Rīgas Satiksme - 18. Trolejbuss

Labvakar! Šovakar pēc darba kā jau vienmēr vēlā vakara stundā devos uz trolejbusa pieturu Latvijas universitāte. Kā rādījās grafikā 00: 09 bija jābūt 18. Trolejbusam, kas, piebraucot pie pieturas pat neapstājās. Nākamais bija 00: 10, kas piestāja pieturā, taču pat pēc Pogas uzspiešanas neatvēra durvis un devās tālāk. Nācās iet kājām. Pirmo reizi saskaros ar ko tādu. Paldies Rīgas satiksme!

10.11.2023

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no Rīgas Satiksme Pārstāvja atbilde 13.11.2023

Labdien! Atbildes saņemšanai aicinām rakstīt uz e-pastu [email protected].

Die Another Day 11.11.2023

Atstārotāji uz Tevis bija? Tevi vienkārši nepamanīja.
Par pogām: bijušais draugs RS strādā, par autobusa vadītāju. Saka: jā nav vēlmes mocīties ar durvīm, spiež pogu, lai durvis atvēr paši pasažieri. Laikam, uz to momentu, tāda iespēja bija bloķēta. Un vadītājs, pats vēris vaļā durvis. Bet Jūs nav pamanījis, jo nebija atstarošā elementa uz apģērbiem vai somas.

Die Another Day 11.11.2023

Jā tas būtu pēdējāis transport uz mājām, es lai iekšā tiktu, sāktu sist pa logu, lai mani pamanītu. Laikam, pastaiga pirms miega - Jūsu personīga izvēle.

Die Another Day 11.11.2023

Kā arī Bolt un Forus, laikam, neēksistē.