Vitālijs Sokirka - afērists

Vitālijs Sokirka jau vairākus gadus nodarbojās ar mežizstrādi, kā jau klasiskam metējam piederās viņš ir vairāku SIA īpašnieks kuru "tālredzīgais" mērķis vienmēr ir bankrots, darbinieki vienmēr tiek pieņemti uz pārbaudes laiku un ilgāk kā līdz pirmajai algai nenostrādā jo solītās algas netiek maksātas vispār, klienti (mežu īpašnieki ) pat tiem pagaidu darbiniekiem tiek atklāti nosaukti par upuriem ar visām no tām izrietošām sekām , vietējie iedzīvotāji par šo personuir labi informēti un turas pa gabalu, bet Latvija ir plaša un viņš aitas mēdz atrast, no savas personīgi rūgtās pieredzes iesaku nesadarboties ar šo cilvēku jo viss viņa bizness pastāv tikai no no iespējamām un neiespējamām iespējām nemaksāt.

Z zembaha 04.10.2014

100% pievienojos sūdzības iesniedzējam, man viņš līdz šim ir parādā 2398 LVL no 2008 gada, cik tas tagad iznāk EUR vairs nav jēga rēķināt.