Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Lejupielādēju Rs aplikāciju, lai lietus laikā iegādāties biļetes un braukt ar autobusu, jo nu tai dienā bija korķi un visi slēpa savas automašīnas. Vairāk nekā 5 gadus neesmu izmantojusi rs pakalpojumus un nevienam neiesaku! Iegādājos 2 biļetes 2 pasažieriem, iekāpjot autobusā noskanēju kodu un sapratu, ka no vienas ierīces nemaz nedrīkst skenēt uzreiz divas biļetes, turklāt mobilly šī opcija ir iespējama. Sazinājos ar Rs klientu apkalpošanas konsultantu un lūdzu paskaidrojumus, kāpēc Rs aplikācijā nedrīkst, bet mobilly drīkst noskanēt divas biļetes. Klientu apkalpošanas konsultante super nekompetenta, nezin ko atbildēt, tikai vienmēr kā papagailis atkārto vienu vārdu “noteikumi”, toties kādi noteikumi un kur tos meklēt pati nezin nemaz. Rakstot epastu rs atbildi gaidīsiet ilgi - līdz pat 3 nedēļām. Super serviss, vai ne? :) samaksājāt par biļeti 1,50€? Atpakaļ varat saņemt tikai 90%:) jo? Jo noteikumi tādi. Gribi braukt kā godprātīgs pilsonis - pats vainīgs!: d 3 reizes uzrakstīju jautājumu “kur paliek mani 10%? ”, bet atbildi joprojām nesaņēmu, jo tik sūta rs un mk noteikumus, nu, jāatzīst, ka esmu noteikti gudrāka par rs klientu apkalpošanas konsultanti, un ar noteikumiem iepazinos pirms pirkt biļeti. Nedz noteikumos, nedz aplikācijā nebija informācijas par biļešu iegādes atsķirībām aplikācijās. Nevēlos vairs nemūžām izmantot šo smirdīgāko transportlīdzekli pasaulē. Ziedoju 1,50€ Rīgas satiksmei, lai vismaz vienu sēdekli izmazgā. :) ) nevienā citā valstī (kur ir būts) nav tādas problēmas ar sabiedrisko transportu, kā te pat Latvijā ar rs. Bēdīgi

06.09.2023

Atbilde no Rīgas Satiksme Pārstāvja atbilde 07.09.2023

Labdien! Pateicamies par Jūsu viedokli, tas mums ir svarīgs, lai uzlabotu sniegto pakalpojumu.

N