www.sudzibas.lv Mobilly Necieņa pret mūsu valsti un cilvēku kā vērtību

Mobilly - Necieņa pret mūsu valsti un cilvēku kā vērtību

Saskāros ar ļoti nepatīkamu lietu, izmantojot Mobilly piedāvātos pakalpojumus.
Lieta tāda, ka lai iegādātos biļeti caur šo starpnieku, ir "baigā" uzpūsta komisija. Uzreiz biļete tika atgriezta. Izrādās, ka mobīlājā aplikācijā atgriezt biļeti nav iespējams, par to klienti nav informēti. Atgiezt var tikai mājaslapā! Pats interesantākais sekoja tālāk, kad atvēru savu e-pastu
Uz e-pastu tika atsūtīta biļete ar informāciju KRIEVU VALODĀ
Sazinājos ar šo starpnieku,operātore nezināja ko atbildēt, savienoja ar citu operatori (iespējams maiņas vecāko)
Pēc operātores teiktā sapratu, ka tas būs neērti, ja katram klientam tiks jautāts, kādā valodā sūtīt biļeti uz e-pastu.
Varbūt varētu starpnieks piestrādāt pie šī, lai klientiem nesanāktu vilšanās? Ir cilvēki, kuriem ir vienalga, galvenais, ka atsūta, bet šoreiz trāpits tam, kuram nav vienalga. Uzintalējot Mobilly no App Store, tā jau automātiski ir krievu valodā.
Lai atgrieztu naudu uz savu bankas kontu, izrādās jāsūta pat sava pases kopija! Vai tas nav likuma pārkāpums?
Tas sauklis: Visērtāk biļeti pirkt Mobilly ir starpnieka pozicionēšanās džingls, kurš neatbilst patiesībai! Izdomāta pašreklāma, jo klienti jau jāpievilina! Esiet gudrāki, neļaujiet sevi apkrāpt!

Atbilde no Mobilly Pārstāvja atbilde 01.02.2021

Labdien!

Biļetes valoda ir atkarīga no tā, kādu valodu esat uzstādījis aplikācijā. Ja nevēlaties saņemt rēķinu krievu valodā, lūgums nomainīt aplikācijas valodu.

Rebeka no Mobilly

J

Pacco_al 11.06.2018

Nu nezinu man jau šī neliekas pēc sūdzības pēc būtības, bet nacionālistiski noskanota kunga pašlepnuma aizskārums, ka informāciju sanēma krievu valodā. Ar to kad kā sacīt - maisam gals bija vaļā.
Pareizi noinstalē aplikāciju un aizmirsti par šo vietni, bet uzsaukumus un aicinājumus atstāj NA mītiniem un reklāmām.

T TeaMachine^^ 12.06.2018

Ну фиг знает. У меня был случай , что я купила билет на последний поезд, но поехала не на последнем , и оказалось , что я ехала зайцем всё это время. Я им позвонила , объяснила ситуацию, оказалось там было написано, что билет действует на этот или следующий рейс. Я им позвонила , мне вернули деньги .
Никаких проблем не было. А на русском - тоже мне огорчение! Радуйтесь, что не на китайском