Reitings Foto

FeliniPhoto
Toms Norde
Latviancasting.lv

PH Print SIA - Slikta kvalitate

Sveiki visiem, vēlos informēt tos kas taisās sūtīt bildes bijušajā PICTURE HAPPY, tagad pārsauktā PH PRINT SIA, bildes jau kuro reizi saņemot nekvalitatīvas, laikam krāsu ekonomē pelēkas, drūmas, tās kuras gaišas biha visas tumšas sejas redzēt nevar, tādas kā paplūdušas bet forogrāfētas ar profesionālo fotoaparātu, . Loti pavirši sākuši strādāt, kad tikko atvērās bija kvalitāte nu ir jāmeklē cita vieta kur taisīt bildes.

G Gundega4 10.02.2017

Fotomix.lv - Ужасное качество

Ужасное качество Отослали фотки на печать. Распечатали в ужасном качестве. Краска чуть ли не сама отваливается от бумаги, цвета бледнее чем в файле. Не печатайте там фотографии. Лучше переплатить немного больше и заказать в другом месте. Если бы лично сам выбирал фотографии то не стал бы забирать такие, но т. К. Выбирал человек в возрасте то втюхали свой ужасный продукт.

A arturs.A 09.02.2017

Berga Foto - Slikta kvalitate

Slikta kvalitate Šogad mūsu bērnudārza grupā daudzas bildes bija drausmīgas! Fotogrāfs neseko līdzi bērna izskatam (saburzīta drēbe, šķība bante utt). Fotogrāfam būtu jāteicas uz LABU bildi, jārunā ar bērnu, jāatrod kontakts. Bet te iespaids, ka ir tieksme tikai uz kvantitāti un "ka tik ātrāk izdarīt un aiziet". Pašas bildes (izgrieztās, piem, magnēti) ir ļoti nekvalitatīvas - greizas malas, lien ārā "diegi" no melnā pamatnes ... drausmīga vilšanās!

F Flavia 05.02.2017
Komentāri 3 Foto

Fuji.lv - плохой сервис

Позвонила в филиал Dole, в 17-45 и спросила, смогут ли быстро (соответственно цена за фото выше) сделать проявку 2 фото , если мы приедем в 20:00,за час до закрытия. Девушка сказала - конечно сможем, это только 20 минут ждать, но платить дороже. Приехали на место - та же девушка говорит что .нет - не могу, уже не успею. Потраченное время, бензин и нервы. Плохое обслуживание.

F fox 125 23.12.2016

Picture Happy - Обслуживание

Обслуживание Контактный телефон ПОСТОЯННО в режиме "подождите"! Мало того что свое время теряю на ожидание, так вот вам еще бонус - мобильника платный с поминутной оплатой. Ребята, возьмите дополнительных людей на телефонные звонки отвечать! P.S. В целом PictureHappy доволен - невозможность созвониться это единственный минус пока что.

I igorgel 12.12.2016
Komentāri 1 Foto

Mārcis Baltskars - Kāzu fotogrāfs - Publicēs Jūsu bildes pret Jūsu gribu!

Mārcis Baltskars neskatoties uz to ka mēs samaksājām par kāzu bildēšanu ļoti lielu summu, un diemžēl tikai vārdiski izteicām ka nevēlēsimies lai publicē mūsu bildes (neparakstījām līgumu, jo domājām ka godīgs cilvēks) pret mūsu gribu un kategorisku nepiekrišanu publikācijai - publicēja mūsu kāzu bildes sociālajos tīklos! Neiesakam šo cilvēku ņemt sev par kāzu fotogrāfu! Jo kaut kādam cilvēcīgam faktoram tač jābūt!

E esDana 26.11.2016
Komentāri 5 Foto

Fotostudija Creative Box - slikts serviss

Kaut ka giībējas uztaisīt skaistas profesionālas bildes.Domaju, maksla ir uzrādit pašo skaistako cilvēkā. Šeit ir viss otradāk- uz visam bildem - no paša sliktaka puse, nav nekādu sakaru ar kreativitāti, "piredzoš fotogrāfs" Edgars Ramutis nevar uztaisīt pareizi gaismu, ne kompoziciju, Izskātas ka atnāks pafočet un viss.. Apmaksāju par 1 stundu, kuras nepieteik laika, kad izrādījās, ka ir jau 1,5 stundas, un iman ir jāmaksā par to. Pēc pāris testa foto, es izbrīnu - kāpēc gaismas slikti...

M Melani Vilia 25.11.2016

AtrisinātaJānis Mednis - Domstarpības

Domstarpības Iesaku uzmanīties no sadarbības ar fotogrāfu Jānis Mednis - https://www.facebook.com/janis.mednis.31/photos?source_ref=pb_friends_tl Tas cilvēks ir krāpnieks un melis! Viņš uzradās no zila gaisa mūsu kāzu dienā īsi pirms mūsu ierašanās viesu namā. Viņš apgalvoja, ka viņu esot noalgojis viesu nams, lai viņš safotografētu bildes viņu mājas lapai. Viņš piedāvāja mums interesantu darījumu – mēs viņam pozējam 40 min un viņš mums par to iedos visas bildes. Pēc diviem mēnešiem esam saņēmuši 3 bilde...

G Ginta_12 25.11.2016
Komentāri 6 Foto

Picture Happy - Krāpšana

Krāpšana Pasūtiju bildes, uzliku tā lai neko neizmaina, lai neapgriež, neliek rāmi un nelabo krāsas. Uzminiet nu, ko es saņēmu?! Bildes ir apgrieztas tā, ka citās bildēs pus galvas nogrieztas!!!!! Un vel krāsu kontrasti mainīti!!! Kā man tas tracina ārā!! No picture happy.

Nastja Felini fotograf - Slikts servis

Slikts servis Es esmu stāvokli un izdomāju ka gribu sev māmiņu fotosesiju. Felini fotogrāfijas ieraudzīju facebooka un mēs sarunājam datumu fotosesijai. Nedzīvoju Latvija un bijām atbraukusi gan uz īso laiku uz Latviju. 2 dienas pirms fotosesijas uzrakstīju viņai un viņa man atbildēja ka brauc uz atvaļinājumu diena kad mums ir sarunata fotosessija. Mēs braucam prom pēc 4 dienam. Protams pa šo laiku fotogrāfu kurs varētu aizvietot jau neatradu. Tā ari paliku bez māmiņu fotosessijas. Paldies Nastja Felini.

A anastasia1131 22.07.2016

Fotolukss - Slikts serviss un attieksme

Vairākkārt izmantoju iespēju pasūtīt bildes internetā un saņemt tās Narvesen kioskā. Viss bija labi, līdz brīdim, kad saņemot aploksni, atklāju, ka tajā ir svešas fotogrāfijas. Uz aploksnes bija mans vārds, telefons, epasts utt., bet iekšā cita cilvēka bildes. Nācās atgriezties Narvesen, kur darbiniece tikai noplātīja rokas, tomēr uz manu stingru lūgumu iedot jebkādu kontaktinformāciju, lai varu sazināties ar Fotolukss, uzrakstīja uz papīra lapiņas telefonu. Saruna nebija patīkama. Darbiniek...

. .Jana. 02.07.2016
Komentāri 5 Foto

Berga Foto - Krāpšanās, slikts serviss

Krāpšanās, slikts serviss Uzmanību lielapjoma pasūtītājiem (skolas, bērnu dārzi, u.t.t.) ! Uzņēmums netiek skaidrībā ar pasūtījumiem. Pirmkārt - neizpilda termiņos, otrkārt - nejūtās vainīgi, treškārt - paņem naudu, bet neko neizdara. Un kronis visam - viss 1.5 cilvēku liels kolektīvs mierīgi aiziet atvaļinājuma, savācot naudu, liek gaidīt pasūtījumu līdz laikam, kad "kungi/kundzes" kārtīgi atpūtīsies.

W w0 30.06.2016

Sony Cic - Slikts serviss

Slikts serviss Sony centrā nopirku Sony fotoaparātu, kuram vēlējos iegādāties papildus aplikāciju Timelapse. Ieteica uzrakstīt pircēju informācijas centram sony cic - [slēpt]@sony.lv. Rakstīju divas reizes, taču līdz tādam līmenim, lai vismaz man atbildētu, viņi nenolaidās!:) tā kā teikt - slikts serviss, nav pareizi! Servisa nav!

E Edvins Vaijo 07.06.2016

AtrisinātaToms Norde - Обман

Обман Была на фотосессии у Тома Норде. Отработала и не получила фотографии. Фотограф долгое время обещал их прислать, но так этого и не сделал, напоминала ему каждый месяц в течение полугода, на что каждый раз получала ответ, что фото будут через пару дней.

V V123 30.05.2016

Foto Angels - Slikts serviss, kvalitāte

Slikts serviss, kvalitāte Nekad nepasūtiet bildes šajā foto kompānija. Ļoti zema kvalitāte bildēm. Fotogrāfijas nav iespējams apskatīt lielā formātā tikai mazā bildīte, kurā var saskatīt tikai siluetus. Piemēram, klases kopbildē nav iespējams redzēt vai bērnam acis ir vaļā vai ciet. Fotogrāfijas ir nesmukas bez fona. Cenas ir neadekvātas kvalitātei. Samaksa tiek pieprasīta dažu dienu laikā līdz konkrētam datumam, bet ar fotogrāfiju pasūtījuma izgatavošanu nesteidzas. Šī kompānija ir pasākusi fotografēt bērnus skolās un b/d.

M Mega 26.05.2016
Komentāri 24 Foto

AtrisinātaLiga Daniela, Latviancasting.mozello.lv - Neuzkerieties uz krapnieci Ligu

Neuzkerieties uz krapnieci Ligu Krāpšanas kantoris ielikusi ka piedāvā iegadāties fotogrāfijas no kartingiem, taču neko nesuta un naudu ari neatgriež.! Neuzķerieties uz krāpnieci Ligu.! Apmaksātu rēķinu naudu nesūta atpakaļ, saka lai tagad sēžu un gaidu. Neviens nelika man sūtīt bildes. Lai gaidu naudu bet cik man ilgi jāgaida jau gaidu 3nedeljas. Kopā pārskaitījusi esot. Māna tik cilvēkus neuzķerieties uz maldinošiem uzrakstiem viņu mājas lapa ja tā to vispār varētu nosaukt!

Edgars K - Обман

Edgars k. В двух фотопрокатах получил в аренду профессиональную технику canon 70 - 200mm ƒ / 2. 8 l (sērijas numurs: 195159) и canon 5d ii body (sērijas numurs: 1430912153) решил не возвращать технику. Сослался что у него ее украли и он ни в чем не виноват - для этого быстро пошел и подал заявление в полицию. Обвиняет всех что ему угрожают и чтобы его оставили в покое. Мы подали заявление в полицию о возведении уголовного дела, но все скорее ничего не получится - так как он все время...

S Sudziba 12.05.2016

Свадебный Фотограф Максим Кузьмин - Очень плохие фоторгафии

При предварительных встречах представить не могли, какой результат нам предоставят. На словах все было многообещающе. Показывали свои работы, которые соответствовали нашим представлениям о профессиональных свадебных фотографиях. В результате получили любительские снимки не очень хорошего качества. Люди обрезаны. Фокус размыт. Моменты не словлены. Снимки сделаны по одному кадру. Т.е. кто-то моргнул и фотографии нет вообще. Наши желания по поводу снимков, которые желаем запечатлеть, не учтены...

R Rimma A 29.04.2016

Fujifilm - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Biju pasūtījusi bildes Happy picture, bet vajadzēja ātri vēl pasūtīt. Un nebija laika braukt uz Rīgu pakaļ tāpēc nolēmu.Pasūtīt bildes fujifilm ar piegādi uz Salaspils veikalu. Kad aizgāju pakaļ bildēm biju šokā. Kā divās firmās var atšķirties attīstīšanas kvalitāte. Bildes visas graudainas un nesaprotamas.

Picturehappy - Pārpratums

Pārpratums Sūtījumu veicu atrodoties ārzemēs, izveidoju kalendāru draudzenei, tādēļ nopriecājos, ka piedāvā dāvanu iesaiņojumu un nogādāšanu ar kurjeru. Liels pārsteigums bija, kad dāvana tika nogādāta, bet neiesaiņota. Viss esot skaisti bijis salikts atsevišķi kalendārs, saiņojamais iepakojums un skaista lentīte. Neizprotu, tad priekš kā ir šis pakalpojums. Esiet uzmanīgi, rūpīgi izpētiet, lai arī Jūsu mīļie nesaņem neiesaiņotas dāvanas.

M Mazlazdina 12.01.2016