Sia Eriko - krānieks

Sia eriko-atvērās Saldū-kā šūšanas cehs-aicināja darbā šuvējas-sākumā itkā viss bija normaāli-nu kādus divus gadus!līdz vienā jaukā dienā uznēmuma īpašnieks-Sandis Prūsis-pats dzīvo Talsos uzņēmumu izdomāja slēgt-apsolīdams šuvējām par pēdējo nodoto kravu naudu samaksāt-visus darbus padarījām,bet naudiņu jau pus gadu neesam redzējušas-tā kāizrādās -KRĀPNIEKS!Uzzinājām,ka atvēris jaunu šūšanas uzņēmumu Talsu rajonā-un darbojas pēc tādas pašas shēmas-vēlos lai cilvēki uzmanās no šī itkā šķietami jaukā un pretīm nākošā uzņēmēja un neiekrīt viņa slazdos!ĪPAŠĀS SANDA PRŪŠA DARBOŠANĀS PAZĪMES-PIERUNĀŠANA UZ VIRSTUNDĀM-NAKTS DARBU-PAR KURU PĒC TAM NESAMAKSĀ-AIZBILDINOTIES AR TO KA UZŅĒMUMS IR JAUNS UN IR VAJADZĪGS LAIKS LAI PEĻŅA BŪTU LIELĀKA-NEUZTICIETIES ŠIM CILVĒKAM-NOŽĒLOSIET!

K

K kristiine31 05.09.2014