Reitings Bizness / Finanses

Castovanni
Bresco Group
Privat Group Apvienība

TeleTRADE - Nepatiesa informācija

Sveicināti, Vēlējos Jūs informēt, ka uzņēmums TeleTrade rīkojas ĻOTI negodīgi - Viņi publicē nepatiesu darba piedāvājumu! Godīgs, apzinīgs cilvēks meklējot darbu savā profesijā - biroja administrators, aizsūta savu CV uz šī uzņēmuma piedāvāto brīvo vakanci tieši par biroja administratoru. Bet kāds ir šī darba piedāvājuma patiesais mērķis? Galvenā prioritāte ir iegūt cilvēka kontaktus- respektīvi, viņi solot, ka būs darbs norādītajā amatā- biroja administrators, bet izejot apmācības, izrādās ka...

Intars Cesnieks - KRĀPNIEKS

Intars Cēsnieks ir krāpnieks! Uzmanaties no viņa. Pirma apmēram 3 gadiem viņš no mana vīra aizņēmās 80 Ls , teikdams , ka nepieciešams priekš mātes operācijas.' Par cik bija pazītams viņa draugu drauga lokā aizdeva šo summu uz noteiktu laiku! Kad naudu vajadzēja atdot , viņš protams to nedarīja , izvairījās kā vien varēja. Gadi gāja .. Pagājušo gad uzpeldēja šovā "PRECAMIES" , vīrs uzreiz atpazina! Rakstīju viņam pa labam lai atdot parādu , bet viņš tik sola , nākošnedēļ , tad rīt, tad...

BEsolutions - sūdzības

Firmas īpašnieks ir nozadzis vairākas idejas dažādiem projektiem+ īsti nemāk noformulēt savas lapas dizainas galveno jēgu un tās domu priekš klientiem, tikai randomā kaut ko "met iekšā" Ar viņu nav ieteicams strādāt kopā, to ir atzinuši vairāki uzņēmēji un viņš cenšās par katru cenu izdarīt tikai sev pa labam aizmuguriski! Kad "jabīda" lietas tad viss skaidrs, bet, jo labāka izdevība kaut ko ne tā pagriezt un noklusēt- viņš izmantos to savā labā, jūsu uztcību un jūsu firmas un pārejo cilvēku...

Sattva Recruitment - INFORMĀCIJAS IEGUVEI

Sveiki! Gribēju uzzināt, ko jūs domājat par firmu - Sia sattva recruitment ? Vai tiešām ir tik slikti , kā raksta sūdzībās? Ja nu gadījumā tev vai tev kādam pazīstamam ir nācies sadarboties ar šo firmu raksti man uz e-pastu : [slēpt]@inbox.lv , ko tu domā par viņu. Būšu pateicīga par katru informāciju par šo firmu.

http://www.galvojumi.lv/lv/profile - Neuzraujaties!

Neiesaku šo pakalojuma sniedzēju nevienam. Mana pieredze, vēlējos iegādāties automašīnu lizingā no drauga caur Incredit, Incredit palūdza galvotāju, rokoties pa internetu atradu šo firmu. Lai piereģstrētos viņu uber krutajā lapelē, nācās samaksāt viņiem 8 eiro cerība, ka šī firma būs kā galvotājs. Beigās zvanu viņiem un izrādas, ka viņi varbūt galvotāji tikai viņu parneriem, kuri nav īpaši izdevīgi gan ar % gan ar nosacījumiem, ( ātire kredīti ) ..fuffelis un marazmsss.. Ceru, ka ši firma ātri noies pa burbuli, dusma par vējā izmesto naudu !!!!

Creditreform - хамское обращение с клиентами

хамское обращение с клиентами Работники Creditreform перепутали должников ( одинаковые имя и фамилия), позвонили на работу человеку, который никаких кредитов не брал, долгов не имеет. Испортили репутацию, напугали. Человек в прямом смысле в шоке, начали выяснять откуда мог появиться долг, позвонили в Creditreform, оператор представилась Лиене, говорила откровенно хамски до тех пор пока не выяснился год рождения "должника" оказалось разница в возрасте с оригиналом 15 лет. Трижды переспросила. И на этом успокоилась. А состояние человека, его семьи и коллег, как-то не волнует.

ko lai dara - darbs

Ko , lai es daru? Stāsts sekojoš : Šodien biju darbā priekšnieks atbrauca pateica , ka mēs slēdzamies ciet .. savāca visu veikala preci - lika parakstīt abpusējo vienošanos , ka darba attiecības pārtrauktas .. apsolīja viena mēneša darba algas kompensāciju .. Neēsmu vel neko parakstījusi , bet kā jārīkojās .. Vai tad tā drīkst darīt ?

TELE2 tarifu plāni! - Cilvēku maldināšana!Neuzķeraties!

Cilvēku maldināšana!Neuzķeraties! Sveiki, gribu vērsties ar sūdzību par TELE2 'nejauko' cilvēku maldināšanu par bezlimita sarunām populārakajos LV tīklos tarifu plānu programmās. Piedzīvoju ļooooti nepatīkamu situāciju no sava operatora, pie kura esmu jau p-dsmit gadus. Kad parādījās jaunie tarifu plāni...nr.3....nr.5, sapratu, ka man vispiemērotākais būs nr.3, jo i-netu mobilajā nelietoju, bet sazinos ar saviem radiņiem un draugiem dažādos tīklos( lmt, tele2, amigo, bite).Tad nu dažus mēnešus saņēmu šo pakalpojumu no nr.3...

Sia "NST" - мошенники

Внимание!!!!!!! Фирма мошенники!!!!! Будьте бдительны!!! Никогда не имейте дел с этой фирмой. За сделаную работу денег вы от них не получите, они тянут время и ничего не платят, то у них время сдачи обьекта переносится, то еще что нибудь придумают. Все время обещают и своих обещаний не выполняют, в общем сто раз подумайте прежде чем иметь с ними дело. Их директор Денис Нежинцев всячески будет увиливать от оплаты.

Privātpersonas kredīts - Vel vienu krapnieku atradu!

+371 252881269 piedava aizdevumu ! Bez prieksapmaksam! tikai viens nosacijums ir sim dzekam kad jatver citadele konts lai parbauditu kreditvesturi! isuma standartshema kad iegust jusu internetbankas datus un panem kreditus! Es pats neuzkeros jo ik pa laikam viniem visiem krapniekiem maisu dzivot! un zinu visas gandriz shemas ka izkrapj naudu! no leticigas tautas! Pirms nemat no tadiem cilvekiem sakuma seit apskataties kas un kaa! ir vai dodiet zinju uz e-mail palidzesu atmaskot! man tas tagad ir kaa hobijs!))))))))))))))

SIA Grāmatvedības centrs 7 - Pakalpojumi

Cien Uzņēmēji! Vēlamies vērst Jūsu uzmanību SIA Grāmatvedības centrs 7 sniegtajiem pakalpojumiem. Kamēr nav par vēlu, pieprasiet sava uzņēmuma grāmatvedības auditu, jo minētā uzņēmuma valdes locekle Ilze Melnalksne, uzdodoties par "grāmatvedi" ar trim augstākajām izglītībām, nav spējīga sniegt grāmatvedības pakalpojumus, kurus min savā mājas lapā. Gada pārskati visiem uzņēmumiem tiek sastādīti uz "Copy Paste" principa. Grāmatvedības dokumentu uzskaites laikā tiek pieļautas rupjas kļūdas, kuras pati neatzīst un nelabo. Iesakām no šī uzņēmumam turēties pa gabalu.

SIA "Paus consults" - līdzīgie

līdzīgie Labdien ! Meklēju cilvēkus kam SIA "Paus consults" ir draudējis, vai kādā veidā tos iespaidojis. Mans gadījums gan ir citāds, jo patiesībā parādā jau nebiju, visu notariāli varu peirādīt, bet gribu savākt informācīju un darboties pret šo kompānīju personisku iemeslu pēc ar citām tiesiskām metodēm. Sūtiet problēmas man uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv Paldies Jums, un lai ar tādam kompānijām Jums saskarsmes mazāk.

Sporta Izglitibas Agentura - macibu maksa

Parmaksata nauda! Kvalitate slikta! Neiesaku, ja velas iegut C kategorijas trenera sertifikatu. Un soda naudas ir nepratigi augstas,ja netiec laika nokartot eksamenu. Loti neadvekatas cenas.

JURIS SONDORS - Aizņemas naudu un neatdod

Aizņemas naudu un gadiem neatdod. gudri sola pa telefonu, ka tūliņ viss būs kārtībā. tā jau >2 gadi.

Sia Krauzers - Krāpnieki

Neticiet šīs firmas solījumiem saistībā ar cirsmu izstrādi un apaļkoku pārdošanu.ESIET MODRI!!!Visu rūpīgi pārbaudiet,atrunājiet līgumā katru darbību,termiņus,soda procentus,pretējā gadījumā JŪS tiksiet pamatīgi uzmesti gan uz kubiem,gan uz cirsmas sakopšanu,gan uz naudu!Un pats galvenais viņi būs ļoti laipni,pretīmnākoši,solis visu to vislabāko,bet kad koki tiks aizvesti sāksies seriāls "Ilgais ceļš kāpās" un attieksme mainisies par 100%. Beigās Jūs vēl paši būsiet vainīgi,ka iesāstījāties darījumā ar šo firmu!

Darja - neatdot naudu

Man ir pazina kura ir aiznemusies naudu bet bet neatdot,ir ari kreditu panemusi uz mana varda !Iesakiet ko man darit,ka no ta visa tikt vala?

Sia Krauzers - KRĀPNIEKI

UZMANĪBU KRĀPNIEKI!!! MEŽA ĪPAŠNIEKI,UZMANIETIES,ŠIS UZŅEMUMS PĒDĒJĀ GADA LAIKĀ IR KĻUVIS VISAI KRĀPNIECISKS CIRSMU UN APAĻKOKU PIRKŠANĀ!!!NEPILDA LAIKĀ SAVAS SAISTĪBAS UN DOTOS SOLĪJUMUS,KRĀPJĀS UZ KUBIEM UN DIEZGAN IEVĒROJAMOS APJOMOS,PĒC IZSTRĀDES PABEIGŠANAS CIRSMA IZSKATĀS KĀ IZVAROTS KARALAUKS,NEKAS NETIEK SAKOPTS,RISAS NETIEK LĪDZINĀTAS,TIKAI TUKŠI SOLĪJUMI! NEVĒLAS UZRĀDĪT PAVADZĪMES,LAI PĀRLIECINĀTOS PAR KUBATŪRU,VISU LAIKU IZDOMA VISĀDAS BĒRNIŠĶĪGAS ATRUNAS,LAI TIKAI VILKTU...

rēzeknes vid - ieraksts nodokļu grāmatā

Pa ceļam uz Rīgu ienācu Rēzeknes , lai ierakstītu nodokļu grāmatiņā apgādājamo. Līdzi bija pase un bērna dzimšanas apliecība kas apliecināja, ka esmu bērna tēvs. Pēc 20 min gaidīšanas veca dāmīte atbild, ka bez mātes klātbūtnes nerakstīšos. Devos uz Rīgu, kur nākošajā dienā devos uz Rīgas vienu no filiālēm. Tur pajautāja visus dokumentus un veica ierakstu.

Intars Cesnieks - KRĀPNIEKS

Meža taksācija un dastošana - Meža taksācija un dastošana

Valdis Garais Nav licencēts meža taksators. Krāpnieks. Prasa maksāt avansus un neko no meža nesaprot.