www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Briesmīgs šoferis

Rīgas Satiksme - Briesmīgs šoferis

07.03.22. 18: 45 iekāpu mikroautobusā no Rīgas uz Jaunmārupi. Vēlējos maksāt ar karti - šoferis ļoti lēni ievadīja summu, es pieliku telefonu, lai samaksātu, parādīja “atteikts”. Jautāju, vai var mēģināt vēlreiz, jo zinu, ka man uz kartes ir nauda. Šoferis atbildēja “nē, atteikts”. Lūdzu viņam, mēģināt vēlreiz maksāt ar karti, jo man skaidras naudas līdzi nav, uz ko viņš atbildēja, ka mēģināt jau var tūkstošreiz, pēc kā viņš sāka pacelt balss toni un sāka apsaukāties, ko es te ņaudot, viņš neko lietas labā nevar darīt, es neprotot uzvesties, uz ko es viņam atbildēju, ka ne jau es kliedzu uz viņu un esmu nejauka, bet gan mierīgi runāju. Sieviete, kas kāpa pēc manis, iedeva man skaidru naudu biļetei, par ko es sirsnīgi pateicos. Nākošajiem pasažieriem, kas vēlējās maksāt ar karti šoferis turpināja pieminēt manu “ņaudēšanu un slikto uzvedību”. Žēl, ka ir šādi šoferi, kas emocionāli traumē.

07.03.2022

S SUPERBOSS 08.03.2022

Labais stils ir turēt skaidru naudu makā, kabatā kaut vai maka vai mobilā nozagšanas gadījumā. Nevajag būt neaptēstai blondīnei, un tad visus uz pasaules vainot.:))

K kosrem 08.03.2022

Tak viņiem nav izdevīgi kartes maksājumi, jo nebūs skaidras naudas ko nožulīt.