www.sudzibas.lv Berga foto Slikts serviss

Berga Foto - Slikts serviss

Par Bergafoto Fotografu var strādāt jebkurš, kam ir pirksti, lai spiestu fotokameras pogu. Bērni uz foto izskatās briesmīgi. Dzīvē gan ir skaistāki. Un atsevišķi vajag pieminēt pozas. Tā šķiet, ka fotografs padara visu, lai tikai bērns uz foto pats sevim nebūtu līdzīgs. Par diezgan lielu naudu, tik vāja kvalitāte.

15.11.2019

I

C Cilvēki no laukiem 15.11.2019

Pilnīgi piekrītu par tādu naudu varēja bildes būt kvalitatīvākas.
Mums arī bildēs izskatās diezgan slikti. Bildējoties varēja arī pateikt ka kautkas nav kārtībā,savādāk iznāk kādam džekam bikšupriekša vaļā utt,tas man liek domāt ka viņiem pie vienas vietas kā izskatīsies,galvenais ka NAUDA.

Z zanyyy81 26.05.2022

Pati vienreiz piedalījos tajā foto sesijā ar savu bērniņu. Tur viss tāds konveijers, ka tik ātrāk nobildēt.. Pēc fotografēšanās pilnīgi raudiens nāca. A kā bērniņi jutās.. Pat nevaru izstāstīt, cik drausmīga attieksme bija no viena fotogrāfa pret maziem, mīļiem bērniņiem.. Vispār nekādas ieinteresētības..