www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta apkalpošana pie kases

Maxima - Slikta apkalpošana pie kases

Šodien 6.02.2020. Ap plkst . 18.30 iepirkos Maxima x Engures ielā 3 pie kasieres Ineses . Lūdzu no summas noņemt 4.50 no bankas kartiņas un pārējo skaidrā naudā. Viņa izvilka kalkulatoru , pāris reizes paknibināja un tad ar nievājošu toni - nu , cik tad man skaidrā naudā jāņem ... es teicu -jums ir kalkulators taču . Viņa paņēma un nolika lai es pati rēķinu . Nu ok , neesmu jau caca varu to izdarīt , bet vai vairs nekādas normālas apkalpošanas nav iespējamas ? Tas jau nav vienīgais gadījums ar viņu . Iepriekšējā reizē atplēsa manu tomātu maisiņu un izņēma vēsi 2 tomātus pasakot - tie ir citi ! Es teicu , ka ņēmu no vienas kastes uz ko viņa atbildēja , ka nav viņas problēma lai saucot vecāko un skaidrojoties . Sajūta rodas , ka eju uz veikalu lai viņai traucētu darbu un apgrūtinātu ...

06.02.2020

Papildināts miccy2023 26.04.2023

Pretenziju nav. Esmu izzinājusi šī darba nianses . Izturību darbiniekiem.

Saivii 06.02.2020

Maxima smird! Un cilveeki tur sali,kti no laukiem, bez izgliitiibas,lai rukaatu melnu muti 12-14h dienaa..

Klients45566 09.04.2020

Saivii tu runā par sevi tad piekritu tu tādā esi

I Irena757534 22.04.2020

Jūs esat naivs ? Kāds normāls cilvēks ar izglītību strādās Maxima veikalaa ? Tikai tie no laukiem, no kuriem var izspiest visas sulas. Kuri nekad par darbinieku tiesībām pat nav dzirdējuši.