www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Briesmīgs serviss

Rīgas Satiksme - Briesmīgs serviss

Labdien!

Sakiet, vai 46. Autobuss ir atcelts? Pirmdien virzienā uz Āgenskalnu autobusam bija jābūt tadaiķu ielā 9: 32, gaidīju līdz 9: 55, nesagaidīju un uz darbu ar pamatīgu nokavēšanos aizbraucu ar taksi. Tajā pašā dienā braucot no darba uz mājām, 46. Autobusam virzienā uz Ziepniekkalnu Āgenskalnā tirgū bija jābūt 19: 13, nesagaidīju ne šo autobusu, ne nākamo. 19: 50 uz mājām aizbraucu ar taksi. Šodien virzienā uz Ziepniekkalnu autobusam bija jābūt 19: 13, gaidīju līdz 19: 30, nesagaidīju, uz mājām aizbraucu ar taksi. Sakiet, kāda man jēga ir no jūsu mēnešbiļetes 30 eiro apmērā, ja man jābraukā ar taksi? Es visu saprotu, var kavēt ~10 min ja ir intensīva satiksme, ceļa remonti vai apgrūtināti laikapstākļi. Ne šodien, ne pirmdien jūs neierakstāties nevienā no šīm kategorijām. Ja šis notiks regulāri, lūdzu, izlabojiet autobusa kursēšanas laikus, ja tie ir mainījušies, lai nav jāsēž pieturā 40 min. Reāla ņirgāšanās par cilvēkam.

09.11.2023

Atbilde no Rīgas Satiksme Pārstāvja atbilde 10.11.2023

Labdien! Lai operatīvi saņemtu atbildi par kavējumiem, aicinām zvanīt uz mūsu informatīvo tālruni - 20361862.

Papildināts beetlejuice 10.11.2023

Man katru dienu, pirms dodos uz autobusu, jums zvanīt, lai noskaidrotu, vai ir vispār jēga iet uz pieturu?

O Observatorija 09.11.2023

tas tiesa,var but aizbrauc atrak ,un mes gaidam ka muļķi

beetlejuice 09.11.2023

Arī ar to es rēķinos, tāpēc pieturā vienmēr esmu 5 min pirms autobusa, dažreiz pat ātrāk. Ja aizbrauc 5 min pirms paredzētā laika, tas arī ir pārkāpums.