www.sudzibas.lv 1a.lv Preces apraksts nepieciešams valsts valodā

Atrisināta1a.lv - Preces apraksts nepieciešams valsts valodā

Precei nepieciešama instrukcija valsts valodā
Katru reizi pasūtīto preci saņemt vēlos jau ar pilnu lietošanas instrukciju valsts valodā taču tas nav tā..
Pieņemot pasūtījumu,tā izpildes laikā ir jāsagatavo tā instrukcija,lai saņemtu to valsts valodā.
Aizbraucot uz servisu un lūdzot palīdzību...labākajā gadījumā sola atsūtīt e-pasta vēstulē...gaidu.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 21.08.2018

Labdien,
Katrai precei no piegādātāja ir pievienota instrukcija valsts valodā, ja tāda ir paredzēta.
Atvainojamies, ja instrukcija Jums netika pievienota.
Nosūtījām pieprasījumu ražotājam, tiklīdz saņemsim atbildi, nosūtīsim Jums to elektroniskā veidā.
Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.10.2018

Uzņēmuma 1a.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Autora minētā situācija ir atrisināta, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

donna b 22.08.2018

Kada prece? Slota? Panna? Mob ralrunis? Tiesam nezini kaa sos visus lietot bez pamacibas valsts valodaa?

Petich 22.08.2018

Всё правильно, должна быть инструкция на латышском, или хотя бы на английском. А не на грёбаном португальском или ещё на хер пойми каком!