Reitings Bizness / Finanses

Castovanni
Bresco Group
Privat Group Apvienība

Meža taksācija un dastošana - Meža taksācija un dastošana

Valdis Garais Nav licencēts meža taksators. Krāpnieks. Prasa maksāt avansus un neko no meža nesaprot.

LVUIPFDA - arodbiedrība

Nekad neuzticieties A.Jirgensona arodbiedrībai LVUPFDA, tie ir meļi un ir darba devēja pusē.

nauda - par krāpnieci

Saskāros ar ivetu āboliņu: e-pasts viņai [slēpt]@inbox.lv; piedāvāja aizdevumu 1000 uero uz 3 gadiem..PA PASTU VAI UZ ROKAS VAROT, TELEFONU SAVU NEDEVA..prasīja kontu UN p.k., kā arī 5 uero lai pārskaitu - es nedevu tikai uzrādīju ka strādāju, .. caur EVP International UAB kompāniju, kaut kā tā bija ..sarakste notika un beigās pazuda.Man liekas ka arī citiem tas jāzin!UZMANITIES.

Krāpnieks - Šantāžists

Lūdzu, uzmanieties no jebkādas sadarbības ar krāpnieku . Šis cilvēks nodarbojas ar izspiešanu un šantāžu. Šobrīd pret viņu ir ierosināta krimināllieta.

Rommel Waldemar - Обман с зароботной платой

Уважаемые люди!!!!Если на вашем пути встретится такое говно как Waldemar Rommel,просто обойдите стороной,не соглашайтесь сним иметь не каких трудовых отношении,человек находит Латвийский предприятия подписывает их на работу в Германии после чего оставляет с большими долгами перед немецкими властями.Фирмы после работы с Rommelem становятся банкротом и имеют большие проблемы.Живёт это гавно по адресу:Osnabruk,Konlenbruch 8,Neuenkirchen,postzal 49586,Deutchland.

Pelnit ar paypal - Neticami

Ka nopelnit naudu izmantojot Paypal! Sakuma biju skeptiski noskanota, jo es neesmu letticigs cilveks un nekad ta isti neesmu ticejusi šadam lietam. Bet ši pelnišanas metode mani kaut ka ieintereseja un es pameiginaju ,galu gala tie ir tikai 10€. Pec aptuveni nedelas darba , simtiem eiro saka parskaitities mana Paypal konta! Sajuta bija lieliska ,jo netiku piekrapts un viss patiešam darbojas! Un tagad pajautajiet sev kapec gan ,lai ari Jus nepameiginatu? Jo zaudet nav ko un viss ir atkarig...

Hansa - darba iekartosana Anglija

Nupat janvari tika noslegts ligums un samaksati 130 lati par dokumentu tulkosanu (viens standarta ligums uz trim lapam ) un parejais jamaksa pec tam, kad cilveks saks stradat (170 lati). Aizbraucu uz Angliju, sezu tur jau divas nedelas, darba nav un nav zinams, kad bus (sola, protams, katru dienu). Vislabakais ir tas, ka samaksats par istabu (dzivojam pa diviem istaba) 240 marcinas (60 marcinas nedela). Izradas, ka nodzivojot divas nedelas un braucot prom, par pareejam divam nedelam nevien...

Šūšanas cehs - Trokšņi un vibrācijas un toaletes smaka

Sveiki! Lūdzu attiecīgajām varas iestādēm saukt pie atbildības Liepājā Imantas ielā 3 atrodošo šūšanas cehu! Cehs ir ierīkots daudzdzīvokļu mājā pirmajā stāvā! No šūšanas ceha izdotajām vibrācijām un skaņām nevaru pagulēt kā arī tas traucē bērna mieram! Esmu jau vērsies veselības departamentā, bet rezultātu nav! Kā arī no toaletes nāk nenormāla kanalizācijas smaka kas nāk tieši no tā šūšanas ceha! Neviens lietas labā neko nedara!Iesniegums ir arī pašvaldības policijā! Lūdzu Jūs vismaz norādīt...

Gelvora - nekompetenti darbinieki

nekompetenti darbinieki Luuk shaadu atbildi sanjeemu no Gelvora darbinieka Kristapa Ciipara , njemta tieshaa kopija no e-pasta , tad , kad , Kristaps nespeeja atbildeet uz jautaajumiem un noraadiija , ka jaasazinaas ar tiesho paraada piedzineeju un maajas lapaa noraadiitais e-pasts nedarbojaas (vai neeksisteeja?) Svariiga piebilde - PARAADS NEEKSISTEE!!!!! Cik reizes man Jums jāsaka, ka visa informācija, kā sazināties ar kreditoru ir pieejama mājaslapā. Ar cieņu, Kristaps Cīpars Parādu piedziņas speciālists Tel: +371 63484866; fakss: +371 [slēpt]@gelvora.lv Description: [slēpt]@01CECE6E.A6CD2630

Gelvora - paraada piedzinja

paraada piedzinja Esmu uzsaakusi saraksti ar vienu no shiis kompaanijas krediit piedzineejiem Kristapu Ciparu . Triis meenesu laikaa es nevaru noskaidrot man nepiecieshamo informaaciju. Sarakstes saakumaa veestules naaca ar draudiem. Luudzu nomainiit kompaanijas vadiibai manas lietas izskatiitaaju , tachu to nesagaidiiju. Peedeejaa veestule tika nosuutiita decembra saakumaa , tagad janvaara viduu esmu sanjeemusi atbildi. Issumaa peedeejaas situaacijas apraksts - Kristaps - nespeej atbildeet uz...

kauteva, MUSIMA, - KRAPSANA

ESIET UZMANIGI GRIBU BRIDINAT JUS PAR SO FIRMU KAD ZVANI CENU SAKA SANTIMOS BET DOKUMENTOS NORADA EURO CENTOS TAPEC ESIET UZMANIGI,

GKG - Ļoti slikti pakalpojumi un attieksme

Izvēloties grāmatvedības pakalpojumus , labāk simts reizes visu izanalizēt. Iveta Ozolniece SIA GKG vadītāja augsprātīga un iedomīga, turpretī neciena savus klientus. Maz ka var palīdzēt grāmatvedības jautājumos. Pozitīvo atsauksmi portāla "sūdzības.lv" klienti neraksta, varu derēt ka pati vadītāja GKG rakstīja labu atsauksmi. Ka uzņēmējs esmu zaudējis laiku un naudu .

TUKUMA METĀLS, SIA - Krāsainais metāls

Labdien. Nodevu šodien krāsaino metālu motora lietas alumīnija 28 kg cena tik 75 centi domāju ka Ls vel. Pie sienas vel vagoniņā bija liela lapa ar cenām kuras tik bija pielikts eiro bet cenas ciparos pat neatbilst latiem. Sākām tur diskutēt ko tik maz tad uzreiz ja pārskatītu tad vel mazāk un tā bijām jau nosvēruši un tā man iedeva tik 28.50 eiro. Pa alumīnija lietā maksā 1.15 eiro-1,20 eiro tad man vajadzēja saņemt 44.84 es apstulbu un paliku pie 28.50 zaudēju 16.34 eiro plus mīnus:( ...

Komunikāciju aģentūra - Nekompetence

Sanāca tā,ka bijām vieni no pasūtītājiem kādam pasākumam un pirmo reizi strādājām ar šo aģentūru,kura pati par sevi liek domāt,ka ir ārkārtīgi svarīga. Tas,ka cilvēki domā,ka viņu pasākums nu ir vienīgais un svarīgākais par citiem mūsu tekošajiem darbiem,traucēja mūsu darba pienākumu pildīšanu par visiem 100% priekš citiem klientiem. No viņu puses,personīgi, Sintijas Zīriņas pārāk lielā uzmācība neievērojot darba laikus un zvanot no agra rīta un beidzot vēliem vakariem, par katriem...

dumas - Monetārie kredīti 48 stundu laikā

Monetārie kredīti 48 stundu laikā Pakume laenu keegi suudab tagasi maksta meile. Väga madala intressimääraga 2%. Meie tingimused on soodsad, lihtne ja hästi määratletud. Saad laenu 5000 € kuni 850000 €, sõltuvalt teie valik. Toetused tuleb määrata vastavalt oma eelarve. E-mail: [slēpt]@gmail.com

11 MINUTES SIA - krāpnieki

Uzmanieties no tādas firmas SIA 11 minutes. Valdes loceklis Edgars Zamarins. Telefoniski sazvanījāmies par preces iegādi pirms preces atdošanas pieprasīju maksājuma apstiprinājumu, tika atsūtīts A/S Citadeles bankas maksājuma uzdevums, kurš izrādījās viltots. Pavadzīmi parakstīja Aleksejs Steshkovs. Uzmanieties!!!

11 MINUES SIA - krāpnieki

Uzmanieties no tādas firmas SIA 11 minutes. Valdes loceklis Edgars Zamarins. Telefoniski sazvanījāmies par preces iegādi pirms preces atdošanas pieprasīju maksājuma apstiprinājumu, tika atsūtīts A/S Citadeles bankas maksājuma uzdevums, kurš izrādījās viltots. Pavadzīmi parakstīja un zīmogu uzlika Aleksejs Steshkovs. Sargieties!!!

Sia CREDITREFORM Latvija - Sia CREDITREFORM Latvija

Sia CREDITREFORM Latvija Nesaprotu, kā rīkoties! Manas ģimenes 3 telefonus, jau pus gadu vai vairāk neliek mierā parādu piedzinēji (par svešiem parādiem). Esmu vairākas reizes, izskaidrojis situāciju, ja nav pretenziju pret manu ģimeni- lai liek mūs mierā. Uz to brīdi it kā visu saprot, nepaiet nedēļa un atkal sākas terorizēšana. Varbūt kāds var ieteikt kā rīkoties, vai kam sūdzēties? Varbūt policijā iesniegums jāraksta?

JP ACCOUNTING OFFICE - KRĀPNIEKI

Grāmatvedības pakalpojumu firma. Esmu bijis viņas klients aptuvēni 1 gadu, sākuma viss stāstija skaisti un gūdri. Atstāja labu iespaidu. Bet kad atnāca VID pārbaude atklājas, ka daudz izdarīts nepareizi un daudz ko vispar nav izdarīts. Man nākas izmāksāt lielas soda naudas. Esmu šoka no tādiem šarlataniem. Ja jums vajag nepatīkšanas un jums ir daudz liekas naudas tad eijet uz šo firmu. Tur strāda stulbie darbinieki, kuri prot tikai fantazēt un stāstīt skaistas pasakas. Manam tagadējam grāmatvedem nakas labot visas kļūdas un man par to vēl jāmaksa.

Veiters Korporācija - par atieksmi no augsas.

par atieksmi no augsas. rakstot so es jau neesu darbinieks tapec rakstu nem cilvekus ar pasnodarbinatam lapam un grib lai pa santimiem stradat 200. un vairak stundas.un ja saslimst tad uzreiz partrauc sadarbibu.jo nepatik kad vieniem iesaka ka pareizi stradat ar cilvekiem,jo korporacija uzskata pa robotiem,nedrikst slimot,jastrada no 6 lidz 21 vai pat vairak.MAN BIJA NO KOLEGIEM UZTICIBA VAIRAK NEKA TIE KAS STRADA NESEN.UN tagat kad darba nokeru kaski jo alergija ir no spirta izstradajumiem,jo trapija uz miesas.