Tornike Kavtaradze - Krāpnieks

Iesaku nekontaktēties ar šo cilvēku agrāk vai vēlāk prasīs naudu, lai aizdodat. Nekādā gadījumā neklausāties viņa teikto, lai cik žēlabaini viņš jums stāstītu savu izdomāto dzīvi. Viņa teiktais nekas nav patiesība, arī savas dzīvesvietas viņam ir 101, bet nav zināms, kura ir īstā. Nekādā gadījumā neļaujiet viņam sevi iežēlināt ar viņa izdomāto stāstu. Es arī biju viena no tām, kura iekrita viņa mezglos, aizdevu naudu un re jau 2 mēneši riņķi. Sākumā katru dienu attaisnojās, bet tagad vienkārši ignorē.

O

E Eko3 25.11.2014

NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEPIEŅEMIET DARBĀ TORNIKE KAVTARADZE !!! KRĀPNIEKS!!! ZAGLIS!!! NAUDAS IZSPIEDĒJS UZ 2. VAI 3. GRUPAS INVALIDITĀTES RĒĶINA!!! IESAISTĪJIES DAUDZOS KREDĪTAIZDEVUMOS PAR KO NESPĒJ SAMAKSĀT!!! INTERNETĀ PĀRDOD SMARŽAS - PIEPRASA PRIEKŠSAMAKSU, BET SMARŽAS, NE NAUDA NETIEK ATGRIEZTA!!! NESPĒJ SAMAKSĀT PAR ĪRI UN IR NESKAITĀMAS ADRESES KUR VIŅŠ DZĪVO!!! LŪDZU KOMENTĀROS PIEVIENOJATIES, JA ARĪ JUMS IR BIJUŠAS AR VIŅU KĀDAS DARĪŠANAS UN ESAT PIEKRĀPTS!!!

S santa_cernova 01.01.2015

arī es viņam aizdevu naudu, nu jau teju būs gads cauri kā neatdod. un tikai turpina citus apkrāt, salda dzīve kroplim.

N noslepumainā 10.05.2017

Nezinu, nav ne jausmas, nekas tam līdzīgs nav gadījies :d