www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Māna cilvēkus, autobusi pazūd

Rīgas Satiksme - Māna cilvēkus, autobusi pazūd

Sāksim ar 6 autobusu, kurš kursē no Biķeriem uz Abrenes ielu. Jau vismaz 10 reizes. Teiksim tā, atnāks 10 minūtes ātrāk vai neatnāks vispār, varat labu laimi doties uz, kaut vai, Salnas ielas pieturu, neskatoties autobusu sarakstā un kvernēt tur 40 minūtes, cerot ka atnāks šis mistiskais 6.autobuss. Tālāk 17.novembra vakars - ne 51 ne 52 autobuss kas brauc uz pļavnieku pusi nepienāca stacijas laukuma pieturā vismas 1h. 17 datums vēl nav valsts svētki un cilvēkam kas tos nesvin, nav jācieš. Nupat 22 autobuss kas uz lidostu brauc nepienāca Abrenes ielā, kas bija paredzēts 13:57, tā rezultātā esmu pārsalusi un aizkavēta. Varbūt pietiks muļkot tautu?

23.11.2023

Atbilde no Rīgas Satiksme Pārstāvja atbilde 23.11.2023

Labdien! Lai operatīvi saņemtu atbildi par kavējumiem, aicinām zvanīt uz mūsu informatīvo tālruni - 20361862.