Rīgas Satiksme

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Rīgas Satiksme - Sūdzības un atsauksmes

Rīgas Satiksme - CSN ignorēšana

CSN ignorēšana Šodien 8: 12 16. (nr. 18110) trolejbusa vadītājs, skaļi taurējot, brauca virsū velosipēdistiem uz veloceliņa, nogriežoties pa labi no brīvības ielas uz šmerļa galapunktu. Vienīgais ko viņš varēja paskaidrot - "šeit nav jābrauc". Vai tiešām ceļu satiksmes noteikumi neattiecas uz šo trolejbusu? Līdz šim šeit visi trolejbusu vadītāji ir laipni palaiduši gājējus un velosipēdistus. Viktors

Rīgas Satiksme - Autobusu kustība

Autobusu kustība Rīgas satiksme 5 autobuss Mežciems - Abrenes iela pēdējā laikā ļoti bieži nekursē vispār pēc grafika. Visbiežāk 20:11 no Līduma ielas vispār neatbrauc vai atbrauc ar pusstundas nokavēšanos! Vai tas ir normāli, ka pat no sākumpunkta autobuss tā kavējas? Uz norādītajiem laikiem vispār nevar paļauties! Kursē kā grib! Sakartojiet autobusu laikus!

Rīgas Satiksme - Nevar atvērt priekšējās durvis

Nevar atvērt priekšējās durvis 23.05.2019, 21:16, 9.autobuss, pietura - Brīvības bulvāris, autobusa borta numurs - 76712. Autobusa vadītājs speciāli nevēra vaļā priekšējās durvis. Es protams atvainojos, bet kāpēc man ir jāmaksā par braukšanu sabiedriskajā transportā, kur sistemātiski vadītāji vienkārši tāpēc, ka negrib, never vaļā priekšējās durvis? Viņiem pirksts salūzīs, ja uzspiedīs uz to pogu? Labi, vēl ir piedodami, kad to dara ziemā, kad vadītājs sēž kreklā un ārā ir auksti, bet vasarā, kad ārā ir silti, kur ir...

Rīgas Satiksme - Mikro busiņa šoferis

Mikro busiņa šoferis 21.05.Pļavniekos no keldišu ielas braucu pl 14,59 braucu uz Imantu kur šoferis mani līdz pieturai galapunktā neaizveda jo steidzīgi bija jādodas uz veikalu kas atrodas pims galapunkta un teica kāpt laukā tā nav pirmā reize ka tā šoferi dara mikro 370 numurs man ir jautājums vaidzētu mikro busiņos ieviest kā takšos šoferu vārdus un uzvārdus lai vieglāk atšifirēt kurš šofers.

Rīgas Satiksme - Обман

Обман У этой фирмы явно закончились деньги или она не знает правил дорожного движения. По выходным дням парковка бесплатная. А то что они не знают правил и никого не предупреждают о том что парковка будет платная не проблема жителей города. Или по их мнению каждый человек должен еженедельно посещать их сайт и выискивать на нем информацию? Как вы относитесь к народу так и народ будет относится к вам.

Rīgas Satiksme - Gangsta pabrauca garām

Gangsta pabrauca garām 06.05.2019, plkst. 16;28 vajadzēja piebraukt mikriņam ''Latvijas Pasts'' pieturā. Atnācu 8min ātrak, šoferis pilnā gangstas hodā, matrix brillēs plkst. , 16: 24 pabrauca garām pieturai. Aizbraucu ar 22. Autobusu lidz lidostai un pārkāpu mikriņā. Mikriņam no lidostas vajadzēja izbraukt 16: 35 un kā par laimi piebrauca gansta, iekāpjot mikriņā, prasu: '' kādā sakarā jūs neapstājāties ''latvijas pasts'' pieturā? '' šoferis knapi runājot, saka: ''... Jo... Bija pārtraukums'' es viņam saku, ka viņš...

Rīgas Satiksme - Отвратительный сервис, шофер 22 тролейбуса

Отвратительный сервис, шофер 22 тролейбуса 06.05.2019 в 6: 05 от остановки Birznieka Upiša водитель 22 тролейбуса видя что люди бегут на тролейбус дождался и демонстротивно закрыл двери перед носом и уехал. Из за этого пришлось ждать еще 20 минут. При этом люди опаздывали на работу.

Rīgas Satiksme - Neadekvati vaditaji

Neadekvati vaditaji Borta Nr. 74679 maršruta Nr un virziens: 13. Babītes Stacija - Kleisti - Preču 2 laiks 23: 00 un 23: 07 datums 25.04.2019 autobuss pieturēja pieturā kliņģeru iela un atvēra tikai otrās durvis, kautgan pie pirmajām stāvēja daudz cilvēku, kas ir ārzemnieki un izskatījās, ka nezināja, ka, lai atvērtu durvis, ir jāuzspiež poga (kas, starp citu, ne visos autobusos ir jādara, lai iekāptu) . Kad cilvēki saprata, ka ir atvērtas otrās durvis un pirmās durvis netiks atvērtas, visi gāja uz atvērtajām...

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss 16.04.2019 gaidiju 32 autobusu plkst 18.13 piņķu pieturā uz centra pusi bij jāsteidzas jo kavēju vilcienu.. Bet autobuss vispār neatbrauca un uz saraksta nebij ziņu ka autobuss nekursē. Tagad pusotra stunda jāgaida līdz nākamajam vilcienam un viss iecerētais nokavēts

Rīgas Satiksme - Maksa

Maksa Labdien. Kāpēc tik maz ir kontrolieri? Braukāju daudz, visādos maršrutos, bet ļoti reti ir kontrole. Ļoti daudz brauc par brīvu. Vajadzētu piedomāt kā šo lietu risināt. Jo kāpēc izvēlēties maksāt par braucienu, ja var vienkārši, izkāpt ārā, ja pamana kontrolierus! Paldies par sapratni.

Rīgas Satiksme - Slikta pakalpojuma sniegšana

Slikta pakalpojuma sniegšana Šodien no rīta mani kārtējo reizi pārsteidza 40 autobusa izskats (nr 79610) . Ar šādu netīru, vecu, salauztu autobusu nākas pārvietoties katru rītu. Šis autobus bija netīrs, smirdēja, izskatījās kā iepriekšējā vakarā vispār nav tīrīts, salauzts, otrajā bildē pie tās vietas kur grozās autobusā vidus var redzēt ka ir caurums un kāds tur var netīšām ielikt kāju un iespējams to salauzt. 40 autobus ir viens no vairāk lietotājiem pilsētā un ar garu maršrutu. Vai tiešām nevar nodrošināt normālu autobusu. Par ko es maksāju 30 un vairāk eiro mēnesī ja pretī tiek sniegts šāds pakalpojums.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Rīgas satiksmes darbiniece Keiša Emerita nav kompetenta savā jomā, ka kontroliere. Vai nu, Keiša Emerita saņem procentu no katra sastādītā soda, vismaz tā izskātās, bet situācijas dzīvē ir dažādas, un jādomā līdzi arī, pēc vēstures var paskātīt, ka likuma pārkāpēja neesmu. Braucienus nopirku ieprieķš, drošības pēc pat vairākus, to arī varēja redzēt rīdzinieka kartiņā. Iekāpjot autobussā ar maršruta nr. 38, pienācu pie etalona nolasīšanās iekārtas, nopīkstināju, bet sistēma nenolasīja etalonu...

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Paldies “jaukajai” šoferītei, kura 27.02.2019. no rīta 7:57 atbrauca veselu minūti ātrāk un kura skaidri redzēja kā pieskrēju pie trolejbusa durvīm no priekšas speciāli aizbrauca. :) miiiiiilu. Virzienā Purvciems - centrālā stacija :))) 17. Trolejbuss btw

Rīgas Satiksme - Necieņa 49. autobuss FN 7992

Necieņa 49. autobuss FN 7992 Šodien 11.02.19 pulkst. 7.15, Malnavas ielā, pie gājēju pārejas, stāvējām ar meitu 10. Gadi, gaidījām zaļo gaismu, 49. Autobuss ātruma notriecās garām, būtu vismaz mazliet piebremzējis, pa visām peļķēm, nošļakstot man skolnieku no galvas līdz kājām, bērnam galīgi slapjam uz skolu jādodas! Bezkaunīgais vadītājs! Autobusa numurs FN 7992

Rīgas Satiksme - Par 263 mikroautobusa pasažieru neērtībam

Par 263 mikroautobusa pasažieru neērtībam Posma no sesku ielas nr 18 līdz Dzelzavas ielai nav pieturu. Man ir 73 gadi un veikt attālumu līdz Deglava ielai visai apgrūtināsi. Pie 93 skolas vai pasta kāpj ara daudz cilvēku, la šoferītim labpatikas parkāpt noteikumus. Varbūt pasažieru ērtību del iespējams, piemeram, novietot stabu ar uzrakstu "šeit pielaujama mikrobusa apstāšanas. Paldies. Ar cienu, regulāra mikrobusa lietotajā.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Jau vairākkārt saskaros ar šo nepatīkamo notikumu - mikroautobuss 204 (Centrs - Jugla) pieturā Rudens iela nekursē tādos laikos kā norādīts rigassatiksme.lv mājaslapā. Pieturā biju 5min pirms norādītā laika, tomēr mikroautobuss 10:04 tā arī nepienāca. Šī starpgadījuma dēļ man nācās nokavēt lekcijas. Kā tad lai es vēl jūsu kompānijai uzticos?

Rīgas Satiksme - Never durvis vaļā

Never durvis vaļā Esmu pamanījusi, ka tieši 11.autobusa šoferis vienmēr ignorē pasažierus. (Autobusa numurs 75554) šodien tas bija Sarkandaugavas pieturā. Autobuss stāv pieturā un uz sarkanā luksafora, pasažieris (es) pienāku uzspiežu uz durvju atvēršabas pogas. 1. Durvis neveras vaļā un 2. Nekad arī nav vēris šoferis vaļā. Turpmāk likšu sūdzības portālā, jo 1.5gada laikā šis ir apnicis. Ceru, ka lietas labā tiks kaut kas darīts.

Rīgas Satiksme - 300 maršutnieks

300 maršutnieks Šī nav pirmā reize kad gaidu 300 maršutnieku un viņš jau ir bijis pieturā pirms laika. Šodien 5.1.19 300 maršutniekam bija jābut 12.16 Atlantijas ielā.viņš ieradās 12.13 es pacēlu roku un viņš vienkārši to noignorēja un aizbrauca. Un tādas situācijas ir bijušas diezgan bieži,ne tikai man arī pati kad iekšā sēžu esmu redzējusi kā garām pabrauc.Pat tad kad izbrauc no galapunkta arī ir bijis ka 3 min ātrāk izbrauc pienāk cilvēks viņš aiztaisa durvis un pat neliekas ne zinis ka bija jāielaiž...

Rīgas Satiksme - autobuss nekursē pēc saraksta

autobuss nekursē pēc saraksta 2.autobuss darbdienu beigās no Abrenes ielas izbrauc izlaižot vairākus reisus. Līdz jaungadam divas pirmdienas pēc kārtas pēc plkst.18.00 izlaida divus reisus (autobuss stāvēja galapunktā), 24.autobuss brauca pēc saraksta, bet 2.autobusu bija jāgaida 40 minūtes, 4.12.2019. pēc plkst 16.00 atkal tika izlaisti divi reisi (autobuss stāvēja galapunkta placī).

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss No lidostas braucu uz Ķengaragu, ar pārsēšanos, ar 22 autobusu viss forši, silti, 7 tramvaji mūžīgi ledusskapji pa to pašu cenu.. Bērnam deguns sarkans un cimdus nevar novilkt, tas normāli, ka tādā aukstā laikā, pat minimāli ne kurina.. Par ko 1.15eur,tik pat kā citur pa siltu transportu.. Varbūt taisiet atlaides par tādu servisu! Fu fu