Reitings Interneta pakalpojumi

Biļešu Serviss
Pērkam Kopā
Atlants.lv
Kumi.lv

AtrisinātaBalticom - melošana klientam, slikt serviss

melošana klientam, slikt serviss Labdien, Neiesaku pat sazināties ar šo kantori. Sazinājos, vienojos par interneta pieslēgšanu. Nākamajā dienā sazinājos un viņi ir mainījuši nosacījumus. Atteicos no pakalpojuma un viņi zvana man vairākas reizes dienā. Kad neceļu, tad sūta sms.

Mintsparks - Neizmaksātas algas

Uzņēmums neizmaksā algas. Algas kavējās regulāri. Solīt māk, bet progresa nekāda. Divu mēnešu laikā uzņēmumā darbu beidza 5 darbinieki un neviens nav saņēmis visu algu, citiem parādi ir mēnešos skaitāmi. Noteikti nerekomendēju šeit strādāt. Sākumā gan viss izskatās pieņemami, tiek slēgts līgums, skaisti viss apstāstīts, bet realitāte bēdīga diemžēl.

Tele 2 - Mobīlais internets mājai G4

Mobīlais internets mājai G4 Šis uzņēmums "TELE2", kā viņi ziņo savā interneta vietnē ir "vadošais mobilo sakaru operators", ir pilnīgi meli. Mans stāst ir šāds. Tad kad biju paņēmis uz izmēģinājuma laiku viņu pieslēgumu "Internets mājai 4G" visas 14 dienas solītais ātrums mani apmierināja. Vidējais lejupielādes ātrums ātrums 40Mbit/s. Skaisti. Priekš laukiem, kur slavenais Lattelecom ar saviem "vadiem" nesniedzas ideāls variants. LMT vēl tobrīd arī neko sakarīgu, par pieņemamu cenu, nevarēja piedāvāt manos laukos. TELE...

Ss.lv - Некомпетентные сотрудники и хамское отношение

Некомпетентные сотрудники и хамское отношение Некомпетентные сотрудники и хамское отношение. Ниже Вы можете прочитать переписку с администраторами на портале www.ss.lv ----- Forwarded message ----- Subject: Fwd: [#169000]: SS.LV-ru Date: 23 апреля 2017 г., 12:11:01 From: SS.LV To: Идиоты всем окружающим приносят проблемы, претензии и гемморой, а не деньги. ----- Original Message ----- From: Sent: Sunday, April 23, 2017, 11:27:32 AM Subject: SS.LV-ru Добрый день. Ниже Вы можете посмотреть переписку с Вашим администратором. Вы...

Shopping Service - Ne xotjat vozvraschat dengi, za ne kachestvenuj tovar, obeschajyt svjazatsja v techenii dnja gdy dve nedeli

Ne xotjat vozvraschat dengi, za ne kachestvenuj tovar, obeschajyt svjazatsja v techenii dnja gdy dve nedeli Putajusj svjazatsja s nimi, no menja kormjat zavtrakami, proshy telefon kyda bu ja mogla obratitsja s pretenziej, nichego ne dajyt, govorjat v techenie dnja svjagemsja gdy dve nedeli, tak kak ja ispolzovala prodykcijy, ne mogy vernyt im tovar, no y menja est nomer zakaza chto ja zakazuvala.

Ss.lv - Krāpšana!!!!

Krāpšana!!!! Sveiki! Jau simtu reizi jautāju ss.lv administratoru kāpēc tādas augstās cenas uz iesniegumu iesniegšanu, nevienu reizi nesaņemu atbildi. Paskatīties kāda cena norādīta lai iesniegt sludinājumu lai pārdod bērnu velosipedu. Tās ir pa istu ir krāpšanas!

AtrisinātaBaltcom - Bojājums

Bojājums Šodien pieslēdzu balticom un izvēlējos, jo bija rakstīts, ka labs interneta ātrums, bet nu re... Internets jau labs, bet raustas gan daudz... Ik pēc 15-30 min man uzrāda, ka internets nav pieejams un pēc 2 min atkal ir atpakaļ. Kas šī ir par čakarēšanos man vads iet pa taisno uz datoru, bet tā pati problēma. Balticom, vienreiz nostabilizējiet savu internetu un beidziet muļķot citus cilvēkus, padomājat cik klientus jau esat zaudējuši.

Niklāvs Zeniņš - Krāpniecība, naudas izspiešana un apvārdošana.

Šodien draugos saņēmu interesantas vēstules no šī puiša viltus konta. Kur viņš it kā esot zaudējis radus teroraktā un tagad viņam ir vajadzīga nauda par to. Vārds - Niklāvs Zeniņš Dzīves vieta - Ventspils Vecums - 23 gadi Dzimšanas diena - 21.08.93 Skola - Ventspils vakara vidusskola Konta numurs bankā CITADELE - konts. LV50PARX0016321720001 Viltus profila vārds - Karmena Šmite Zemāk pievienoju tekstu ar viņa prasītu un rakstītu caur viltus profilu. Slēpjas arī zem vārda facebooka Niklāvs Sīkais (noteikti mainīs to)

Ss.lv - Krāpšana, zagšana,

Krāpšana, zagšana, Smaukli, krapnieki, zagli, Maksa cik gribi naudu nozog atskaita un sludinajumu dzes pec dazam minutem Izdzēs manu sludinājumu jo esot vairāki priekšmeti viena sludinājuma, tur tukstošiem sludinājumu tadi ka manējie tie ir derīgi manus dzēš Zagli, krāpnieki Kaut jus bankrotētu AMEN

Ss.lv - Обман Жулики Воры

Обман   Жулики  Воры Добрый день ! севодня подал обьявление на наше SS.LV о продаже своей машины ! попросили оплатить карточкой 2.03 EUR проплатил приходит сообщение вы не оплатили ваше обьявление плачу снова снова тоже самое вы не оплатили смотрю деньги с чета ушли пишу им письмо они просят выслать копию платежа выслал тишина пишу что еще выслать чтоб обьявление было видно в ответ СПРАВКУ ЧТО ВЫ ИДЕОТ ! я им пишу ребята я не плачу деньги чтоб меня оскорбляли в ответ послали меня на три красивых буквы и...

Tele 2 - Krāpšana par bezlimita internetu 30 dienām

Krāpšana par bezlimita internetu 30 dienām Sūdzos par Tele2 krāpniecību.Es 9. februārī pieslēdzu bezlimita internetu 30 dienām, termiņam bija jābeidzas 10. martā. Vēlāk uzzināju, ka esmu pārtērējusi MB un pēkšņi man uzrādas 149.69 iztērētie MB. Fakts ir tāds, ka man nebija pienākusi īsziņa par brīdinājumu, ka beidzās limits un es atstāju ieslēgtus mobilos datus. Noņemiet nost pārtērētos MB.

Dragugiem.lv - Kartējo reizi bloķē profilus bez iemesla!!

Kartējo reizi  bloķē profilus bez iemesla!! Rakstīts kā aizbloķēja nezin kāpēc, atbloķēs pēc 2 dienām! Es tad arī un dzēsīšos laukā!: jau pilnības! Tātad nesaprotu, kāpēc mums cilvēkiem parastiem kuri nepērk smaidiņus un ādiņas uz 300 eur mēnesī ir jācieš! Bet citi var darīt ko viņi grib un netiek bloķēti! Kas par muļķībām. Lai atbloķētu tūlīt pat!

Ss. Lv - По неизвестной причине блокируют объявления

По неизвестной причине блокируют объявления Интернет портал ss. Lv по неизвестной причине блокирует объявления о вакансиях, на запросы - не отвечают (ответов можно ждать по году) , разъяснения давать - отказываются, контактные телефоны - никому не известны, справочная служба даёт адрес и телефон сервисной поддержки, которая не имеет никакого отношения к интернет-порталу. Обращались в центр по защите прав потребителей: отправляют на вашу домашнюю страницу. Однако, здесь, также, нет никакой контактной информации. Жду разъяснений.

Ss.lv - Krāpšana

Krāpšana Ievietoju sludinājumu portālā ss.lv savu sludinājumu auto tirgošanai. Apmaksāju sludinājumu ar internetbankas palīdzību, sludinājums tika izvietots pēc apmaksas veikšanas. Pēc 10 minūtēm vēlējos apskatīt savu sludinājumu, taču tas bija jau pazudis, izdzēsts. Uz visiem jautājumiem, zvaniem uz kontaktnumuri un kontaktadresem atbildē pilnīgs klusums!

Ss.lv - Наживаются на нас

Наживаются на нас Наживаются на нас, не смогла продать свой глубоко бу дешевый чб принтер, попросили денег за объявление в 1/4 цены принтера! В общем, крайне недовольна, одно дело машину продать и заплатить 2 евро за объяву а другое принтер за 12 евро! Других претензий нет, мне кажется раньше все было более одекватно! не понимаю что сейчас случилось с некогда лучшим порталом.

Zizu - līguma nepildīšana

līguma nepildīšana Izmantojām SIA "Kupikupon Baltics" kā sadarbības partneri, lai papildus pareklamētu iespēju, ko piedāvā uzņēmums. Ar šādu attieksmi [slēpt]@zizu.lv) un savstarpējā līguma klaju nepildīšanu, mūsu uzņēmums sadarbojās pirmo reizi. Tā kā naudas summa darījumā nebija liela, vērsties tiesā nebija plāns, kaut gan, ja līguma noteikumi netiks izpildīti, to nāksies darīt. Ja uzņēmums šādi apstrādā visus klientus uz izturību un savas taisnības principa, nebūtu pārsteigums, ka daudzi savu peļņu nemaz nesaņem. Pirmā un pēdējā reizi.

Ss.lv - Krāpšana

Krāpšana Cilvēks kurš šķiro sludinājumus regulāri kļūdās izdzēšot tos kuri viņaprāt pārkāpj punktu 9.4 ( sludinājumā tiek pārdotas vairākas lietas) Pat tad kad tiek paskaidrots, ka sludinājuma divas lietas tiek pārdotas kā komplekts un atsevišķi nepārdodās un cena ir norādīta par abām kopā, tik un tā atbilde netiek sniegta, sludinājums netiek atjaunots, un nauda netiek atgriezta. Mīļais cilvēk kurš šķiro, varbūt pašam būtu japalasa noteikumi, saprotu, ka visi kļūdamies, bet vismaz atzīsti to un labo...

Ss.lv - Обман

Обман Купили дигитальные игры. Зашли на указаный профиль, игры не оказалось. Продавец сказал что это наша вина. Прошу вас разобратся. Ему бало перечислено 26 евро. Его номер 29232932 его завут Филип Громскис. Счёт на который были перечислены деньги lv50haba0551038541679 прошу вас разобраться с обманом. Мой адресс [slēpt]@ inbox.lv

Ss.lv - Krapsana

Krapsana Всем добрый день. Очень огорчён порталом ss.lv. Я смотрю таких тут много. Суть такая что, я не однократно выкладывал объявление, стоимость которых составляет 4.90 евро. На протяжение полугода я подавал объявления, у меня просто снимались деньги, а объявление не размещалось. Я думаю всем знакома эта ситуация, но опят же сегодня я стал оплачивать объявление, стоимость которого 4.90. У меня же снялось 9,90 и опять объявление не опубликовалось. Вопрос, зачем же этот портал существует? Чтобы деньги...

Ss.lv - Nestrādā kategorija RU/LV

Nestrādā kategorija RU/LV Jau krietnu laiku netiek pareizi sašķiroti sludinājumi LV/RU. Jau ir pilnīgi piegriezies! Atverot LV sadaļu, puse sludinājumi ir latviski, puse krieviski, pilnīgs haoss un murgs. Salabojiet lūdzu vienreiz par visām reizēm, lai sludinājumu RU valodā nonāk RU kategorijā, bet sludinājumi LV valodā attiecīgi LV kategorijā. Nezinu Jums tur ar datu bāzi kaut, kas nestrādā, ka RU sludinājumi nonāk arī LV kategorijā. Vai lietotāji saliek visu kļūdaini, nu, tad palūdzat, lai administrātors pieskata lapu un pārvieto attiecīgajā kategorijā sludinājumu! Jo savādāk tas saits izskatās pēc miskastes