Y YoYo 13.08.2014

Kā tieši tevi apšmauca?
Man piemēram līguma nosacījumi paredz, ka sākot ar otro gadu varu saņemt stundas likmes pielikumu un arī to es jau saņemu jo esmu šeit jau otro gadu.
Jā CEFs te ik pa brīdim atsūta cilvēkus kas paši sevi nav novērtējuši pietiekami kritiski, vai viņivispār grib un spēj šo darbu veikt.
Darbs nav viegls, tas gan: Jāstrādā gan agrās rīta stundās, gan pa naktīm, gan vēlu vakarā, dažkārt darba diena var sanākt garāka par 15-16 stundām.
Te ir bijuši cilvēki, kas nejēdz NOSTIPRINĀT KRAVU, vai nostiprina to tā, ka rodas bojājumi ...
Nākamā problēma: te brauc cilvēki, kas APZINĀTI melo, ka alkoholu pat mutē neņem, bet realitāte izrādās pilnīgi savādāka.
Gadās tādi, kas ir pilnīgi nederīgi intensīvam darbam stresa apstākļos ... un tā var turpināt vēl un vēl.
Jā man sākumā ar nebija leiputrija, jo Tev dod tās vecākās nodzītās mašīnas, tās bieži mainās ... tas nav ne viegli ne patīkami, bet ja sevi parādīsi labi, tad viss notiksies. Es pēc 4 mēnešu darba tiku pie labas un pastāvīgas mašīnas, tā ka viss paša rokās!

Y YoYo 13.08.2014

Caurmērā jārēķinās, ka mēnesī "jānovīlē" starp 10 - 15 tūkstošiem kilometru pamatā pa DE, lai pēc tam pie "kases" lodziņa būtu normāls piķis ko saņemt!
Pārtika šeit ir lētāka nekā LV, līdz ar to viss paša ziņā cik Tu apēd!
Dzīvesvieta izmaksā +/- 250Eur.
Pīpēšana gan šeit ir neizdevīgs pasākums, jo normālas cigaretes maksā sākot no 5Eur par paciņu.

O OY OY 14.02.2016

Jabut ir galigam ''lunim'' lai Vācjā strādatu ar CEF starpniecību! Kāpec? Atbildu par punktiem:
1.Stradajot ar CEF starpniecibu, netiek maksati nekadi nodokli.( Tev nav pensijas uzkrajuma, nav nodrosinata vecuma aprupe,darba zaudesanas gadijumā nesanjem bezdarbnieka pabalstu.
2.Stradajot ar CEF starpniecibu, netiek veikta mediciniskā apdrosinasana (saslimstot pie ārsta maksā vairāk kā nedeljā speji nopelnit, pa slimibas laiku netiek apmaksāta darba nespejas lapa, medikamenti jāperk par pilnu cenu.)
3. Strādājot ar CEF starpniecibu nesanjem ikgadejo ,apmaksāto atvaljinājumu,vari iet tikai neapmaksātā atvalinājumā.
4.Darba apmaksa , strādājot ar CEF starpniecibu ir daudz zemāka nekā strādājot vācu uznjemumā bez starpniekiem un nomaksājot nodokljus!