Alpha Personnel SIA - Darbs Vācijā

sveicināti!Lūdzu visus kas tika apkrāpti ALPHA PERSONNEL SIA darbiekārtošanas aģentūrā apvienoties!Es ar draudzeni arī tiku apkrāpts!Samaksājām 300 eur kā pāris,it kā viss ok!Dokumenti,līgumi,čeki!Arī licence viņiem ir izdota VALSTS NODARBINĀTĪBAS AĢENTŪRĀ!17.oktobrī bij norunāta izbraukšana no Latvijas uz Erfurti,20 datumā pēc līguma bij jāsāk darbs(cīsiņu fasēšana,pakošana utt.).Nāca tuvāk laiks un tad sākās atrunas,ka darbs esot,bet nav kur dzīvot!Tad sāka piedāvāt citas vakances!Tad viņiem darba devējs esot atbraucis uz Latviju!Tad par dzīvošanu jāsamaksā uzreiz 500 eur utt.Man sāka likties,ka nav kkas kārtībā ar tām divām dāmītēm!Nolēmu uzrakstīt VALSTS NODARBINĀTĪBAS AĢENTŪRAI par šiem tipiņiem!Atnāca vēstule caur e-pastu ar paskaidrojumu ko darīt tālāk!Vēlos vienreiz nolikt pie vietas tos krāpniekus,bet vienam man tas nebūs pa spēkam!Lūdzu nebūsim vienaldzīgi un apvienosimies!Rakstat uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv!Pārsūtīšu jums VNA atbildes vēstuli!

M morgans 27.01.2015

Gaidīju atbildi pēc 3 dienām.Pēc tam vēl pēc 5 dienām. Nu jau būs pagājušas trīs nedēļas. Uz zvaniem ari neatbild. Kā to vērtēt pagaidām vēl nezinu, vēl gaidu.

A Artis27 06.02.2015

KRAPNIEKI SUTA KUR PASI NEKO NEZINA DZIVES APSTAKLI DRAUSMIGI NEMAKSAJIET NAUDU TAI FIRMAI