www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Agresīvs autobusa šoferis

Rīgas Satiksme - Agresīvs autobusa šoferis

Labdien!
12.04.2022. Pulksten 18: 00 no pieturas Keldiša ielā virzienā uz centru 20. Maršruta autobuss piestāja pieturā. Uz ceļa 2 joslas un kabata pieturai. Virzos ar vieglo mašīnu pa labo joslu. Autobuss vienlaicīgi ar pagrieziena rādītāju, nepārliecinoties par satiksmi blakus joslā strauji sāk braukt virsū sānos-, lai nav jāveic Strauja bremzēšana (jo salonā grūtniece un bērns) pārkārtojos kreisajā joslā, bet autobusa šoferis iedomājās, ka viņam ir nepieciešams ieņemt arī tālējo kreiso joslu un sāk spiest nost mani trešajā joslā. Atgādināšu, ka viss notiek ātrumā vismaz 30-40 km/h.
Lai nenotiktu sadursme, jo autobuss brauca tieši virsū ar mērķi nostumt manu auto - uzņēmu lielāku ātrumu, lai apsteigtu tomēr autobusu. Paspēju izbraukt autobusam priekšā, ieņēmu labo joslu, lai varētu pagriezties pa labi. Kur, tad jau šoferis piebrauc paralēli un vēl plātās ar rokām un izsaka visādus vārdus.

Lūdzu pārliecināties par darbinieka zināšanām ceļu satiksmes noteikumos, - šāda agresija nav pieļaujama vēl jo vairāk, pildot darba pienākumus. Tīša auto sadursmju-avāriju provocēšana.

Fakts, ka no pieturas perpendikulāri strauji un ātri braukt ārā un aizšķērsojot automašīnai ceļu kreisajā joslā, kura brauc uz 50 km/h, pat neļaujot nobremzēt, - ir agresīvi un bīstami! Šajā situācijā šoferis šādi rīkojās speciāli, vai arī spoguli neizmanto vispār!

13.04.2022

E

B Bez vārda vārds 13.04.2022

pats apsteidzi busu, idiots. par tevi jāraksta sūdzība nevis par RS. grūtniece un bērns tā nav diagnoze, nav ko spiest uz jūtām.

A AiK 13.04.2022

Autobuss vienlaicīgi ar pagrieziena rādītāju-Autobuss no pieturas ir JĀLAIŽ ,tam ir priekšroka redzēji ka rāda pagriezienu bremzē un laid vai pārkārtojies uz blakus joslu jo pats rakstiji ka nācas pārkārtoties un josla bŗīva! Šeit aprakstiji savu stulbumu

B Bez vārda vārds 13.04.2022

Es lepojos, ka nebraucu ar savu auto, jo tas nav ekoloģiski. Sāc dzīvot dabai draudzīgi.

A Anonimo_94 13.04.2022

Tieši tā. Sūdzības autoram netraucētu pašam atsaukt atmiņā CS noteikumus. CSN noteikumi "67.Apdzīvotās vietās transportlīdzekļa vadītājam jādod ceļš trolejbusiem un autobusiem, kuri sāk braukt no apzīmētās pieturas."

O Ogc378 13.04.2022

А если ты уже обгоняешь на половину автобус и он без поворотника стоит в этот момент и в момент обгона включает и начинает движение куда перестраиваться от таких дебилов? Такой момент был на дзелзавас сегодня, я успел уже проскочить а второй за мной ехал чуть не влетел в этого идиота на автобусе.