Labafotostudija.lv - Fotosesija

Dziļa vilšanās pēc foto sesijas foto studijā"labā fotostudija". Bildējoties tika solīts, ka tiks bildēs labotas nepilnības, kā pleķi uz sejas, plāksteris uz auss un tt. Bet kad tika atsūtītas bildes, tās bij šausmīgas, gan pleķi uz sejas, gan plāksteris uz auss vīram un tt. Izvēloties bildes pajautājam vai solītas nepilnības tiks labotas uz ko atbilde bij ka tas neietilpst cenā un ka tas ir atsevišķs pakalpojums. Par ko tad jautājums tiek prasīta tik neadekvāti augsta maksa? Rezultāts ir iztērēta nauda, briesmīgas bildes. Neiesaku šo kantori jo fotogrāfs nespēj radīt labas bildes. Portfolio saitā tālu no patiesā.

Papildināts MEDVEDIK 19.11.2019

Problēma netika atrisināta.

Cūkurgailis 19.11.2019

"Fotogrāvs" nav apguvis "fotošopu"..

Kolta 19.11.2019

Varētu būt tā. Vēlējos, lai fotogrāfs man atsūta bildes, kur izskatos pēc supermodeles, bet šis nelietis atsūtīja mani pašu.