www.sudzibas.lv Foto Angels SIA Krāpšana, slikts un nekvalitatīvs serviss

Foto Angels SIA - Krāpšana, slikts un nekvalitatīvs serviss

Šī firma veica bērnu fotografēšanu skolā septembra mēnesī. Sākumā firmai radās problēmas ar fotografēto draugu bilžu atrašanu, pēc ilga laika tās tomēr atradās, bet tika ievietotas kopā ar citas klases bērnu bildēm. Tātad informācija firmas mājas lapā par trešo personu nepieejamību bērnu bildēm ir nepatiesa. Bilžu piegāde uz skolu ļoti kavējās. Draugu bildes veicu citā pasūtījumā, jo tās profilā parādījās stipri novēloti, veicu samaksu par pasūtījumiem, saņēmu apstiprinājuma īsziņu no firmas, bet bildes nesaņēmu. Rakstot uz firmu, man tiek apgalvots, ka neesmu samaksājusi. Tā septembrī fotografētās bērna bildes vēl aizvien neesmu saņēmusi. Ja negribiet problēmas un lieku laika patēriņu sarakstoties ar šo firmu un meklējot bildes, iesaku šīs firmas pakalpojumus neizvēlēties.

R Ritvars 12.11.2019

Parasti kad tiek apgalvots kad neesat samaksājuši--vienmēr ir iespēja pakalpojuma sniedzējam iesniegt darījuma apliecinošu dokumentu, pēc kura uzrādīšanas vai nosūtīšanas parasti vairs šis jautājums netiek cilāts.
Mazliet dīvains šķiet arī apgalvojums par bērnu bilžu nepieejamību trešajām personām. Jo draugu bildes lai jūs kā vecāks varētu saņemt, jums vajadzētu prasīt atļauju "draugu" vecākiem, vai tiešām drīkstat iegūt tās bildes. Tā tad sanāk kad tiem "draugiem" tjus neesat trešā persona? Ja kādas citas klases skolnieki redz bildes tad tā skaitās nodošana trešajai personai? Interesanti. Sūdzība it kā ir skaidra, bet nu manuprāt par to trešo personu bija lieki ja jūs runājat par "draugu bildēm" nevis savā pašā bērna.