Aleksandrs Potalujevs Marketing servis - Cilvēku apkrāpšana

Cilvēki, neuzķerietes! / Люди, не попадайтесь !

Darba tiesiskas attiecības, darbs, meklē darbu
Informācija par kompāniju:
Aleksandrs Potalujevs jeb Marketing servis
Rīga
Braslas 20-117, Rīga
Uzmanieties no krāpnieka Aleksandra Potalujeva, kurš reģistrējies kā mikrouzņēmuma nodokļa maksātājs (reģ. Nr.11087212106, sērijas Nr. 0102252), Juridiskā un faktiskā adrese: Braslas iela 20-117 kab., LV-1024, Tel.Nr. (+371)251-50-790, bet uzdodas arī par "Marketing servis" pārstāvi un piedāvā darbu minētajos uzņēmumos. Neiekrītiet, būsiet apkrāpti! Darbu darīsiet, iesaistīsieties krāpnieciska shēmā, bet darba algu neredzēsiet!
Tāpat jāuzmanās cilvēkiem, kuri saņem zvanus par sociālo aptauju veikšanu, kuru rezultātā no personām tiek iegūta informācija un pēc tam izmantota dažādos mantkārīgos nolūkos! Nesniedziet informāciju par sevi, saviem tuviniekiem vai jebko citu, ja neesat pārliecinājusies par zvanītāja identitāti.
Ielūkojieties:http://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/searches-finds/searches-of-the-person/hleij.html

Komentāros: Добрый день, я полностью согласна с выше сказанным, я также имела счастье столкнуться с Александром Поталуевым всего пару дней мне хватило понять что это за "представитель" маркетинговой компании" ! Обращаюсь ко Всем желающим найти работу, не ПОПАДИТЕСЬ, внимательно ознакомтесь с договором, особенно с пунктом 2.2, перестрахуйте себя, обратитесь к юристам за консультациями. Желаю Всем Удачи и хорошего дня!

Sludinājums no ss.lv

Labdien.
Lūdzu atsaukties personas, kuras bijušas darba tiesiskās attiecībās un tika apkrāptas, vai jebkādā citā veidā cietušas, no personas vārdā - Aleksandrs Potalujevs, kurš (it kā) reģistrējies kā mikrouzņēmuma nodokļu maksātājs (reģ. Nr. 11087212106) un savu krāpniecisko rūpalu piekopj Braslas ielā 20, Rīgā.
Tāpat minētā persona izmantojot neeksistējošu firmu "Marketing-servis" caur dažādām interneta vietnēm piedāvā darbu dažādu profesiju pārstāvjiem: santehniķiem, elektriķiem, dator-tehniķiem, operatoriem-konsultan tiem, administratoriem, pārdevējiem u. c. , bet esiet piesardzīgi un neiesaistieties nekādās attiecībās ar šo personu. Jūs tiksiet apkrāpti.
Interesenti var sazināties ar mani e-pastā vai pa norādītajiem tālruņiem.

Mana pieredze.

Meklēju vasaras darbu un ieskatījos operatora vakancēs,kur artradu šo Aleksandra Potalujeva sludinājumu,par to, ka viņa firmai ir nepieciešami šādi cilvēki.
Nosūtiju CV, atnācu uz darba pārrunām, viss kā parasti: 1.) Parrunājām 2.) Aizpildiju pāris anketas 3.) Izmēģināju pašu darbu
Nostrādājot pilnu dienu A.Potalujevs piedāvāja noslēgt darba līgumu, darbiņš man patika tāpēc nepievērsu uzmanību, ne kļūdām ne noteikumu āķīgumam.
Pēc dažām dienām darba, klienti sāka vaicāt man konkrētu firmas nosaukumu,tobrīd strādāju ar meitenēm vienatnē,jo viņš pats nebija uz vietas, nolēmu ielūko ties google.lv,pameklēt kaut ko.. Pietika ar to,ka ierakstīju viņa vārdu, uzvārdu, man izmeta visu iepriekš minēto... Es biju pārsteigta.. Apstaigāju ofisus,kas bija blakus, satiku grāmatvedi,kura teica, ka viņa tikai izīrē telpas, bet par to, kas tajās notiek viņa neko nezin. Parunājām, viņa teica, ka nēesmu pirmā kas nāk pie viņas ar jautājumiem konkrēti par Aleksandru,paskatījās darba līgumu un iesmēja... Viss ir tik āķīgi, nekorekti.. Sagaidīju Aleksandru un ar meitenēm sākām viņu
izprašņāt konkrēti par uzzināto neieminoties... Pēc šīs sarunas,aizbraucot mājās, zvana man divas manas kolēģes un saka, ka viņš esot atlaidis viņas no darba, neminot konkrētu iemeslu,un , ka par nostrādātā laika apmaksu runas nekādas pat neies,t.i, VIŅŠ NEMAKSĀŠOT.. Konkrēti mani viņš neatlaida no darba, es ierados nākamajā dienā ar otru kolēģi un mēs paskaidrojām viņam situāciju,teicu,ka negribu lieku laika tēriņu un uzmešanas man nepatīk. Atstājām atslēgas un aizlaidāmies. BET LIETA TĀDA,KA darba līgums netika pārtraukts, nekas par atlaišanu netika parakstīts, naudu par manām nostrādātajām dienām arī viņš nav atsūtijis un nemaz netaisās... LŪDZU,LŪDZU, CILVĒKI, JA JŪS MEKLĒJAT DARBIŅU,VIENMĒR 100 REIZES VISU PĀRBAUDIET! Neuzdurieties uz šo cilvēku. Cietušo, no viņa puses, ir savācies jau gana daudz!

R Raimonds Raimix 04.10.2014

Aleksandrs Potolujevs - krāpnieks ar stāžu turpina uzdarboties portālā www.ss.lv
Esiet piesardzīgi - šis krancis apkrāps visus!!!

BEZ Darba PIEREDZES. Mārketinga kompānija meklē telefona operatoru-konsultantu .
Darbs nav saistīts ar pārdošanu.
. Profesionālā apmāciba pēc programmas – b2b.
Darba pienākumi:
- telemārketings.
Bez vecuma ierobežojuma.
bez darba PIEREDZES
Alga no 400 evro + %.

Хочешь зарабатывать деньги просто разговаривая по телефону? Маркетинговая компания ищет сотрудника на должность оператора- консультанта. Работа не связана с продажами.
Профессиональная подготовка и обучение по системе – b2b.

(возможна частичная / удаленная работа)

В обязанности входит:

- принимать входящие и исходящие звонки.
-консультации по телефону.
-создание информационных баз клиентов
- поиск клиентов и реклама.
-анкетирование, опросы
-теле-маркетинг.
возраст не ограничен.
Без опыта работы-обучаем сами.
социальные гарантии
зарплата от 400 evro + %

Profesija: Operators
Vēlama izglītība: Ne zemāka par vidējo
Kompānijas nosaukums: Privats
Adrese, iela: Braslas

Foto:
Vakances (Vajadzīgi darbinieki) Operators, Foto

R Raimonds Raimix 03.11.2014

Vēl aizvien viņš darbojas!!!

A alise777 27.11.2015

Доброе время суток, я одна из попавшихся на его удочку. Очень жаль, что потратила столько время, на эту фирму и человека. Меня уволили на ровном месте, без объяснения причины, дав листок который только надо было только подписать, мол я по собственному ухожу...
На собеседование, мне сказали, что моя зарплата, не должна быть ниже 400 евро, проработав почти пол года, пять недель в неделю Я даже минимальной зарплаты не видела ни разу. Я всегда внимательно читаю договор и в нём была допущена ошибка в моей фамилии а у коллеги в адресе ( по закону, договор в котором ошибка в персональных данных, считается недействительным), мы попросили переделать договор. Мы писали объяснительные, за то что пользовались телефоном во время перерывов. Зарплата всегда задерживалась!!! Недавно ввела его имя и фамилию в Google, была шокирована увиденным.!!!

НЕВЕДИТЕСЬ!!!

A alise777 27.11.2015

Доброе время суток, я тоже попала на удочку этого человека, на собеседование обещал зарплату не меньше 400 евро, в итоги, даже минимальной не увидела, жалко, что потратила столько время на эту шарашкину кантору.
Уволил на ровном месте, подсунув листок с уже распечатанным текстом, мол я по собственному ухожу, даже выбор не оставил. Подписала.
Работала, очень хорошо, но результата не было... Как, заходил вопрос о деньгах, всегда уходил от разговора.

НЕВЕДИТЕСЬ!!!

A alise777 27.11.2015

Доброе время суток, тоже попалась на его удочку. На собеседование, обещал зарплату не меньше 400 евро, даже минимальной не видела, работая 5 дней в неделю, полный рабочий день. Всегда задерживал зарплату, видела людей( нанятый не официально рабочих), которые по несколько недель приходили и ждали Александра, в надежде, что он выплатить им деньги. На вопрос, вам ли принадлежит эта фирма, нагло врал, что нет!!!
Будьте осторожны!!!

R Return 04.07.2016

Vai šis Aleksandrs ir mainījis uzņēmuma nosaukumu?

O olga48 04.11.2016

Labs darbs, neko sliktu nevaru uzrakstīt. Strādāju šajā firmā jau 2 gadus. Alga bez kavēšanās šeit vienmēr laikus izdodas nopelnīt vidēji 430 - 520 euro kāga - kādu mēnesi, vajag tikai iemācītos strādāt.Tāpat viņi apmaksā visus sociālos nodokļus, ka ir svarīgi .Iepriekš viņi ņēma darbā cilvēkus bez mācīšanās, alga atkarīga no rezultāta.
Tagad viņiem viss norisinās mācības pirms pieņemšanas darbā un alga uzreiz vairāk. Tāpat saņemtas kartē naudu par studijām