Hansa Capital SIA - Attiekse

Nesakārtots un neprofesionāls vadības stils, Slikta attiesme, intrigas, netīrs bizness, maksā algu aploksnē.Labāk neiet uz šo kantorīti. Maksā 100 LVL uz papīra + vēl aploksnītē. Nekas uzņēmumā nav sakārtots un atrunāts ar klientu var nākties gada beigās uzkārties, noņirgājas klienti vadība par saviem darbiniekiem.Ļoti slikta attieksme.

L lozol 08.08.2016

Sievietei izpisa dzīva viens kroplis jā jūs nevarēsiet aiziet uz darbu jo asiņais gulēsiet gultā, 6, mēnēsus jūs neko nevarēsiet darīt kapēc citos uzņēmumos ir zolīdi vadītāji nevis tādi kropļi kā,
tu kā vadītāja rīkojies kā krople izpisi otram visu dzīvi viens kas nezin uzņēmējdarbības pamatus.
Kā vīrietim nav kauna izdrāzts kroplis tam cilvēkam nekad nevar ticet. Viņs 6 mēnešus nenes konta izrastu saimniecvisko darbību, veic bez attaisnojuma dokumentiem, bez darbiniekiem, bez pamatlīdzekļiem.
Sievietei smagi slimai jajiet strādat atas izdzimums aizbrauks uz indiju. Vadītājia nav kauna spoēlēt mīlestības spēles, nodarboties ar intrigu vērpšanu. Cilvekam būtu berniņs labs darbs bet jūs nevis kolēģes nevis cilvēki, kapēc 10 gadu laikā nav neviena metodika. Lai tava ieva brūklne uzrada izglītību apliecinošus dokuemntrus, darba pieredzi9, kapēc nezin darba likumu, kapēc pamatzināšanas gramatvedībā.

L lozol 08.08.2016

Kā ir ka darbinieks atnāk slims uz darbu, kas ir ieaudzinājusi krietnu cilvēku , labu uzņēmeju vai tomer pimpi, kas sievietei sedēja uzkakla sola telefonu nopirk nenoperk. Esat savam dēlam iemācījusi ,
Ko darīt samgi slimam cilvēkam bez naudas . Tapēc tiem kropļiem

L lozol 10.04.2017

Ko tas PVN mazgātājs
kroplis .pakaunies tu kropli nevari ne dzīvokli nopirkt uz mana vārda kauna tev nav,