www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Slikts serviss - ieteikums

Rīgas Satiksme - Slikts serviss - ieteikums

Lūdzu, ierīkojiet aplikāciju kurā var redzēt Rīgas satiksmes transportus tiešraidē uz kartes. NEVIENS autobuss gandrīz nekad nav laikā. Kā lai mēs, pasažieri zinam? Serviss ĻOTI uzlabotos ja eksistētu iespēja apskatīties kur atrodas tavs autobuss kurš kavē.

02.11.2023

Atbilde no Rīgas Satiksme Pārstāvja atbilde 03.11.2023

Labdien! Informējam, ka šobrīd mēs strādājam pie šādas lietotnes izveides, kurā varēs redzēt transporta reāllaika atrašanās vietu, šo lietotni paredzēts ieviest tuvākajā laikā. Aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājas lapā: https://www.rigassatiksme.lv/lv/aktualitates/ .

S Sauljuks 03.08.2023
Slikta apkalpošana

Rīgas satiksmes kontrolieriem/ei vajadzētu iemācīt pieklājību. Kas viņi tādi ir ka atļaujas pateikt lai nesapņoju bet lai restartēju telefonu ja man ir uzkārusies aplikācija. Kā es varēju zināt ka man aplikācija uzkārusies?!

A Andrejs 7723 26.09.2023
Slikts serviss

neiesaku. slikts serviss! Prece nākusi divreiz ilgāk, nekā bija solīts. Attieksme ir vēl sliktākā. Norēķināties var tikai skaidrā naudā.

T TomassT 27.09.2023
Slikts servis

46. Autobuss kavē regulāri līdz ar to es kavēju regulāri. Tā nav jābūt, ka cilvēks ierodas pieturā laicīgi un tad dabūn prātot vai ātrāk transporta aizgājis un, ja nav tad vai vispār atnāks un kad atnāks.

A Artis 02.11.2023

Laikam zem akmens dzīvo - Timey aplikācija. Jau pārus mēnešus var visiem transportiem izsekot līdzi.