MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

502
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss 1. Nelaipna vadītāja un slikts apkalpošanas serviss un darbiniekiem nav ievērota darba etiķete,pat vadītāja to neievēro. 2. Stendā stāv veca pārtika . Pieni ,kuriem pirms diviem mēnešiem beigušies termiņiem. 3. Veikalā dzīvo putns . Uz vīnogām un cepumiem ir putna izkārnijumi.

L Lindass 11.08.2016
Komentāri 7 Veikali

MAXIMA, Sausiņi "Hlebodar ar rozinēm" - Produktā bija drāts gabals.

Produktā bija drāts gabals. Gribētu sūdzēties. Nopirkām sausiņus lai ceļā ir ko pagrauzt, rezultātā zobs ir škelts uz divām pusēm! Kapēc šāda prece nonāk līdz pircējam? Kurš atbildīgs par preci kura bīstama veselībai? Lūdzu veikt vajadzīgās pārbaudes citu pircēju drošībai!

Maxima - sortiments

sortiments labdien,shii probleema jau velkas gadu tresho vismaz,jo rakstu un zvanu jau triis gadus vismaz,,,sakiet vai shis veikals ir domaats pirceejiem vai kaadiem citiem meerkiem,,,,luuk piemeeri kurus saprast nav iespeejams---ir jau augusta saakums bet veikalaa chiekurkalna maxima nav paardoshanaa pat elementaaras liets,,,,,tresho dienu jau paardoshanaa nav neviena latvijas tomaata,,,un tas vispaar ir absurds--jau tresho dienu veikalaa nav vispaar latvijas gurkju--nav vispaar nekaadu,,,sakiet vai arii...

C cbb9 31.07.2016
Komentāri 6 Veikali

Maxima / Saharova 20 - Nelaipna Direktore

Nelaipna Direktore Вчера наблюдал и нтересный конфликт, как директор магазина Maxima XX, по адресу сахарова 20а, очень неадыкватно отчитавала своего работника инфо центра, не ужели и в правду директора могут позволить оскорблять работника и унижать прилюдно, думаю нет! Так вот надо соблюдать дисциплину, и работникам меьше молчать, в этом магазине и так полно недостатков, а все по тому что такое начальство!

Maxima - Express kasē apkalpo visus

Express kasē apkalpo visus Nesaprotu, kam domāta express kase, kurā apkalpot vajag pircējus līdz 5 precēm, ja apkalpo visus. Jēkabpilī tas ir vienmēr. Un pārdevēja nevienam neaizrāda, toties bērnu kasē vienmēr mātes ar bērniem jālaiž pa priekšu. Jau neskaitāmas reizes steidzoties, esmu nokavējusi autobusu, jo vnk ar manām divām precēm jāgaida, kamēr tiek apkalpoti klienti ar 20 precēm.

Maxima - trūkst regulāri akcijas preces

trūkst regulāri akcijas preces Esmu neapmierināta ar regulāri nepieejamām akcijas precēm. Akcijas sākas ar otrdienu,bet biežu jau prece nav nākamā dienā.Liepājā tas ir sastopams patstāvīgi.Liepājā ,Ķempes ielas Maximā kā patstāvīgais pircējs esmu novērojusi,ka ejošākās preces P.piena produkti nedēļas beigās un pirmdienā nav pieejami,bet otrdien bez akcijas cenas parādās pilni plaukti.Kā tas tā nākās-saved pa akcijas cenām,bet tirgo pa dārgo?Nēesmu no kašķīgajiem pircējiem,bet arī mani tas ir nokaitinājis.

K karmelina 21.07.2016

Liela Maxima Jekabpils - Slikta apkalposhana

Slikta apkalposhana Esmu šokā par lielas Maximas Jēkabpilī apkalpošanu. Jau pagājušajā gadā biju aizbraukusi atvilinājuma un saskaros ar cigarešu nodaļas pārdevējas negribēšanu aizpildīt dokumentus. Lai gan neizskatījas ka viņa bija tik loti pastrādājušies. Kad biju samaksājusi par pirkumu un pajautāju vai varētu tomēr samainat uz citu marku cigarešu bloku, atbilde bija, "nē". Es biju šoka "ka nē, ja es pat no kases nēesmu nogājusi mala". Tad bija atbilde ka tomēr varot bet ir jāaizpilda akts un tas aizņem...

K Kristine.B 17.07.2016

Vecās kases sistēma - Slikts serviss

Slikts serviss Kāpēc, Krāslavā Maximā, kura atrodas uz Rīga ielas netiek nomainītas vecās kases sistēmas? Ļoti bieži kases uzkaras un ir jāgaida kad tās atkal sāks normāli darboties, kā arī karšu termināls ļoti bieži nepieņem ar pirmo reizi bankas kartes, bet ar kādu, labākajā gadījumā, otro reizi. Vai tiešām Maxima ir tik nabadzīga ka nevar nomainīt vecās kases sistēmas pret jaunākām, kā tas jau ir daudzos jaunajos Maximas veikalos, jo šo veikalu uzskatu, ka apmeklē diezgan daudz cilvēku un ir svarīgi lai...

E Edgars58 14.07.2016
Komentāri 0 Veikali

Maxima Jēkabpils Brīvības 108 - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Es esmu patstāvīga pircēja Maxima veikalā Jēkabpilī, Brīvības 108. Esmu vīlusies ar pārdēju kas stradā desas nodaļā. Gribēju nopirkt gaļu, bet pārdevēja stāv pret mani ar muguru un nemaz neskatas vai ir kādi pircēji vai nē. Apmēram pēc 2 minūtem pagriezas un pieversa man uzmanību.

S Sintija67 04.07.2016
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Termiņi

Termiņi Limbažu Maxima kas atrodas Stacijas iela 8 pārlīmē marķējumus un vel tik pavirsi pa virsu ka skaidri un gaisi redzams vecais termins.

Maxima - personāls

personāls Ieejot Maximā Kuldīgā, 26.06.2016, pēc darba gāju pēc produktiem, nebija iespējams neko atrast, jo visu laiku bija jājūtas kā zaglei, jo apsargs sekoja man līdzi visu laiku, sajūta tiešām nepatīkama, noteikti tur ar ģimeni vairs neatgriezīšos, ja jau esam tāds drauds Maximai. PARASTI SŪDZĪBAS NERAKSTU, JO PATI STRĀDĀJU TIRDZNIECĪBĀ un zinu kā tas ir strādāt ar klientiem, bet šim apsargam gan vajadzētu pamācīt kas ir klients un darīt savu darbu profesionāli. Veikalā atradās vēl daudz cilvēku...

D Daina 26.06.2016

Maxima - Kases

Kases Domāju, ka vajadzētu stipri padomāt ģimenēm ar bērniem un ātrās kases nozīmi.. Ģimeņu kase pilna sazin ar ko, bet ne ar to ko vajadzētu.. Ātrā kase domāta, lai apkalpotu ātri pircējus, bet gan cigarešu tīkotākus, kam tik ļoti vajag cigaretes, ka nespēj stāvēt ar visiem rindā, bet grūtniecei jāpavada ātrajā kasē rindā 20min, kamēr priekšā ir 7 cilvēki.. Domāju, ka 7 cilvēkus var apkalpot ātrāk par 20min ātrajā kasē.. Pie visa fakta, ka šo 20min laikā cilvēks vairs nevarēja nostāvēt un gandrīz...

iDmore 24.06.2016
Komentāri 6 Veikali

Maxima - Отказ в возврате денег

Отказ в возврате денег 19.06.2016 в магазине Maxima в ТЦ. XL SALA два кассира отказали мне в возврате денег, не смотря на наличие чека. Покупка - краска для волос. Причина возврата - ошибочный выбор цвета краски. Два кассира убедили меня в том, что они не предоставляют такую услугу, как возврат денег. Очень жаль, ведь это стандартная услуга во многих странах мира.

Maxima - Par puku sipoliem

Par puku sipoliem Kad beidzot izņems no tirdzniecības lilliju sīpolus - tur ir tikai bilde un maisiņa ir palikusi kūdra. Kad es paņemu maisiņu lai vēlreiz pārliecinātos, ka tur neka nav tā kūdra tik izbira man uz drebem, kuras pēc tam bija jāmazgā. Tie lilliju maisiņi jau stāv kādu mēnesi tik pieliek uzrakstu kad ir atlaide - tas vienkarši ir smieklīgi

A Aira Lūse 07.06.2016
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Sapelējuši brokoļi

Sapelējuši brokoļi Labdien. Šodien iegādājos veikalā brokoļus. Brokoļi iepakoti pārtikas plēvē, izskatās svaigi, kāts ciets un likās, ka viss kārtībā. Bet, kad atnākot mājās tos izpakoju, izrādījās, ka visu brokoļu galviņu pārklāj pelējuma kārta. Jūtos ļoti vīlusies, jo caur pārtikas plēvi šādas lietas ir grūti saskatīt. Varbūt vajadzētu tos pārdot neiepakotus, tad būtu vieglāk pamanīt, ko mitrums dārzeņiem nodara. Paldies.

L Līva 07.06.2016
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Labdien! Gribētu sūdzēties par kasieri Vizmu Kreitūzi. Ļoti nelaipna kasiere nesveicina sev netīkamus pircējus met preci un tai pašālaikā ignorē pircēju. Gandrīz katru reizi pie kases atrodas kāda cita nepiederoša persona ar kuru viņa runā par privātām un mājas lietām! Un cik zinu viņai ir nosacītais sods un regulāri viņa apmeklē probācijas dienestu! Kā tāds cilvēks var vispār strādāt veikalā ar cilvēkiem!

Maxima - Krāpšana, viltus cena!

Krāpšana, viltus cena! Izvēlējos veikalā banānus, tie pārgatavi, krita no ķekara nost un mizas jau atsprāgušas. Cena 1. 55€. Pienāk veikala darbiniece un nomaina cenu uz 0. 55€, super - tā jau atbilstoša kvalitātei. Staigāju vēl pa veikalu kādas 20 minūtes, mājās konstatēju, ka čekā mani banāni 1. 55€ x 2. 070kg! Super veids kā nopārdot preces ar viltus cenām. Jo nākot veikalā uzreiz šī cena "leca" acīs un vairāki cilvēki izvēlējās šo preci!

I iksi 29.05.2016
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Slikts servis

Slikts servis Pastāvīgi iepērkos šajā veikalā, piemēram smalkmaizītes stāv visas vaļa neapklatas blakus apkopējā slauka grīdu un visi putekli iet virsu. Bet pats galvenais veikala direktore ka apietas ar saviem darbiniekiem bļauj un medas. Apkalpojošais personāls zem līmeņa.

K kasa123 25.05.2016
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Derīguma termiņš

Derīguma termiņš Iegādājos maxima xx veikalā Cēsīs ķekavas ražotās vistu kājas ar derīgu lietošanas termiņu. Mājās atverot izplatījās tāda smaka ka mušas no griestiem sāka kris zemē, protams, ka appetīte neraisijās. Iegādātie kartupeļi jau veikalā radija aizdomas iesaiņoti vairākos plēves maisos izrādījās vistīrākā cūku barība. Būtu saglabājis čeku, nestu atpakaļ. Par visu padomāts. Saglabājiet pirkuma čekus iepērkoties apšubāmas reputācijas veikalos.

A Andris 18.05.2016
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Šis ir viens...jau pirms ...sapuvušas zivis plauktos ir ierasta lieta,,ikdienā pa 6x iepērkas cilvēks, bet izliekas,ka nepazīst un pieprasa čeku. OK viņai taisnība kaut redzēja abi mani pirms 20.min.bet bez čeka notēloja ,ka nepazīst... https://www.youtube.com/watch?v=e7RuQZhzcbE   ​Bet nu ir jauns atgadījums tieši ar šo pašu veikalu,šoreiz nepaspēju nofilmēt jo pats apjuku,Taču sūdzību uz ES nosūtīšu uzreiz tiklīdz nesaņemšu atbildi no Jums. Vakars 13.05.2016.pulkstenis rāda 21.54.līdz veikala...

D dainis12345 13.05.2016
Komentāri 1 Veikali