Nortrade - krāpnieki

jau trīs gadu meklēju iespējas tik uz norvēģiju, un nav vēl izdevies atrast nevienu kas palīdzētu. Te pēkšņi pa radio dzirdu reklāmu nortrade.lv 10 veiksmīgi nodarbojas ar darbāiekārtošanu norvēgijā utt. un itkā tieši pa jomu kas man interesē, tas ir Pavārs esmu. Likās ka trīs gadus akls biju vai hzin kur viņi slēpas jo nebija. Labi norakstu uz savu aklumu un davai uzmeklēju internetā, jā tada lapa ir, tipa atsauksmes sarakstītas cik viss saulaini visiem ir, un petu tālāk līdz nopratu ka meļu banda....Tas ir : divdesmitgadīgi studenti un skolnieki un omītes kas braukuši ar viņiem raksta perfektā latviesu valodā bez gļūdām ar garumzīmēm un komatiem un lielajiem burtiem un visiem viss patīk... nu labi pieņemsim :Duzrakstu vienu epastu, otru pēc pāris dienām. tad vēl trīs nākošajā nedēļā... veiksmīga firma atļaujās laist garām cilvēku ? okkei cepums Jums...man CV nav maksima un biļešu konduktors, esmu pieredzējis pavārs strādājis esmu Grieķija 5* viesnīvās, Zviedrijā, Andlijā, un Latvijā entās vietās, es esmu stabils kandidāts. ATBILDES NEBIJA VISPĀR mēnesis jau pagājis. Tukši dirsēji un lupatas, ja Jums atbild un sola zelta darbu es varu derēt ka darba nav un nevienu tur negaida. laidiet garām to tipiņus, Jums lielāka iespēja pašiem atrast..!!!!P.S. viņiem feisbuka lapa izveidota 3 nedēļas pirms dzirdēju pirmo reklāmu pa Star.fm

E ej dirst 08.09.2014

NU TADIEM SHVALIEM KAA TEV, ARII SADA TIPA DARBS IR PAAAAAAAAAAARAAAAAAK LABS. SEEDI MAAJS, UN BEZDEE UN DIRS TAALAAK. JOO NEVIENS NORMAALS DARBA DEVEEJS TADU MISKASTI KAA TEVI DARBAA NENEM.TO TU ATCERIES.