SIA VILKO-D, Didzis vilkovičs - Uzmetējs

Tika noslēgts ne īpaši labs līgums (prieks manis) ar Didža Vilkoviča SIA " Vilko -D" par lauksaimniecības zemes attīrīšanu no krūmiem ar kokiem ar vienu nosacījumu, kuru neizpildīja. "Uzmeta" 2 zāģērus, kas strādāja no rīta līdz vakaram +35 grādos, kuri gaidot samaksu, lai būtu ko ēst papildus lasīja mežā ogas, kuras nesa nodot. Viņš zāģērus baroja tikai ar solījumiem. Telefonu vakaros un brīvdienās necēla principiāli. Šķeldojamo materiālu un papīrmalku cits traktorists saveda pie ceļa, kuram arī nesamaksāja, pat nododot materiālu. Šos cilvēkus un mani uzmetot, viņš ievietoja citu sludinājumu, ka meklē zāģeru brigādi, cik sapratu, par lielāku atalgojumu un "bonusiem", kā citi darba devēji. Atbrauca otra brigāde ar vairāk žāģeriem, jo bija pats Didzis pazudis uz 2mēn, kuru laikā, kamēr neviens nebija mājās, mēģināja aizvest kokmateriālu. Jaunajiem zāģeriem pateicu, ka nekāda darbība nenotiks, kamēr Didzis neatbrauks un pats neparunās, pazudis, kā jau mazs puišelis, tikai 25 gadi, grib uzņemties vīru darbu, ko nejēdz. Tā jaunā brigāde ar atvilkto treileri nogaidīja 5dienas, kad varēs zāģēt, kuriem arī bija sasolīti zelta kalni, BET NEKĀ! Biznesmenis Didzis neieradās, lai visu cilvēcīgi nokārtotu. Sarunā tikšanos, atceļ, pazūd un tā visu laiku. Viņam laikam ir vairākas dzīvības un no karmas nav bail :D

B

R rudolfs 1968 01.11.2014

Nepiekrītu šim rakstam.Mana Z/s noslēdza līgumu ar šo firmu 2014 gada februārī. Darbu izdarīja skaisti un akurāti.Termiņi nedaudz kavējās, bet viss tika izdarīts.Daudz ko deva arī mana atieksme pret šo uzņēmēju..Piekrītu ka ir grūzi sazvanīt un sarunāt tikšanos..bet aizaugušās platības patlaban aug kā tīra un sakopta jaunaudze, kuru man attīrīja bez maksas.
Kā arī jaunais puisis ieteica ko un kā darīt, nelikās ka viņam trūktu pieredzes un izdomas šajā jomā.Mūsu Z/s ir pateicīga šai firmai par viņu paveikto darbu.
Pievienošu bildi ieskatam.

Ar Cieņu Rūdolfs

E elux23 30.09.2015

Jau kauna nav nemaz. Atļaujas sūdzēties par citiem, kaut arī izrādās ka šim itkā "uzmetējam" ir uzdevusi svešu zemi par savējo. Un šeit vēl atļaujas viņa rakstīt par karmu? kurš tad šeit ir uzmetējs, kad zemes īpašnieki uzzin kas notiek viņu zemē, vecene - Menģele uzmet pašas sastādīto līgumu ( nevis viņas neizdevīgo) un par uzmetējiem sauc visus citus. nu cūcība vislielākajā mērā.