas Natālijas Draudziņas Vidusskola - Elma rudzīte - skolotāja, kurai vajag psihisku diagnozi

Elma rudzīte šajā skola māca matemātiku, bet šajā lapā jau par viņu ir sūdzības kā par informātikas skolotāju. Elma rudzīte ir skolotāja kurai vajag nopietnu palīdzību, nevis darbu izglītības sistēmā. Viņa savas stundas pārsvarā runā par privāto dzīvi, stāsta savas dzīves detaļas vairāk nekā matemātiku. Ja skolotāja izdomā stāstīt matemātiku, tad dažreiz pati nesaprot kas ir kas un mēģina saprast to kas jāmāca. Skolēni zin par viņas privāto dzīvi vairāk nekā par matemātiku, kas viņiem būtu no...

W When573 13.03.2022

Enodo SIA - Draudi

Uzmanieties. Saņēmu e. Pasta vēstuli no šī SIA Enodo, kura saturēja fantāzijas un melus. Un velmi kā iebiedēt:) ) ) ) ) ) teksts: Labdien. Pēc mūsu pasūtītās izmeklēšanas analīzes, esam secinājuši, ka jūs esat ievietojusi internetā apmelojošu atsauksmi par mums (zemāk attēlā) . Vēlamies informēt, ka mums ir sadarbība ar juridisko biroju, ar kura palīdzību mēs iesniegsim par jums vispirms policijā, pēc tam tiesā sūdzību pret jums (tikai pret jums un nevienu citu) par goda aizkaršanu...

Juridis, kā koledža - Krāpšana ar prakses vietām

Es mācos juridiskās koledžas dienas nodaļā 2. Kursā tiesību zinātni par jurista palīgu! Koledža liela tikai paši sevi, kā labāko augstskolu! Tagad mums ir 4 mēnešu prakse! Tā ir tīrākā krāpšana! Tika piesolīts, ka koledža ssmeklēs praksi mūsu vietā, bet tas nav noticis! Esmu bez prakses palicis! Publiskais fuij!

O OLGA20 12.02.2022
Komentāri 4 Izglītība