www.sudzibas.lv MAXIMA Плохой сервис

Maxima - Плохой сервис

23 января 2020 года купила творог Serek Wieski годность до 04.02.2020 открыла 30.01.2020
он был испорчен пошла в магазин сказали принимаем жалобы один день после покупки и утверждали что я его сама испортила отказались менять
вопрос как долго я могу хранить продукты в холодильнике один день или до конца срока хранения.

30.01.2020

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 31.01.2020

Labrīt!
MAXIMA LATVIJA SIA uzņemas atbildību par transportēšanu un uzglabāšanu atbilstoši noteikumiem, tāpēc, ja, nopērkot preci un atnesot mājās, konstatējat, ka tā ir neatbilstoša, vienmēr esam gatavi risināt situāciju. Diemžēl nevaram atbildēt par preci, kad tā ilgstoši ir ārpus veikala, jo mēs nevaram pārliecināties par uzglabāšanas apstākļiem, kādus nodrošina pats pircējs.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Papildināts Ko darit1 31.01.2020

спасибо за ответ на комментарий
24 января мы в акрополе [ maxima] купили по акции за 0.49 творог farm milk 4 штуки срок был до 28 января
последняя банка была сьедена 29 января качество было хорошее а творог serek wiejski со сроком до 4.02 испортился
хранение было в одном холодильнике

K

D Dzintra Tabore 30.01.2020

Es pati daudzus gadus strādāju par pārdevēju. Šādā situācijā tev ir paveicies, ka tev nepateica - "pi* dirs*, resnā ku#e. Es tev nopirkšu 2 jaunus sieriņus un personiski tev viņus iebāzīšu no abiem galiem."
Tādas maitas kā tu tikai bojā pārdevējiem garastāvokli, jo mēs varam pārbaudīt tikai augļus, dārzeņus un termiņus.Ja sabojājusies prece - vērsies pie ražotāja, tu Tvaiku ielas slampa.

BondsBonds 31.01.2020

Ticu, tas tā varētu būt. Ar poļiem ir kā ir.