www.sudzibas.lv Aivis Veide fotogrāfs. Uzmākšanās, nepiedienīgi piedāvājumu

Aivis Veide fotogrāfs. - Uzmākšanās, nepiedienīgi piedāvājumu

Lieta tāda kad esiet meitenes uzmanīgas ar šo fotogrāfu. Itka saruna cenu kura nav mazina pēctam cena mistiski pieaug. Ja atsakas maksat piedāva kad var maksat baudā. Un neķītri lien ar saviem pirkstiņiem nekaunīgi biksītēs. Bildes vai kādus skatāmus pieradījumus pievienot nevaru un būtu ari nepieklājīgi. Čeku arī nav. Jo bildē privāti pie sevis.

Papildināts Sandrina maza 28.01.2020

Šādu gadījumu esmu dzidēJusi ari no citām draudzenēm. Vispār pretīgs nevīžīgs un loti nepatikams jēls tipiņš.

Pacco_al 29.01.2020

Divas vienāda stila sūdzības... izskatās nu ne pārāk ticami un diezgan uzkrītoši...

A Aivis Veide 20.02.2020

Tā ir pilnīga nepatiesība un pirms šādus apgalvojumus publicēt ir vajadzīgi arī pierādījumi. Es pievienoju katru cilvēku instagramā pie savām bildēm, tā kā pirms uzķeraties uz šāda tipa rakstiem sazinieties ar tiem cilvēkiem ko bildēju un uzziniet viņu domas. Aivis Veide

Saivii 20.02.2020

Gjau meiteens bildes bez maksas gribeejusi - taa vietaa sevi piedaavaajot, Aivis pashuva, luuk aarii iznaakums...

Aivis ir profesionāls fotogrāfs ar kuru sadarbojos teju jau 7 gadus! Viņš nekad neko tādu kā Jūs uzrakstījāt nedarīs! VIENMĒR ieturēs distanci! Pilnīgs ārprāts kā Jūs tā variet apmelot fotogrāfu! Fuj!
Aivis ir perfekts savā jomā un no sirds iesaku Aivi superīgām fotosesijām! Bildes sanāks perfektas un atmosfēra arī ir ļoti pozitīva. Cenas fotosesijām ļoti adekvātas. No sirds iesaku Aivi!

E Elizabete Rumjanceva 20.02.2020

Ar Aivi esmu sadarbojusies vairākkārt un noteikti turpināšu to darīt, JO viņš patiešām ir profesionālis savā jomā - nekad nav darījis šādas absurdas lietas! Viņš ir ne tikai profesionāls fotogrāfs , bet arī lielisks cilvēks! Šie visi ir skauģu apmelojumi! Tiešām rekomendēju Aivi kā fotogrāfu!