Rīgas Satiksme

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Rīgas Satiksme - Sūdzības un atsauksmes

Rīgas Satiksme - Nepamatota soda naudas pieprasīšana no nepilngadīgas personas

Nepamatota soda naudas pieprasīšana no nepilngadīgas personas Vēlos izteikt sūdzību par soda naudas pieprasīšanu nepilngadīgai (!) personai. Skaidri saprotama taktika no kontroliera Pētera Silajāņa puses, bet... Kā var pieprasīt soda naudu no nepilngadīgas personas, kas studē Rīgā, kam jebkurā gadījumā brauciens par velti?! Kā iespējams, ka e-talona izveidei nepieciešama bērna pārstāvja līdzdalība, bet soda kvīts izrakstīšanas brīdī bērna pārstāvja līdzdalība ir mazsvarīga? Kur tajā ir loģika? Pēc kolēģes noraidošās atbildes par soda kvīts izrakstīšanu un...

K Kate 06.10.2020
Komentāri 8 Bērni

Rīgas Satiksme - Kontrolieris Jānis Krauze

Kontrolieris Jānis Krauze Esmu skolniece un man beidzās ekartei derīguma termiņš 30. septembrī. 1. oktobrī braucu uztaisīt jaunu ekarti, 18. autobusā gogoļa ielā iekāpa Jānis Krauze un uzlika SKOLNIEKAM sodu 30 eiro. Sāksim ar to ka Jānis uzrakstīja man uz soda lapas 15. trolejbusu nevis autobusu kurā patiesībā biju. Var redzēt ka svarīgāk ir uzlikt jebkādu sodu pirmajam cilvēkam kas pagadās pa ceļam. Tagad man ir jāiet un jādabū no skolas izziņa ka esmu skolnieks, itkā tas nebūtu acīmredzams. Kas notiek ar intelekta...

Rīgas Satiksme - 12 trolejbuss un Krišjāņa Barona sastrēgumi

12 trolejbuss un Krišjāņa Barona sastrēgumi Sabiedriskais transports kavē vismaz 40 minūtes katru no saviem maršruta braucieniem, Neskatoties uz ceļu remontiem Kr. Barona ielā, manuprāt, jūsu organizācijai ir jānodrošina sabiedriska transporta laicīgu kustību, vai attiecīgi jākompensē manas izmaksas taksometriem. Bezatbildībai jābūt sodītai un klientam nav jācieš laika un naudas zaudējumi.

Rīgas Satiksme - Krāpšana

Krāpšana 20 septembrī svētdienā beidzas derīgumā termins braucienam. 23 atnācu Rīgas satiksmē atjaunot brauceni jo man palikusi 10 stundas brauceni un 10 brīvdienā brauceni. Viņi atteiktos to darīt un neatgrieza naudas. Par ko es varu pateikt ka viņi ir krāpnieki.

Rīgas Satiksme - Krāpšana, slikts serviss. Rīdzinieku kartes

Krāpšana, slikts serviss. Rīdzinieku kartes Rīgas satiksmes. Rīdzinieku kartes totāls brāķis: ( (mana karte paredzētā līdz 2028 gadam, kontrolieri jau tagad draud ar sodu? ! Ka man jaejot uz Rīgas satiksmi un japerkot jauna karte? ! Interesanti ka 2 gadus atpakaļ jau atjaunoju karti un samaksāju ap 3 eiro. Iznāk ka man jācieš jo Rīgas satiksme iepirkusi brāķi? Talonu turu maka kopā ar citām kartem, interesanti ka ar tam problēmu nav pat ar iepirkumu kartem ka piemēram maxima utt kuras lietoju katru dienu. Skat foto

Rīgas satiksmes kontrolieris - Neadekvāta uzvediba

Neadekvāta uzvediba Vakar braucu 15 trolejbusa saskaros ar neadekvātu kontroliera uzvedību, visiem pasažieriem viņš pieprasīja dot talonu viņam rokās, kad atteicu apstādināja transportu lika kapt ara draudēja ar policiju utt atteicos viņam dot talonu rokās jo mana acu priekšā viņš ieklepoja savā rokā, pirms tam bija pārbaudījis simtiem talonu ko ņemis savas rokās, atsaucas kontrolieris uz kadu tur 181 noteikumu, ka man jāuzrada talons, teicu viņam neatsakos uzradit bet atsakos dot to viņam rokās, diezgan dīvainā...

Rīgas Satiksme - Melošana

Melošana Labdien kādu laiku atpakaļ aizgāju uz šo kantori iekārtoties par autostāvvietu kontrolieri, biju uz pārrunām un pēc divām dienām man pārzvanīja, ka viņiem nav vakances, nepagāja paris dienas es skatos vakance kā ir viņu mājas lapā tā arī līdz šim laikam ir, un vēl ir jocīgi ka 2 gadu laikā viņiem patstāvīgi ir vajadzīgi darbinieki, man kaimiņš arī bija gājis gadu atpakaļ uz pārrunām un tas pats cirks notika, tad man ir tāds jautājums, kādus pārcilvēku un robotus viņiem vajag? Vai arī viss tas ir galīgais blefs un tā vakance ir tikai piesegs kaut kam citam.

Rīgas Satiksme - Bojājums

Bojājums Sūdzība par 17. Trolejbusu! Katru otro dienu saskaros ar problēmu noskenēt e-talonu. Pietuvinot e-talonu elektroniskajam karšu lasītājam neparāda autorizāciju par derīgu/nederīgu e-talonu. Kā arī citiem pasažieriem tas nav izdevies pirms vai pēc mana mēģinājuma skenēt e-talonu.

Rīgas Satiksme - Appisēju kantoris

Appisēju kantoris Atkal, kā jau parasti, Rīgas appisēju satiksme nebeidz pievilt. Es šorīt piecēlos lai būtu agrāk darbā, bet nē, pieturā sēžu jau 40 min un nav atbraucis neviens no 2 autobusiem. Ķīšezera ielā - 09: 02 un 09: 22, ejiet di*** Rīgas satiksme, jūsu uzņēmums ir degoša miskaste.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss 48. Autobusam ir jauns maršruts no 01.09. Mežaparkā, autobusam jābūt 8: 21, bet šoferis, laikam, laikus neprot un pat 8: 18 atbrauks un negaidot brauks prom. Šoferim darbs ir turpat autobusā, lai sēž un gaida konkrēto laiku nevis savas nekorektās braukšanas dēļ aizbrauc prom ātrāk kā rezultātā es kavēju darbu. No rītiem tas nav nekas jauns, ka aizbrauc ātrāk prom šoferis. Pat ja neviens nav pieturā ir jāgaida un jābrauc konkrētā laikā.

Rīgas Satiksme, 3.tramvajs - Slikts serviss

Slikts serviss 3. Tramvaji patstāvīgi ierodas 3-7 min ātrāk, ja sarakstā ir rakstīts viens laiks, tad kāpēc vadītājiem ir vienalga ka viņi ir par ātri? Citiem maršrutiem vadītāji pagaida tās dažas minūtes, bet 3. Tramvajam vienmēr ir jāsteidzas. Tiešām ir tik ļoti grūti pastāvēt tās dažas minūtes līdz tam laikam, kāds rakstīts sarakstā? Ļoti ceru ka šī problēma beidzot kā tiks risināta.

M Megija Pastare 26.08.2020
Komentāri 3

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki. Es 14.08.20 braucu 22 autobusā no lidostas uz centru autobusa borta numurs 79240. Vadītājs pie lielīties ielas spices neizraisa priekš invalīdiem uzbrauktuvi vienam pasažierim viņu iestumt autobusā jo viņš pats netika iekša tāpat ara bija pasažierim jāizstumj jo atkal neizlaida ara uzbrauktuvi kaut poga bija nospiest lai vadītājs zinātu ka invalīds kāps ara bet tā arī viņš neizlaida to pa kuru uztrauc invalīdi virsū.

AtrisinātaRīgas Satiksme - Jocīgs tramvajs

Jocīgs tramvajs Visi mani gadījumi, kad atslēdzos tramvajā. Visumā ir tāds tramvajs, kurš ir pilns ar sūdiem un kuru izmanto, lai cilvēkus nelaistu ārā čurāt (lai nevajadzētu pauzēt), un lai viņi atslēgtos no smakas. Kad man bija 10, es iekāpu tramvajā, kas smirdēja kā zobārsta pirmdien un nesapratu kā varēju vienā mirklī attapties Liepājā, ja biju Rīgā. Man pa vidu rēgojăs roltoni. 11 gadu vecumā uzzināju, ka cilvēki mēdz parubīties sūdu tramvajos no smakas. Tas es sapratu, ka es biju tramvajā parubījusie...

Rīgas Satiksme - Kontrolieris - Jegors Guterovs

Kontrolieris - Jegors Guterovs Kontrolieris alkohola vai citu vielu ietekmē iet uz darbu un ir neadekvāts. Mans e-talons nebija nopīkstējis, pie kā pats esmu vainīgs, taču šādu attieksmi neesmu pelnījis. Pirmkārt, kontrolieris bez nepieciešamības mani aizskāra fiziski. Otrkārt, viņam bija grūtības saprast un piefiksēt manu teikto. Un visbeidzot treškārt bez atļaujas konfiscēja abus e-talonus, no kuriem vienā vēl bija braucieni. Neapšaubāmi varu teikt, ka Latvijā sabiedriskā transporta nozarē ir bardaks un personāls vienmēr...

Rīgas Satiksme - Par ko tieku sodīts?

Par ko tieku sodīts? Esmu pensionārs un nesaprotu par ko tieku sodīts, jautājums par tam bezmaksas bīļetem ko mums noņema, apsurds un diskriminācija vakar braucu pie ārsta iztērētāju 4,60 eiro jo lai nokļutu līdz ārstam jāizmanto 2 transporti turp un atpakaļ kopa 4,60 eiro, tai pat laika vakar visi rīdzinieki brauca par brīvdienu tarivu 60 centiem? ! Tā nu sanāca ka mana pavadoša persona izķernaja 1,20 eiro bet es 85 gadus vecs pensionārs 4,60 eiro, paldies valdība, ar kuru galu domājat?

Rīgas Satiksme - Agresīvs vadītājs

Agresīvs vadītājs 06.04.2020 plkst. 17: 00 braucu ar 56 autobusu, borta nr. 74711. Autobusa šoferis brauca agresīvi, taisīja durvis ciet pat kamēr cilvēki nebija paspējuši iekāpt vai izkāpt. Dažkārt radās sajūta, ka pats autobuss līkumā varētu apgāzties uz sāniem. Lūdzu pārbaudīt šofera braukšanas prasmes pirms ļaut vest cilvēkus. Paldies!

Rīgas Satiksme - Nevēlos izmantot 3 autobusu, jo tur brauc dažādi margināli

Nevēlos izmantot 3 autobusu, jo tur brauc dažādi margināli Vēlos izteikt lielu milzīgu (!) neapmierinātību Sakara ar to, ka Rīgas satiksme noņēma 346 ekspressbusus. Gada sākuma bija noņemts arī 246 maršruta minibuss. Nevēlos izmantot 3 autobusu, jo tur brauc ļoti daudz bezbiļetnieki, dažādi margināli un cilvēki alkohola reibumā. Rīgas satiksmes kontrole praktiski nenotiek šajā maršrutā. Ļoti reti kopā ar pašvaldības policiju. Tāpēc izmantoju ekspresbusu, kurā brauc pieklājīgi cilvēki ar biļeti un nav drausmīgās smakas!

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Всегда покупаю проездной на 23 Ригас Сатиксме. В тот день вечером ехала по другому маршруту, и воспользовалась 17 троллейбусом. На карте было несколько проездов и проездной билет. В тот же день должен был зарегистрироваться новый проездной билет. Залезла в 17 тролик и зарегистрировала билет. Зарегистрировался не билет, как я хотела, а проездной. Позвонила в ригас сатиксме, оператор мне сказала, что можно обменять билет в любом офисе ригас сатиксме. На следующий день пошла туда, где мне...

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss 2020. Gada 23. Martā 25. Trolejbuss, kuram Vaidelotes ielā vajadzēja pēc saraksta būt 7.15, neatbrauca (pieturvietā biju jau 7.09) . Nākošais atbrauca 7.21 un tas bija "mazais" un pilns. Kur solītie garie sastāvi? Ļoti nepatīkami, ka Rīgas satiksme nenodrošina solīto un nākas braukt pārpildītā trolejbusā.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Sveicināti. Jūsu moto-vairāk patīkamu braucienu... Izpalika, jo arī pats brauciens izpalika. Esmu ļoti pacietīgs cilvēks, bet šoreiz nolēmu uzrakstīt, jo mani vienkārši nošokēja 5. Autobusa vadītājs, kurš 19. Marta rītā, maršrutā Mežciems-abrenes iela nepieturēja pieturā matīsa ielā (8.38) , kā rezultātā darbā ierados ar nokavēšanos. Vēlos uzzināt šādas rīcības iemeslus. Ļoti ceru, ka tas vairs neatkārtosies! Sandra