www.sudzibas.lv Macart.lv Neprofesionalitāte

Macart.lv - Neprofesionalitāte

Paņēmām šo kundzi uz pasākumā fotografēšanu.
Vienkārši pateikšu, ka bildes sanāca bez galvam (konkrēts piemērs: no trim cilvēkiem vienam galvas nav) kopbildes bez kājām, daudz bildes kur puse no cilvēka (nevar saprast jo tieši fotografēja) . Te neiet runa par interesantiem kadriem, te runa par to ka tādas pamata lietas kā "galvas-kājas" tiek ignorētas. Rodas iespaids, ka sieviete paņēma fotoaparātu un "Šava" ar cerību ka kaut kas sanāks. Viens viesis arī paņēma prof. Fotoaparātu un viņam sanāca labākas bildes neka fotogr. Mārītei kārkliņai.
Pie tam: paprasīju nobildēt mums pirms pasākuma. "fotogrāfs" atteica, vienkārši pagriežas uz aizgāja cita stūrī, pateica ka sāks fotografēt ar pasākuma sākumu, kaut gan telefoniski prasīju atbraukt agrāk (15 min pirms) tieši lai uztaisīt pāris bildes pirms. Paskaidrošu, ka samaksu viņa ņem pa st. , nevis par pasākumu tāpēc nenojaušu kāds bija pamats atteikumam.

Neiesaku.