Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Ļoti bēdīga pieredze ar 4. Un 32. Autobusu, ilgi pacietu, ka tā notiek, bet nespēju vairs klusēt, tā kā tas atkārtojas pārāk bieži.
Braucu 3x nedēļā uz piņķiem un 32. Un 4. Autobuss no plkst.17.50-18.35 regulāri kavē attiešanu no piņķiem uz Abrenes ielu, vai arī autobuss neatbrauc vispār. Tāda sajūta, ka autobusi šajā maršrutā kursē kā paši vēlas un ja vispār vēlas. Ļoti apbēdina, ka satiksme no piņķiem ir tik nesakārtota, līdz ar ko arī regulāri sanāk visu kavēt. Ļoti ceru, ka šī situācija pavisam drīz tiks uzlabota un autobusi aties pēc saraksta. 🙏

23.09.2023

Atbilde no Rīgas Satiksme Pārstāvja atbilde 25.09.2023

Labdien!
Lūdzu precizējiet datus par norādītajiem autobusiem, sūtot uz [email protected], lai varam izskatīt un sniegt Jums atbildi.