Aleksandrs Potalujevs Marketing servis - Krāpnieks, nemaksā algu

Labvakar! Mani sauc Egija. Es pie Aleksandra Potalujeva strādāju 2014 gadā oktobra mēnesī. Nostrādāju tikai 1 mēnesi. Uzrakstīt šeit es nolēmu tikai tagad. Kāpēc es nerakstīju agrāk tulīt pateikšu. Vispirms sākšu no sākuma. Es kad sāku strādāt pie viņa, viņš vispirms bija laipns. Viņš solīja algu 400 eiro par 4 stundu telekomunikācijām. Teica ka par atrastajiem klientiem būs bonusi klāt pie algas. Kopā ar mani tad strādāja vēl 3 cilvēki. Nerakstīšu viņu vārdus, jo tas būs neētiski no manas puses. Kad man sāka stāstīt par Aleksandru un par to ka no viņa ir jāiet prom, es domāju ka man stāsta murgus. Bet kad es strādājot pie viņa redzēju viņa attiecību pret darbiniekiem un redzot kā viņi aiziet prom no šī darba, man godīgi sakot jau negribējās tur strādāt. Teikšu tā, ka viņš daudz melo, krāpjas un neizmaksā algu. Man viņš uzdeva nekorektus jautājumus par manu privāto dzīvi. Es uz šiem jautājumiem vispār neatbildēju un ignorēju šādus jautājumus. Klientūru kuru viņam atrod darbinieki viņš neapzvana un pat necenšas neko darīt. Līgumā ir kļūdas. Algu viņš neizmaksāja. Aiziešanas dienā viņš man lika parakstīt papīru, ka man it kā nav viņam pretenziju un ka viņam ir jāizmaksā man tikai 78 eiro, no kuriem izmaksāti bija tikai 70 eiro.

Un tagad ir pienācis laiks uzrakstīt par to, kāpēc es rakstu šo sūdzību tagad:

2014 gadā novembra sākumā es biju uzrakstījusi iesniegumu Valsts Darba Inspekcijā uz Aleksandru Potalujevu un viņa it kā firmu. Šī Valsts Darba Inspekcija atrodas Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 38 k-1, 1.stāvā. Atnesu turp līgumu. Man pateica, ka šis iesniegums pieņemts un rindas kārtībā tiks apskatīts apskatīts. Pēc 2 nedēļām es saņēmu ziņu, ka Aleksandrs Potalujevs nav ieradies pie viņiem uz sarunu un viņi pateica ka viņiem vajadzēs vēl laika. Vēl pēc divām nedēļām man atnāca ziņa, ka par to, ka viņš neatnāca uz kārtējo sarunu viņam būs jāizmaksā sods par to un man ir jāvēršas tiesā, un ka par tiesū būs jāmaksā viņam. Tajā laikā viņš man sāka zvanīt uz mobilo telefonu un draudēt, ka ja es rakstīšu šajā mājaslapā sūdzību uz viņu, tad viņš manus personīgus datus izliks internetā. Tikai tagad es sapratu, ka nav iemesla baidīties no tā. Ja viņš to izdarīs es iešu uz policiju kur rakstīšu iesniegumu uz Aleksandru Potalujevu.

P.S. Lūdzu neticiet viņam. Tikai laiku patērēsiet un algu neredzēsiet vispār.

C

Работяга 26.12.2017

Valsts darba inspekcija ta visiem saka ka darbadevejs nav ieradies uz parunam.. par tiesu tas var ilgst gadiem kamer darbadeveju atradisiet... ja varetu darbadeveju pieverst pie atbildibas tad vini ta ne rikotos!

Dainis 27.12.2017

Kamēr būs aitas būs cirpēji!