Rīgas Satiksme

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Rīgas Satiksme - Sūdzības un atsauksmes

Rīgas Satiksme - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Pirmo reizi mūžā rakstu sūdzību. Nekad nedomāju,ka tik elementārs process kā studenta statusa pagarināšana e-talonam var kļūt par bezgalīgu procesu... pieteicu statusu elektroniski. 2 nedēļu laikā reakcijas nekādas. Zvanot uz info tel.iesaka griezties klientu apkalpošanas centrā. Klientu centrā rindā priekšā 46 cilvēki! 20min laikā no tiem apkalpoti 4! Vājprāts! Totāls haoss iestādē.

Rīgas Satiksme - Карта Рижанина - Начисление поездок

Карта Рижанина - Начисление поездок Даже если у вас в обучении был или есть высший балл по математике и информатике, забудьте о нём, если речь пойдёт о начислении поездок на карту рижанина. Система разработана со специальным учётом того, что все вокруг идиоты и их нужно стричь, как овец. Если, например, покупаете 3 часовых поездки на рабочий день, а на следующий день - ещё 2 поездки, при этом используете их нерегулярно, то после первой поездки вместо "осталось 4 поездки" (из 5-ти) валидатор будет писать в остатке 2, а ещё через...

Rīgas Satiksme klientu centrs Kurzemes Prospekts 137 - Очень медленное обслуживание

Очень медленное обслуживание За полтора часа на получение нового эталона прошло только 5 человек, хотя весь процесс занимает максимум 10 минут, работают 2 человека, работницы спокойно при всем этом выходят вальяжно покушать рядом в столовую на минут 20. Сентябрь, школьники и студенты делают эталоны, работать можно и побыстрее! А очередь растет!

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Ochenj chasto opazdivaet, bivaet voobshe ne prihodit, da i voditeli takoe chustvo budto ne ljudej vezut a kakieto veshi perevozjat. Vasha usluga voobshe ne osobo poleznaja, berite primer s RMS!

Rīgas Satiksme - Neapstājas pieturā

Neapstājas pieturā Šodien(21.07.2017, 17:30 gaidiju 16 autobusu Tallinas ielā, protams, autobus pabrauca man garām un pat neapstājās. Šoferi pat neievēro, ka pieturvietas ir pārceltas. Kā arī šodien no rīta 06:34 16 autobus pat neatbrauca. Rigas satiksmes dēļ jākavē darbs, cenas transportam astronomiskas, bet kvalitāte protams nekāda!

Rīgas Satiksme - Nav atveramas durvis

Nav atveramas durvis В последнее время на новых автобусах нужно чтобы открыли двери нажать на кнопку в автобусе.. неизвестно что это за кнопка сенсорная или нужно давить на нее.. в любом случае водитель двери не открывает. И когда подьезжает автобус к остановке нужно бегать вокруг автобуса искать эту кнопку... поехал на озеро искупаться и когда подьехал автобус бегал вокруг автобуса чтобы както открыть двери.. чуствовал себя на программе розыгрыша. Вроде автобус приехал а открыть двери нечем!

Rīgas Satiksme - Furu, smago mašīnu kustība Vecmīlgrāvī Meldru ielā.

Furu, smago mašīnu kustība Vecmīlgrāvī Meldru ielā. Furu un smago mašīnu kustību pārblīvējums Meldru ielā. Atrodoties mājās,nervi vairs netur troksni, kad lecošās mašīnas piezeminās no pusmetra augstuma, kad uzķerās uz ļukiem vai ceļa nelīdzenumiem,liekas karš sakās. Lūdzam savest ielu kārtībā, mēs esam cilvēki. Varianti:1)savest kārtībā ceļu; 2)samazināt ātrumu; 3) samazināt smago mašīnu blīvumu. Ar cieņu mājas Meldru 26 iedzīvotāja

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Cik apbēdinoša sajūta radās apmeklējot pirmo un, droši varu teikt,pēdējo reizi,Rīgas Satiksmes klientu apkalpošanas centru Autoostā (Prāgas iela 1,Rīgā).Devāmies ar meitu uz šo iestādi iegādāties studentiem paredzēto e-talonu.Paņēmām elektronisko rindas kārtas numuriņu.Palasot izvēlni ar piedāvātajām pozīcijām lielu skaidrību neguvām,tādēļ izvēlējāmies saprotamāko ierašanās mērķim.Kad pienāca mūsu kārta,operatore Mārīte paziņoja ,ka ir paņemts nepareizs numuriņš,lai paņemot pareizo un stāvam...

Rīgas Satiksme - Ужасная езда водителя автобуса

Ужасная езда водителя автобуса Автобус Rīgas satiksme, Nr. 50 TEC-2 - Abrenes iela. Nr. 75501. Ехали я с коляской, в каляске грудной ребёнок, 10.07 в 11:00 выезжал из ТЕЦ-2. За рулём автобуса женщина. Водит автобус ужасно, как будто дрова везёт. Как таким людям вообще разрешают возить людей?

Rīgas Satiksme - slikts serviss

slikts serviss Šoferi ir rupji pret pasažieriem. Saprotu, ka labot to nevar un Rīgas Satiksmei tas jautājums nerūp. Man ir tikai viena lieta, ko uzskatu par problēmu - ka manā gadījumā nav iespējas izvēlēties citu transportu. Tāpēc nereti jāatrodas tajā nemotivēto un nepieklājīgo Rīgas Satiksme darbinieku vidē. Šoferu zemais kultūras līmenis apbēdina. Par tādām lietām kā atsaucība u.tml. vispār nav pamata runāt. Tur visiem viss ir pie vienas vietas, ja pasažierim ir kāds jautājums. VEIKSME IR TAD, JA PĒC...

Rīgas Satiksme - Pieturā stacijas laukums stundas laikā nepienāk pēc saraksta ne viens 21.autobuss

Pieturā stacijas laukums stundas laikā nepienāk pēc saraksta ne viens 21.autobuss 2.jūlijā nācu uz stacijas laukuma pieturu, kur plkst.12.34 pēc saraksta Rīgas satiksme domāju braukt uz Imantu ar 21.autobusu, laikā nenāca domāju, ka kavējas, visādi var gadīties, domāju ar nākošo braukt pēc saraksta 12.56, tas arī neatbrauca, gaidīju nākošo, kura arī nebija.Man 21.autobuss ir vienīgais ar kuru aru tikt mājās. Nu jau pagāja stunda un tā ne vienas 21.auto usa vēl nebija. Es iegādājos mēneša biļetes, lai nevarētu tikt mājās? Kāpēc ir tad saraksti, pēc kuriem autobusu nav nemaz?...

Rīgas Satiksme - Водитель 3 автобуса чуть не сбил девочку на пешеходном переходе.

Водитель 3 автобуса чуть не сбил девочку на пешеходном переходе. Неадекватный водитель 3 автобуса. Чуть не сбил девочку на пешеходном переходе. Номер автобуса 75728. По направлению в плявниеки, время 12:30. Примите меры, пожалуйста.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Cilvēkus pārvadā kā malkas pagales,bērnu ratus izliekas neredzam.Pie izkāpšanas pie apmales,lai varētu izcelt bērnu ratiņus,nepiestāj.Nepatīkami.Vainīgi palikām mēs,jo uz transoportu skrējām pēdējā brīdī-piebildīšu,ka ar pieciem bērniem,no kuriem viens ratos,un tukšā transportā,pieturu pirms galapunkta,nenospiedām vajadzīgo pogu(nespiedām,jo nebija nepieciešama platformas nolaišana).

Rīgas Satiksme - Dubultmaksa par braucieniem

Dubultmaksa par braucieniem 5. un 6.jūnijā jaunajā 1.tramvajā pretēji solītam presē tika noņemti 5 vienas stundas braucieni, kaut darbojās vēl 4.tramvaja mēnešbiļete līdz 7.jūnijam ieskaitot un bija javalidējas tai. Zvanot bezmaksas operatoram tas paskaidroja,ka esot bijis jābrauc pa zaķi! nevis javalidē talons! Rīdzinieka kartes nr 0053353433.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Tā vien šķiet, ka Rīgas satiksmes kontrolieriem primārais uzdevums ir cilvēku pazemot, nogānīt un pilnībā izslēgt no savas darbadienas cilvēcīgumu, iejūtību. 8.07. kāpjot pilnā tramvajā ātri pieliku e-talonu pie aparāta, kad atbrīvojās vieta, apsēdos. Iekāpa kontrole, pasniedzu talonu, bet kā izrādās nav nopīkstināts. Kontroliere sāka skaļā tonī pārmest, kāda es bezgode utt. , lika uz vietas maksāt 20 € , tā kā man tādas naudas nebija makā tad teicu, ka nevaru samaksāt. Turpinājās nepatīkama...

Rīgas Satiksme - Slikts serviss nekorekta uzvedība kontrolierim

Slikts serviss nekorekta uzvedība kontrolierim Š. G.07. 05. Plkst. 17.00 atspējoti kāpt autobusā noliku somu, lai sameklētu e talonu. Nebija nobrauktapat 200 metri apmēram, kad pienāca kontrolieris, protams talons vēl nebija fiksēts. Runa nav par to vainīga esmu, tomēr vajag ātrumu kas ne visiem piemīt. Tālāk situācija, ka kontrolieris man atņem talonu, kur ir jau pienākusi nākošā pietura teikdams, ka man jākāp ārā, labi izkāpjam. Darbība notiek sekojoša-kur evor apsargs rādot pie sāniem steku, man sievietei teikdams, ka viņiem viss ir...

Rīgas Satiksme - Neierodas laikā / neierodas vispār

Neierodas laikā / neierodas vispār Šodien (17.05.17.) atnācu uz pieturu (Astrida Briāna iela) aptuveni 15:55, lai brauktu ar 11. autobusu 16:03. Šis autobus neatbrauca vispār. Nogaidīju līdz nākamajam autobusam, kam bija jāpienāk 16:25. Tas atbrauca tikai 16:40. Un šī nav vienīgā reize, kad šādi gadījies. Arī agrāk, sestdien, 13. maijā, 11. autobuss neatnāca ne pēc darbadienu grafika, ne pēc brīvdienu. Cik atceros, ir bijušas tikai aptuveni 3 reizes, kad autobuss ir atnācis pareizajā laikā.

Rīgas Satiksme 11 trolejbuss - darba pienākumu nepildīšana

darba pienākumu nepildīšana Nu tātad.. Katru rītu es braucu uz darbu ar 11.trolejbusu, kuru gaiu pieturā "Nīcgales iela" Laiks, uz kuru eju uz pieturu, lai paspētu uz darbu, ir 8.57, taču NEKAD, vēlreiz NEKAD tas nav laikā vai vispār izlaiž šo reisu, kā rezultātā es vienmēr nokavēju darbu un nav jau garantija, ka nākamais atnāk laikā. Es neredzu īsti iemeslu kavēšanai, ja ir labi laikapstākļi un troljebuss brauc no centra pa vienu no īsākajiem maršrutiem. Troljebusa vadītājs nespēj atbildēt, kāpēc iepriekšējais nav vispār atnācis. Tāda sajūta, ka tas brauc, kurā laikā pats vēlas.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Jauks dienas sākums - vadītāj, varbūt var iztikt kaut kā un nepiespiest cilvēkus durvīs? ! Ja ņemt vērā, ka visi pasažieri iekāpa laicīgi, toties vadītājs, balstoties uz savu "prātu "izlēma tās aizvērt, pat tad, kad iekāpa tikai pirmie pasažieri. Konkrētā sūdzība un konkrētu tramvaja vadītāju, kas 20.04.17 Iļģuciems - Mīlgrāvis pieturā buļļu ielā plkst 05.59 rīkojās ļoti nekorekti.

Rīgas Satiksme - 14 aprīli no Rīdzinieka kartes noņema pilnu biletes cenu

14 aprīli no Rīdzinieka kartes noņema pilnu biletes cenu 14 aprīlis 2017 gadā ir svētku diena, bija rakstīts, kā transports kurses pēc brīvdienu saraksta. Kad braucu uz centru 3 trolejbusā no rīdzinieka kārtes e-talona bija noņemta bilete 1,15 vērtībā , radot atlikumu, kas man var būt tikai brīvdienu biļetem. Uzreiz sapratu, ka nepareizi noņema, pajautāju trolejbusa vadītājam cik šodien maksā, viņš teica, kā brīvdienas. Kad braucu atpakaļ, citā transportā, autobusā, viss bija pareizi noņēms 0,60, uzrādījās pareizs mans atlikums 1 biļete.